Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Общо взето от цялата работа единствено го притеснява евентуален downtime в случая, че въпросния кабел бъде отнесен от следващия посетител на шахтата или шахтите.

 

E то и оптика да има до неговия компютър - пак гаранции за 100% uptime няма, дори да е положена правилно винаги може да се намери някой служител на ВИК който да прекопае улицата по най-правилния начин директно през кабелите. Аз затова съм пуснал 2 доставчика и така шанса да ги отнесат и 2та мааалко намалява. Пък и обикновено поне на единия не съм забравил да платя за месеца или изключват малко след другия та имам време да реагирам като се отнеса... Е сега съм платил до края на годината за да не ги мисля но гаранция януари по някое време пак ще ми се случи :лол:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

аз съветвам N3 да си пуснат малко реклама ,било то и по автобусите както правят тея DCC - те са облепили някъв там автобус от градския транспорт с рекламата им , и ФОРУМ-а в тракия имат билборд .. естествено като има видиш "офертите" и това няма да им помогне , но поне според мен , цените има са също така НЕатрактивни както тези на Ек и КТ с новото си АБСУРДНО име blizoo , 25 lv цифрова - КОШМАР и кво толкова се рекламират тея DCC , със скъпи цени ...

 

пожелавам на ENTRY да имат повече клиенти от тях и близу-то , и в бъдеще да заделят за реклама , я на ФОРУМ-а , плакат край някой мол или автобусна линия ..поне има за какво да се рекламирате :beer:

Edited by tmfmedia
Link to comment
Share on other sites

и ние рекламираме в обществения транспорт

 

Този транспорт май не е много обществен...

 

Но от друга страна има ли изобщо нужда от реклама - все пак Чък Норис ползва N3 :lol:

Link to comment
Share on other sites

. . . Я кажете, има ли друг доставчик който да има представител в нашия булфорум?

Представител който да отговаря актуално, навреме и компетентно, да обира луфта на вечно недоволните ....

Другите ги знаем – пишеш тук, пишеш там – глас в пустиня.

Звъниш на съпорта, пускат ти нежна музичка и след като си изразходвал 1-2лв, сладко гласче ти казва: сега ще ви свържа с техниците...

Rumbata, прекалено категорично изказване . . .

Съзнателно ли пропускаш факта, че има доставчици, които си имат собствен форум, който се следи от няколко служители (а не само един) и затова не се налага да отговарят тук.

Аз лично предпочитам да пиша в собствения форум на доставчика, където темите са много добре категоризирани и структурирани, вместо в километрична тема с над хиляда, че и повече поста.

По отношение на поддръжката, N3 не са единствените с отличен съпорт, а пък и самото обаждане на обявения номер при други доставчици не се таксува (или е на стойността на един градски разговор - 0700 ххх ххх).

 

EDIT: Да попитам още нещо.

Стана ли вече денонощен съпорта на N3, че не можах да намеря информация за това?

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Здравейте, ще имате ли скоро покритие на Звезда 2 (Смирненски)? Скоро мярнах кола на N3 в квартала, та се обнадеждих, че скоро и до нас ще стигнете. И още един въпрос - има ли някакъв шанс нова спорт да тръгне и по аналоговата телевизия или ще стои само в пакета на цифровата?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, ще имате ли скоро покритие на Звезда 2 (Смирненски)? Скоро мярнах кола на N3 в квартала, та се обнадеждих, че скоро и до нас ще стигнете. И още един въпрос - има ли някакъв шанс нова спорт да тръгне и по аналоговата телевизия или ще стои само в пакета на цифровата?

 

абе човек разликата между аналоговата и цифровата е само 1 лев! аналоговата е 12 , а цифровата 13 .. за какво ти е да слагат нова спорт в аналоговата толкова , пусни си цифрова. Не стига че наблъскаха тъпите диеми , незнайно защо ... сега пък и нова спорт , само 1 лев е разликата дай 13 а не 12 и си я гледай в цифровата ,заедно с много други канали!

 

ама че страни желания ?!?

Edited by tmfmedia
Link to comment
Share on other sites

аз съветвам N3 да си пуснат малко реклама ,било то и по автобусите както правят тея DCC - те са облепили някъв там автобус от градския транспорт с рекламата им , и ФОРУМ-а в тракия имат билборд .. естествено като има видиш "офертите" и това няма да им помогне , но поне според мен , цените има са също така НЕатрактивни както тези на Ек и КТ с новото си АБСУРДНО име blizoo , 25 lv цифрова - КОШМАР и кво толкова се рекламират тея DCC , със скъпи цени ...

 

пожелавам на ENTRY да имат повече клиенти от тях и близу-то , и в бъдеще да заделят за реклама , я на ФОРУМ-а , плакат край някой мол или автобусна линия ..поне има за какво да се рекламирате :beer:

 

Баце, тия ДСС със скъпите цените, тва дето го дават за 25лв ( визирам оптиката ), нема къде другаде да го получиш ( може би най-близо са кулбокс ).

Колкото до въпросния сайт, да когато търсиш информация в интернет гледаш сайта.Ама как ще гледаш сайта като ти искаш тепърва да имаш интернет.

А след като нямаш интернет или си имал, но от друг доставчик и си решил да го смениш, почваш да звъниш и да разпитваш аверите те доволни ли са от техния и с колко цоцат торенти.Демек файда от сайт, йок :)

 

И примерно как да разбера какви нови канали има, какви нови пакети са се появили, които може да ме интересуват?

Или пък нови възможности за интернет скорости, цени и т.н?

 

На касата брат, когато ходиш да си плащаш сметката :) Разбира се това не значи, че не трябва изобщо да има сайт, напротив.Това което исках да кажа е, че дори и да не е "лъскав" и 100% актуален, не е болка за умиране.

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

Демек файда от сайт, йок :)

И примерно как да разбера какви нови канали има, какви нови пакети са се появили, които може да ме интересуват?

Или пък нови възможности за интернет скорости, цени и т.н?

Link to comment
Share on other sites

абе човек разликата между аналоговата и цифровата е само 1 лев! аналоговата е 12 , а цифровата 13 .. за какво ти е да слагат нова спорт в аналоговата толкова , пусни си цифрова. Не стига че наблъскаха тъпите диеми , незнайно защо ... сега пък и нова спорт , само 1 лев е разликата дай 13 а не 12 и си я гледай в цифровата ,заедно с много други канали!

 

ама че страни желания ?!?

 

Чакай сега, ти какъв се водиш тук, че ми държиш сметка на мен не мога да разбера?! Не че съм длъжен да ти обяснявам, но ще ти кажа защо ме интересува това, да не се чудиш толкова. Първо е ясно, че на единия телевизор ще сложа цифрова, а на другия ми трябват само няколко канала, единият от които е нова спорт. Това, че за теб диемите са тъпи канали, мен хич не ме касае. Аз телевизор ползвам само за гледане на мачове, а доколкото разбирам нова спорт ще предават всички по-интересни такива от английското първенство. Естествено няма да е болка за умиране ако не го включват този канал в аналоговата, но това не пречи да попитам или поне си мислех, че не пречи на никой докато не се изказа ти.

Link to comment
Share on other sites

мда по тая логика аз както имам 4 телевизора и ако исакм да гледам ТВ1000 не само на приемника а на всичките , дай ся да опища форума .. това са капризи , нали целта е да се наблегне на цифровата телевизия , а аналоговата да е евтина с малко канали , ако искаш 50 канала в аналоговата и да са ти на всички телевизори , дай 25 лева и мина на екк :D

 

щото заради такива като теб , които за ревали за тъпите дийеми ,са дигнали таксата от 9 на 12 лева ...

Edited by tmfmedia
Link to comment
Share on other sites

Първо, не съм "опищял" форума, зададох въпроса от любопитство, а не да правя от мухата слон. И второ да попитам, ти имаш ли нещо общо с N3 или не? Ако нямаш, престани да ми отговаряш на постовете, не съм искал твоето мнение. Въпросът ми беше насочен към furiozo, дали е каприз или не - не виждам теб какво те засяга?! Гледай си в твоята паница, не се бъркай където не ти е работата.

EDIT: За това последното си прав, можеш да си пишеш каквото си искаш, моя е грешката, че въобще тръгнах да ти се обяснявам. Във всеки случай, не мисля да ти отговарям повече на заядливите коментари.

Edited by SS24
Link to comment
Share on other sites

щом въпроса ти е към фуриозо да му беше написал лично съобщение , щом си го написал тук, значи всеки може да даде коментар ...

 

в грешка си .. не е нуно да имам нещо общо с ентри , това е форум , тук мога да давам коментари за който пост си поискам и да изкажа мнение за каквото си пожелая , ти неможеш да ми налагаш цензура мойто дете и да ми казваш кое да коментирам и кое не :D

 

иначе си прав може да искаш всичко и да пишеш всичко , но не и да ми правиш забележка кое да коментирам

Edited by tmfmedia
Link to comment
Share on other sites

Ти ставаш ли от ТВ-то изобщо? Всеки си има предпочитания,избира за какво да плаща и т.н.

 

 

Пп ти хич не опищя форума за нЕкви си канали....

Link to comment
Share on other sites

И примерно как да разбера какви нови канали има, какви нови пакети са се появили, които може да ме интересуват?

Или пък нови възможности за интернет скорости, цени и т.н?

 

Мен ако питаш най-хубаво да ти пращат брошура по пощата като правят промени ама това струва пари пусто. Иначе от сайта я го видиш я не, пък хора като майка ми може изобщо да не зная що е това чудо и как да го гледат (айде тя май се научи вече но знам ли, пак пита за елементарни неща).

 

____________________________

 

 

Аз да питам - ако имам 2 телевизора с цифрови тунери как се пуска телевизията - трябва ли да се монтира на тях и цифровия приемник? Защото единия мисля да го закача на стената и няма да имам много място и за приемника. И при телевизори с такъв приемник как се процедира - ако сложа 3ти предполагам се плаща допълнително? При ЕК за аналоговата се плащаше еднократно включване но за цифровата си трябва приемник

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

купуваш си CAM за всеки телевизор, боксове няма да ти трябват.

месечните такси за основен пакет ще ти бъдат :

1ви телевизор 13 лв/м

2ри телевизор 6 лв/м

3ти телевизор 0 лв/м

Link to comment
Share on other sites

furiozo от 2-3 дни качеството на аналоговата се влоши. При нея както и да е (имам чувствителен тв тунер и веднага се усеща), но явно се отразява и на цифровата. Въпреки че качеството е на над 90% започна да накъсва. С рестарт не се оправя. Има ли нещо друго, което да пробвам преди да позвъня утре?

До сега няколко пъти се случваше да се влоши така картината на аналоговата, но обикновено след време се оправяше, а за цифровата максимум рестарт да е искала...

Link to comment
Share on other sites

само да са добре закрепени конекторите и евентуално дали не е повреден кабела който е вътре.

както го описваш обаче навярно ще трябва да минат колегите.

ако искаш пиши на мен за къде става дума.

Link to comment
Share on other sites

миналата година ходих до касата в тракия да се включа към N3, и ми казаха че в началото на тази година щели да стигнат до моя блок 106. и съм щял да разбера по брошурите по пощите. ама до сега ни брошура ни кабел. ще има ли скоро покритие, или да си търся друг доставчик?

Link to comment
Share on other sites

както често става и това обещание се е оказало чудовищно оптимистично, срока който ми дава колегата сега е между 2 и 6 месеца.

извинявам се за грешните предвиждания.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...