Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Каналите с програмата назад - едните са 1 час, ама другите с 2, или с 3 часа са назад? Че ми се струва, че е с 2 часа, пък пише с 3 :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Взимат го от ITV, а те покрай проблемите с W2 още не са го възстановили. Вариант е да се пусне от Булсатком, но не знам дали N3 могат да го направят.

Link to comment
Share on other sites

Намерих го, благодаря, но можеше все пак да дадеш линк към коментара.

Не ми се търсеше :)

 

Добавени са нови 2 канала на запис - btv cinema и fox life. Търсете ги по познатия начин...

Link to comment
Share on other sites

Може ли да обясниш как става тва търсене ?

 

 

Ето го обяснено.

 

Пускаш на приемника сканиране по NIT (199 MHz, SR 6875,QAM 256) като ти намери новите 10 програми ги запази накрая на списъка ти .

 

В случая ако си с приемник Нета - влизаш в менюто за автоматично търсене, там натискаш мисля синия бутон пише за Nit търсене и променяш само MHz (поне при мен беше така), запаметяваш, излизаш пак в менюто за автоматично търсене и даваш старт (червения бутон), след търсенето открива новите и те пита дали да ги запазиш, появяват се на края...

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Ето го обяснено.

 

 

 

В случая ако си с приемник Нета - влизаш в менюто за автоматично търсене, там натискаш мисля синия бутон пише за Nit търсене и променяш само MHz (поне при мен беше така), запаметяваш, излизаш пак в менюто за автоматично търсене и даваш старт (червения бутон), след търсенето открива новите и те пита дали да ги запазиш, появяват се на края...

 

... или отива на ръчно търсене/коригиране, въвежда честотата, цъка червеното копче (сканиране на ТР) и избира да добави каналите. На 295 MHz са -1 каналите, на 303 са -2.

 

 

няма такъв гаден нет... тотално съм разочарован....

 

Утре сутринта се обаждаш на съпорта, идват и ти оправят нета. Сигурно нещо се е прецакало покрай теб.

Edited by The AnGeL
Link to comment
Share on other sites

Не ми е спирал нета а вече е 5ти... а не съм ходил до касата последните 2 седмици или поне нямам спомени... явно предния път съм бил предплатил 1 месец в повече... аз съм голям :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не ми е спирал нета а вече е 5ти... а не съм ходил до касата последните 2 седмици или поне нямам спомени... явно предния път съм бил предплатил 1 месец в повече... аз съм голям :lol:

Голям голям колко да си голям :laughing:

Link to comment
Share on other sites

furiozo,

 

Не намерих информация в сайта и в този смисъл може да би трябва да направите един "FAQ", няма да е лошо да сложите и 'ценова листа'.

 

Пише, че при подписване на едногодишен договор, инсталацията е безплатна, а колко струва при безсрочен договор и какво става след изтичането на едногодишния договор (ако се подпише такъв)? Подновява се със същите условия или се преобразува в безсрочен такъв? Инсталационната такса за интернет и телевизия отделна ли е?

Link to comment
Share on other sites

Мисля да се откажа от булсаткома (пак ми се счупи антената), някой ще разясни ли за телевизията на ентри? Имам от тях нет на ланка. Имат ли ТВ през ланка или как е? имам лан от тях и ТВ с вграден DVB каквото и да значи :)

 

Мерси!

Link to comment
Share on other sites

Телевизията е през коаксиален кабел. Телевизорът трябва да има вграден DVB-C цифров тунер, иначе ще трябва да ти дадат един set-top box. Ако искаш да гледаш канали от платените пакети, до колкото знам трябва да си закупиш някакъв модул за картата. Общо взето всякакви канали има. HD са още в тестов период, както и такива, които вървят с 1, 2, 3 часа назад. Без HD каналите, броят е 109, като свободните са към 90 май. 

Link to comment
Share on other sites

Телевизията е през коаксиален кабел. Телевизорът трябва да има вграден DVB-C цифров тунер, иначе ще трябва да ти дадат един set-top box. Ако искаш да гледаш канали от платените пакети, до колкото знам трябва да си закупиш някакъв модул за картата. Общо взето всякакви канали има. HD са още в тестов период, както и такива, които вървят с 1, 2, 3 часа назад. Без HD каналите, броят е 109, като свободните са към 90 май. 

 

 

Като цяло доволни ли сте или ? нета им е супер на ланка но за ТВ незнам? качеството и т.н. в сравнение с булсата как е?

 

Мерси

Link to comment
Share on other sites

на някои канали е същото, на някои е по-добро от булсатком.

ако го включиш директно с DVB-C тунер определено трябва да е по-добро, защото няма да има конвертиране на сигнала.

Link to comment
Share on other sites

А да очакваме ли ТВ по ланка? :)

 

ПП

има ли канали с 5.1 звук и как може да се изкара на 5.1 тонколони?

 

ПП2

 

и ако нета ми е на ланка важи ли нет екстра + ТВ = 39лв?

Edited by vebaev
Link to comment
Share on other sites

за момента не очаквайте.

 

5.1 само няколко немски канала излъчват. изкарва се със S/PDIF от приемника/телевизора и влиза в "рисивър".

 

точно за там важи.

Edited by furiozo
Link to comment
Share on other sites

Аз имам един по-специфичен въпрос, търсих назад в темата но не успях да открия. Някой абонат на N3 ако е възможно да сподели дали някой от стандартните портове(80, 21, 22, 25 etc.) са отворени ? За сега съм абонат на БТК и само този въпрос ме гложди преди да премина окончателно към N3 :)

Link to comment
Share on other sites

Да питам ако имам въведен код в е-пей за плащане за нет-а и сега си пуснах ТВ, ще ми се ъпдейтне ли и за двете сметката?

 

Пускаш на приемника сканиране по NIT (199 MHz, SR 6875,QAM 256) като ти намери новите 10 програми ги запази накрая на списъка ти .

 

По въпроса за каналите -1, -3

 

пускам да търси автоматично на НИТ и ми дава - Cant tune to host chanel и нищо не става

а като му пусна ръчно на 199 MHz, SR 6875,QAM 256 ми изкарва, AXN, BTV comedy , Romantika, и т.н.

 

малко помощ?

Edited by vebaev
Link to comment
Share on other sites

в epay.bg ще ти излиза общата сума за всички активни услуги.

 

когато си на екрана за автоматично търсене трябва да натиснеш синия бутон за да ти излезе менюто за попълване на параметрите, там попълваш ... -> exit -> червено копче.

 

между другото новата препоръчителна честота е 183 МХз , може да се ползват и почти всички останали.

 

променихме го да са -1 и -2, няма -3.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...