Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Новите попълнения на аналоговите са добри. Сега остава някоя музикална + axn и ще е перфектно.

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

City ще се пусне на мястото на MTV.

Ти коя музикална би препоръчал ?

The voice я има и онлайн, така че city става. Понякога пускам колкото да бучи нещо, а МTV с разни предавания за бременни ме побъркваше :D

Link to comment
Share on other sites

Това трябва да е новия списък на аналоговата. Само да питам, сигнала на National-a ви идва разделен, затова ли само рекламите са му на бг?

 

1 bTV

2 Nova TV

3 Kanal 1

4 PRO BG

5 TV7

6 TV Evropа

7 NBT

8 Diema +

9 Diema 2

10 Discovery Channel

11 Animal Planet

12 National Geographtic

13 Skat

14 City

15 BTV Cinema

16 BTV Comedy

17 Fox Life

18 Eurosport

19 Ring

20 PO tv

21 Folklor

22 Disney

23 Diema Family

24 Super 7

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Пак го няма :)

 

А до колко работят касите? Че маааалко днес ще ходя да плащам за Април :) дали след 17:00 мога да намеря някой?

Link to comment
Share on other sites

Пак го няма :)

 

А до колко работят касите? Че маааалко днес ще ходя да плащам за Април :) дали след 17:00 мога да намеря някой?

що не плащате по интернет? Ми одите по града в търсене на каси :)

 

Сега като се прибрах в нас видях съобщението за празниците. Благодаря!

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам колко време обикновено отнема за включването на един нов потребител ? Преди около една седмица бях до една от касите, за да подпиша договор за включване, но там ми казаха че на номера на моя вход няма други абонати и съм трябвало да чакам да ми се обадят да кажат дали изобщо е възможно включването. Споменаха също и че на съседния номер имало абонати и би трябвало да може. Както споменах по-горе нормално ли е една седмица чакане само за да ми съобщят дали ще могат да ми прекарат нет + тв ? По принцип не е проблем за мен чакането, но в случая съм си прекратил договора с БТК и Евроком и оставам на сухо след няколко дни...

Link to comment
Share on other sites

Сега виждам,че е била пускана ТВ+...Дано да се реши този въпрос,тъйкато доста конкуренти на ентри го предлагат вече.

Link to comment
Share on other sites

Сега виждам,че е била пускана ТВ+...Дано да се реши този въпрос,тъйкато доста конкуренти на ентри го предлагат вече.

Вчера гледах TV+ не виждам да е била махана. Даже май я има и на HD каналите, ама там не съм сигурен, че не мога да ги гледам.

Аз да питам за conax модулите - видях във сайта, че продавате. Ако искам да си купя такъв какво правим? Идвам да върна декодера и оставам само карата за декодиране и си плащам четеца? Ккаво става със записа на заповед за парите за декодера?

Link to comment
Share on other sites

казваш че искаш CAM - идват колеги, пробвате модула да се потвърди че работи нормално - плащаш модула, колегите прибират бокса, записа на заповед се унищожава.

картата си остава.

Link to comment
Share on other sites

Сега прерових пак каналите и наистина съм приятно изненадан! :) Има я ТВ+,както и евроспорт 2,HBO,HBO Comedy.Тук е момента да изкажа моите поздравления към ентри! :)

Link to comment
Share on other sites

То в четвъртък вечерта видях, че има съобщение, че за празничните дни всички платени пакети ще се гледат свободно.

Edited by The AnGeL
Link to comment
Share on other sites

Понеже в момента ръгнах кабела директно в телевизора ми изскочиха няколко въпроса.

1 Има ли причина за странните имена на някои канали - Диемите, TV+, + още 2-3? Защото на приемника можех да ги преименувам, но на ТВ не мога и седят доста странно.

2. TV1000 има ли го и под какво име се подвизава? Подозирам Test Patern, но в момента телевизора показва гамата с цветовете, а не програмата. Нещо с канала ли не е наред, или трябва да ръгна някоя настройка на ТВ-то да сканира по друг начин, че да го хване като програма и да го излъчва.

 

ПП

 

Забелязвам, че Film+ HD има разминаване на звука с картината.

Link to comment
Share on other sites

Понеже в момента ръгнах кабела директно в телевизора ми изскочиха няколко въпроса.

1 Има ли причина за странните имена на някои канали - Диемите, TV+, + още 2-3? Защото на приемника можех да ги преименувам, но на ТВ не мога и седят доста странно.

2. TV1000 има ли го и под какво име се подвизава? Подозирам Test Patern, но в момента телевизора показва гамата с цветовете, а не програмата. Нещо с канала ли не е наред, или трябва да ръгна някоя настройка на ТВ-то да сканира по друг начин, че да го хване като програма и да го излъчва.

 

ПП

 

Забелязвам, че Film+ HD има разминаване на звука с картината.

 

Това за преименуването без приемник, нямаш ли опция от ТВ-то, няма начин!

Link to comment
Share on other sites

Това за преименуването без приемник, нямаш ли опция от ТВ-то, няма начин!

Има да си именовам аналоговите програми. За цифровите взима информацията от самия сигнал и поне аз не намирам начин да ги преименувам - има само да ги пренареждам

Link to comment
Share on other sites

Има да си именовам аналоговите програми. За цифровите взима информацията от самия сигнал и поне аз не намирам начин да ги преименувам - има само да ги пренареждам

 

Каква марка е ТВ-то? При някои я няма функцията, но има начин да се направи.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...