Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

ее мерси , колко съм нахален само, WOW :) Фуриозо 10х , ся като ходя да си платя таксата направо го предплащам за 10м пакета :)

 

УСПЯХ УСПЯХ появиха се! :) и вече млъквам няма да се обаждам , нахалството ми е наизмеримо :D

Edited by tmfmedia
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ми товa е личeн въпрос :D ама аз съм още 20 дни в почивка и когато не съм навънка а в къщи гледам само такива канали :) :P

Edited by tmfmedia
Link to comment
Share on other sites

Ако има възможност да се добави DM Sat (Dragana Mircovic Sat), че има особено съдържание >

http://www.youtube.com/watch?v=Cs-wfIZWsdQ

 

_________

 

Музикална телевизия е :) (да не стане грешка).

 

_________

 

Ами не знам, според мен на Pink пък е по-слаба програмата...ама как да е. Ако може да се пусне някоя. Ако не, здраве да е. :)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

По DMSat пускаха стари сръбски песни и беше добър канал. От 10 април започнаха да въртят и някакви реклами и предавания, които нямат нищо общо с музиката. Гледам го от около половин година и от април наистина ми стана противен. Също не го препоръчвам заради лошото качество. Излъчва се свободно от 16Е eutelsat и всеки с антена може да види за какво мазало става дума. За сръбска музика по-скоро се насочете към Pink, който също е от 16Е, но там качеството е по-добро.

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се за тъпия въпрос, но така е, никой не се е родил научен.Интерсувам се от тарифата 20лв ЛАН нет на н3, какви са скороститте реално, моля някой, който е на нея да се изкаже - реални ли са скорститте обявени в сайта им, и каква е даунлоад и уплоад скоростта на бг тракерите.Също ме интерсува стабилността на интернета като цяло, по-надолу в темата четох, че от към съпорт и стабилност е безупречен, остава скоростта да е що годе добра и направос е махам от тея ЕКК то не се трае вече!

Здравей, аз съм на тарифата от 20лв и съм много доволен. Скоростите се поддържат както са обявени, международният торент трафик не се филтрира (гхъ ЕКК, гхъ), нямам забележки ;)

Link to comment
Share on other sites

Нямаме ТВ на Сакъзов 13. И цял ден прекъсва.

 

______________

 

Ами не съм гледал цял ден ТВ ама на обяд като гледах насичаше картината, после следобяда пък спря.

 

Наистина може би съм преувеличил. :)

 

А ако е било нещо планувано (настройки, профилактика), драсвайте тук барем да знаем.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Едно предложение. Сложете една секция "Предстоящо" на сайта.

Да се знае в кои райони се работи по разширяване мрежата, какви промени предстоят (пакети, нови канали, промоции), кога ще има профилактики и т.н.

 

За световното мислите ли за нещо - специален пакет допълнителен с телевизии предващи световното да може да си гледаме всичко що ни е дошло на акъл като мачове?

Link to comment
Share on other sites

Да пуснат ARD и ZDF в HD и да са свободни и е достатъчно :) Има ги на 19.2 ;) Цялото световно ще е в HD и няма да има малоумни български коментатори :D

Link to comment
Share on other sites

Че тo си ги има ZDF и ARD на 263 МHz и са HD. Само че, едва ли и 5 % от абонатите могат да ги гледат.

Link to comment
Share on other sites

Да пуснат ARD и ZDF в HD и да са свободни и е достатъчно :) Има ги на 19.2 ;) Цялото световно ще е в HD и няма да има малоумни български коментатори :D

 

доста е вероятно по време на световното да ги кодират, тъй като правото им да го излъчват е само за Германия.

 

дано да не стане но аз да си кажа, да не се изненадате в последния момент.

 

...

 

относно сайта - да, има нужда от много подобряване.

ама като има по-приоритетни задачи и тези некритичните все остават пренебрегнати ;S

Link to comment
Share on other sites

само едно малко петънце, както може да се види на сайта.

за съжаление по-сериозно раздвижване там ще има навярно чак след лятото -_-

Link to comment
Share on other sites

а може ли да попитам тракия 277 блок кога се очаква да има покритие ?

мога ли да дам майл и когато прокопаете до нас да ми пратите 1 писмо ?

Link to comment
Share on other sites

доста е вероятно по време на световното да ги кодират, тъй като правото им да го излъчват е само за Германия.

 

дано да не стане но аз да си кажа, да не се изненадате в последния момент.

 

...

 

относно сайта - да, има нужда от много подобряване.

ама като има по-приоритетни задачи и тези некритичните все остават пренебрегнати ;S

 

Доколкото се чува из сателитните форуми ще са свободни. Един вид като реклама, защото те скоро пуснаха ARD и ZDF HD.

Link to comment
Share on other sites

277 и компания продължават да са проблем и все още няма никакви изгледи кога ще станат.

 

109 и компания и 184 и компания има вероятност да станат следващия месец.

Link to comment
Share on other sites

Сигурно защото иска HD декодер или от телевизора, или през специално външно устройство. Пък и са малко хората, които вместо да ползват външния бокс, ръгат кабела в телевизора, който трябва и да е HD декодер.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

те сайта са го зарязали изцяло , изобщо не се ъпдейтва , особено програманата схема на цифровата

относно сайта - да, има нужда от много подобряване.

ама като има по-приоритетни задачи и тези некритичните все остават пренебрегнати ;S

Само дето никой доставчик не смята, че сайта е нещо важно. То винаги има по-важни и належащи неща, ама сайта е представителен за една компания - той може да ти спечели клиент. Ако няма информация или тя е кофти предоставена нормално е просто да продължиш 'нататък'. Странно ми е, че след толкова време в Евроком (с """"корпоративно-насочения"""" сайт (слагам много кавички ей така да има)) явно няма особени изводи. Ама тва, че всички (повечето) конкуренти в Пловдив са така не е голямо извинение.

 

Наскоро мой познат си пусна N3 TV и Lan в кършака и понеже го е срам да си каже сам - беше леко разочарован от нещо, което е видял: при пускането на лан кабела в шахтата до неговото местоживеене много/всички други кабели били изолирани т.е. в канали(предполага се, че това са конкурентните кабели), а техниците са стъпвали върху тях. Това го замисли сериозно - при положение, че неговия лан кабел бил пуснат да виси просто ей така без нищо какво ще се случи ако конкурент стъпи ей така върху кабелите, съответно този лан кабел?

 

И още нещо - той е очаквал Fiber To The Building, но поне лан кабела са го докарали от нейде другаде... според неговите думи :) Т.е. от това му излиза и горното притеснение :)

 

Иначе човека е много доволен от нета и е доволен от кабелната. Спрямо БТК-то сега вече имал Интернет :) (голяма болка му беше и ъплоуда там)

Edited by Dreamer
Кутии = Канали
Link to comment
Share on other sites

сайта е много важно нещо, това ми е напълно ясно,

но пък от друга страна не е по-важно от кабелите и от това което тече по тях.

избери си - добра услуга с тъп сайт или кофти услуга с лъскав сайт ...

сайта е много важен, тържествено обещавам да му бъде обърнато внимание до края на петилетката.

 

относно видяното от твоя приятел : възможно е техниците да са направили нещо което не е похвално ... но може и да е било съвсем нормално.

често незапознат човек има погрешни очаквания и когато види как всъщност стоят нещата се изненадва и разочарова.

от описанието не мога точно да си представя случката ... в шахтите има едни дебели кабели по които не само може да се стъпва а може и слон да танцува и нищо няма да им стане ... ако е видял муфите - те също са предвидени за тежки условия. Ако са били тънки кабели или малки кутии то те обикновено са по стените а не са на позиция на която са достъпни за настъпване ... ако все пак наистина е бил явен случай на немарливост - нека разкаже, случая ще бъде проверен.

 

че в неговия случай не е Fiber To The Building ... ок ... разочарование си е, но както и друг път съм обяснявал мрежата се изгражда по "удачен" начин, клиента скача "ама можехте да го направите така", "да можехме, искаш ли да платиш xxx лв инсталационна такса ? не искаш, еми няма да го направим така ..."

с разгръщането и насищането на мрежата вярвам че ще се доближавяме постепенно до идеалистичните очаквания на потребителите.

Edited by furiozo
Link to comment
Share on other sites

Що да е лош? Директен е и обективен (спрямо реалността на един малък/среден комуникационен доставчик в Пловдив/БГ). Полза от увъртания и прикриване няма :) Та тоя изказ, както го наричаш, определено е плюс :) И наличието на representative. Мога да критикувам за сайта, но много фирми имат хубави сайтове, но малко общуват директно с клиентите си по подобен начин (преди определени хора от Евроком, сега същите в N3).

 

-

Определено предпочитам качествена услуга пред website. Мен website-а не ме вълнува след като вече съм клиент (т.е. не ме вълнува до голяма степен). Но нов клиент ако не намери лесно търсената информация нищо чудно да мине нататък... в следващия доставчик, който му предостави цялата информация наведнъж и на лесно. И актуална, разбира се. Поне аз като ми трябва нещо, някаква услуга - чудейки се пред две фирми бих избрал по-представителната. Всъщност ясно ти е :)

 

На приятеля му казах да пише тука като има притеснения тъй като ще стане ясно дали това, което е видял е нормално (освен ако няма друго обяснение) или ако има нещо, което не е направено както трябва да се реагира и да се (п)оправи. Относно FTTB- то ако не се рекламира значи е само пожелателно, в тоя случай няма какво да се изисква, ако има как - ок, ако няма... к'вото. Общо взето от цялата работа единствено го притеснява евентуален downtime в случая, че въпросния кабел бъде отнесен от следващия посетител на шахтата или шахтите. Пак ще му кажа да пише тук или да звъни ако се притеснява. Ако не... значи всичко е наред :)

 

Горното го написах не като някакво оплакване или нещо претенции :) И той доволен от N3, а и аз... :)

 

P.S. В предни пост бях писал 'кутии' като съм имал предвид кабелни канали.

Edited by Dreamer
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...