Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

здравейте, както казахте че февруари ще има повече информация да си питам - очаква ли се скоро покритие при блок 277 или блок 62

Link to comment
Share on other sites

Здравейте искам да попитам от месец два съм потребител на N3 и никакви проблеми обаче сега ми се появи някакъв много странен проблем с интернета не иска да ми отваря сайтове. Не всички но има определени сайтове които не иска да отвори а преди съм ги отварял в смисал преди преди 2 3 седмици и сега не знам какво става обаче просто не иска и с мозила и гугъл хром нищо а на други хора като ги пратя сайтовете ги отварят. Кажете какво да правя защото ми трябва да влизам в тях.

Link to comment
Share on other sites

...

 

Кажи кои са сайтовете та да пробват и други абонати на N3 дали могат да ги отворят. Това което описваш ми прилича на неправилни DNS-и но въпросние ефект обикновено е максимум ден след като сайта си смени хостинга.

Link to comment
Share on other sites

Пробвай да си смениш временно(докато се оправи,ако е от това де) dns-ите на 8.8.8.8/8.8.4.4 (на гугъл днс-ите) и пробвай дали се оправя. Ако не - значи проблема е в твоя телевизор най-вероятно.

btw https://www.upbux.com/ и аз не го отварям,за сметка на другите 2

Link to comment
Share on other sites

И как да го направя това с DNS-ите че не съм толкова навътре.

 

EDIT: Това с DNS-ите го направих обаче пък като ги сменя спират пък други сайтове да ми се отварят който преди това отварям. Например като ги сменя impulse.bg не ми се отваря

Edited by nikijsw
Link to comment
Share on other sites

Най-вероятно значи имаш някакъв spyware или вирусче. Пусни си някоя по-добра anti-spyware програма и ако не помогне,пусни и един virus check ;)

Edited by Evil_Hacker
Link to comment
Share on other sites

От една седмица наблюдавам насичане на звука и картината на всички канали . Някакви идеи от какво може да се е получило , защото преди си работеше идеално.

 

едит: Рестартирах бокса и в момента всичко си върви както трябва .

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

на много неща може да се дължи.

това което можеш да направиш е да провериш дали е добре поставен коаксиалния кабел и да рестартираш от тока бокса.

пиши ми адрес и име и кога е удобно да минат колеги да проверят трасето. или се обадете на телефона.

и не чакайте толква дълго когато има проблем, продължи ли повече от половин час е време да се обадите.

Link to comment
Share on other sites

забелязах едмо малко зелено петънце на покритие в Кичука... :))

какви са тенденциите по натататъ в квартала?

и ще има ли модемен интернет?

 

забелязах едно малко зелено петънце на покритие в Кичука... :))

какви са тенденциите по натататъ в квартала?

и ще има ли модемен интернет?

 

забелязах едно малко зелено петънце на покритие в Кичука... :))

какви са тенденциите по натататъ в квартала?

и ще има ли модемен интернет?

Link to comment
Share on other sites

забелязах едмо малко зелено петънце на покритие в Кичука... :))

какви са тенденциите по натататъ в квартала?

и ще има ли модемен интернет?

Ако не бях ти прочел поста никога нямаше да го видя :D Иначе а дано.. И дано прехвърлят тая тъпа линия,че тея от евроком за 1година успяха да ми съкратят живота поне с 10 :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

ами на хората,които искат по един кабел да получават и Кабелна ТВ и Интернет ,а не да им опашат жилището с кабели ;)

 

а те хич не са малко...

това би било причина аз и мои познати да не сменим оператора(DCC) :(

Link to comment
Share on other sites

Ще бъде добре фуриозо да помисли за ип телевизия вече и тогава всичко ще върви по един кабел.За мен тея модеми са отживелица вече.Хем по-висок пинг, хем ниски сорости, най-вече на уплоуда.

Link to comment
Share on other sites

тцтц, един единствен допълнителен кабел има да се прекара за лан интернет. Не мога да разбера каква е тая голяма разлика, дали от една дупка над вратата ще идват 2 кабела (един за ТВ и един за нет), или ще влиза само един кабел, който се вързва към някакъв конвертор, от който пак излизат 2 различни кабела - един за нет и един за тв.

Link to comment
Share on other sites

Някой да има впечатления как е цифровата на голямо LCD (42" е моето) в сравнение с булсатком-а.

Може да погледнеш и в техномаркет в мола. На една табелка пишеше, че телевизията се предоставя от n3, последния път като бях там.

Link to comment
Share on other sites

Може да погледнеш и в техномаркет в мола. На една табелка пишеше, че телевизията се предоставя от n3, последния път като бях там.

 

 

Само че там пускат HD eurosport.

Link to comment
Share on other sites

HD пускат във всички магазини.Въпросът ми е дали качеството на цифровата ТВ е поне като на булсата защото се чудя дали да го спирам и да пусна кабелната.

Link to comment
Share on other sites

на някои канали е същото, на някои е по-добро от булсатком.

ако го включиш директно с DVB-C тунер определено трябва да е по-добро, защото няма да има конвертиране на сигнала.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...