Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

ако броим телевизорите с DVB-C като вид приемници - има доста марки, сони, панасоник, LG, самсунг, тошиба, филипс.

ако питаш за боксове има не малко Globalteq GCR300, но от доста време се раздават само НЕТА.

а и всеки друг бокс с DVB-C и Conax трябва да работи.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

По едно време се излъчваше History, но не това на Viasat. Сега има ли го някъде по честотите, или е спряно?

Да знам дали да пусна ново търсене или да не се занимавам.

Link to comment
Share on other sites

има го като канал, но в момента не върви, ще тръгне от началото на другия месец.

както съм казвал този канал + трите viasat-а са пакет "Наука" = 1лв/м

Edited by furiozo
Link to comment
Share on other sites

мддаа вече го има даже пуснаха го явно по рано , добавете и неговото лого в сайта до логотта на виасатите към новия пакет наука :)

Link to comment
Share on other sites

Има ли начин онлайн да си активирам пакета с history-то от началото на следващия месец? Че плащам по интернет и нямам никакъв път покрай касите?

 

 

 

Май ще трябва да мина, че се сетих, че вече съм платил за следващия месец таксата.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност има такава функционалност в "Моите услуги" но още не е направена достъпна.

За сега онлайн може да ми пишеш на мен или с формуляра за заявка на сайта.

 

За тези които се интересуват от повече от един от тези пакети направихме нов "пакет от пакети" : Кино+Спорт+Детски+Наука = 3 лева/месец.

 

Също намалихме цените на пакети HBO и Cinemax.

HBO + HBO Comedy = 5 -> 4 лева/месец

Cinemax + Cinemax 2 = 4 -> 2.5 лева/месец

Edited by furiozo
Link to comment
Share on other sites

Цифровата бая накъсва? Нещо проблем или (БНТ1 конкретно) - Янко Сакъзов 13.

 

________

 

Добре, че аналоговата е пушка :)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Свържете се с тия дето излъчват/правят субтитрите на History channel и от наше име им направете забележка. От няколко дни са отвратителни - нищо не може да се прочете нормално. На места хващам за какво говорят и без тях, но често използват термини дето не ги знам и тогава прибягвам до субтитрите. А брат ми дето съвсем не вдява, хич го няма. Даже взе да го изключва - дават интересни неща, ама тия субтитри ти убиват желанието за гледане.

Link to comment
Share on other sites

Официално давам предложение да си изработите банер или там както се казват тия хави за в подписа и който юзер е доволен от n3 да си слага нещо от сорта "Аз ползвам услугите на n3 - адрес, тел и т.н.", който не просто да не слага (ако въобще има такива :) ).

Link to comment
Share on other sites

Официално давам предложение да си изработите банер или там както се казват тия хави за в подписа и който юзер е доволен от n3 да си слага нещо от сорта "Аз ползвам услугите на n3 - адрес, тел и т.н.", който не просто да не слага (ако въобще има такива :) ).

Ot sno6ti imam problemi s neta,puskam nqkuf torrent i sled 1-2 min neta spira.Kato restartiram rutera se opravq i posle pak po sustiq na4in.V smirneski se namiram.

Edited by miro123
Link to comment
Share on other sites

рутъра ти се задръства от многото конекции минаващи през него.

ако не вярваш пробвай с интернета директно в компютъра дали ще ти спре.

евентуално решение е да сложиш по-ниски ограничения в торент клиента си за брой на едновременно активните конекции, ако ползваш µTorrent :

 

connections.jpg

 

това не се препоръчителни стойности, само показвам мястото.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,не че имам проблем ама при вас такива ли са стойностите на цифровата тв като на снимката.Така ми са на всички канали и това ли са нормалните стойности?

 

 

 

450282.jpg

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,не че имам проблем ама при вас такива ли са стойностите на цифровата тв като на снимката.Така ми са на всички канали и това ли са нормалните стойности?

По едно врем и аз се чудех, дали не е проблем. Ако не ти излизат квадрати и не ти маже цифровата, значи е ок.

Link to comment
Share on other sites

Може ли актуален списък при основния пакет цифрова. Това флашче или каквото е ще окьоравея от него. Имаме много мерак да се включим към н3 в нас.

Link to comment
Share on other sites

Може ли актуален списък при основния пакет цифрова. Това флашче или каквото е ще окьоравея от него. Имаме много мерак да се включим към н3 в нас.

 

image0148k.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

image0149q.jpg

Link to comment
Share on other sites

Може ли актуален списък при основния пакет цифрова. Това флашче или каквото е ще окьоравея от него. Имаме много мерак да се включим към н3 в нас.

В офисите има един лист с всички програми и коя програма към кой пакет спада. Би било чудесно както е списъкът, да бъде качен и на сайта.

Това с въртящите се емблеми е много красиво, но е ужасно непрактично.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,не че имам проблем ама при вас такива ли са стойностите на цифровата тв като на снимката.Така ми са на всички канали и това ли са нормалните стойности?

 

При мен също са такива стойностите на Link и Quality ;).

Link to comment
Share on other sites

Може ли актуален списък при основния пакет цифрова. Това флашче или каквото е ще окьоравея от него. Имаме много мерак да се включим към н3 в нас.

 

Лист тук:

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=70073&view=findpost&p=1495354651

Link to comment
Share on other sites

От 2-3 дена има доста неприятни прекъсвания на интернета. Странното е, че не са постоянни, а сякаш са в определени часове. Започват сутрин ~10:20 до към 12:00, след което се оправя и отново следобед към 16-17 пак за около час и половина и отново се оправят. Някой друг забелязал ли е подобно нещо, или проблема е само при мен?

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...