Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Изписахме една камара по въпроса по-горе в темата. Взимаш си клиентския номер от Виваком и плащаш с него. Старите номера от ентри не важат вече.

Какво са ти ограничавали? Аз съм на безсрочен от доста време, каналите са същите. Но аз ползвам само телевизия от тях, без интернет и не бях на пакетна услуга. Hbo така или иначе гледам от другаде, не от тях.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Брей, да похваля Вивата. Снощи каналът Nick Jr. беше спрял  на цифровата(изписваше "кодиран сигнал") и малкия нададе вой, та ща не ща реших да се обадя на 123. Оттам попитаха за клиентския ми номер, с модул ли съм или с приемник, след което ми казаха да изчакам за момент и след минутка оправиха проблема и канала тръгна. Явно за разлика от малоумниците из офисите им поне телефонния им съпорт е читав.

Edited by ivander
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, mIRCata said:

Изписахме една камара по въпроса по-горе в темата. Взимаш си клиентския номер от Виваком и плащаш с него. Старите номера от ентри не важат вече.

Какво са ти ограничавали? Аз съм на безсрочен от доста време, каналите са същите. Но аз ползвам само телевизия от тях, без интернет и не бях на пакетна услуга. Hbo така или иначе гледам от другаде, не от тях.

Ами ограничаваха. Пример научно популярните канали работеха само няколко. Всички в пакета от виасат, нво и др., които бяха спират. Канала е кодиран. Обаждам се. Съпорта-- ааа ми той договора ви е изтекъл и трябва да преподпишете. Сега ще ви пуснем, но трябва да минете през офис. То системата им била райава, че безсрочните договори имали по малко канали. И така през седем дни.  Направо уникат система -  няма проблем да ми вземе сумата за макс пакет, но ограничава абоната. И затова преподписах, но никой не уведоми. А явно вече са били продадени.

 

 

Относно плащането през портала на Виваком - ми не стана. От Виваком ( 087 123) ми дават абонатен номер, който е същия като предходния, но системата не го подразбира. Явно ще трябва да изчакам миграцията и да се надявам да не ми спират сигнала.

Link to comment
Share on other sites

EON mobile е някакво орязано от към канали нали? Равнява ли се на Light пакета или е още по-орязано?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Който е бил на Нитро или Нитро+ пакета на Ентри му вървят HBO тата и HBO On Demand на Eon TV.

А по-голямата изненада е,че върви и HBO Go ,при регистрация през оператор Виваком и клиентския номер.

Чак не мога да повярвам, уж N3 нямаха права за HBO и го прекратиха за нови абонати, а сега си вървят и по коаксиала,на Еон, OD и HBOGo.

Браво!

Edited by k-otixxx
Link to comment
Share on other sites

А месечната такса как е при вас? Моята падна значително, за същите канали/пакети, които имах и досега. Май ще ме задържат и занапред ако продължават така.

Link to comment
Share on other sites

On 8/17/2021 at 7:49 PM, k-otixxx said:

Който е бил на Нитро или Нитро+ пакета на Ентри му вървят HBO тата и HBO On Demand на Eon TV.

А по-голямата изненада е,че върви и HBO Go ,при регистрация през оператор Виваком и клиентския номер.

Чак не мога да повярвам, уж N3 нямаха права за HBO и го прекратиха за нови абонати, а сега си вървят и по коаксиала,на Еон, OD и HBOGo.

Браво!

При мен това с HBO GO не се получи.

Link to comment
Share on other sites

Регистрирай се в HBOGo с клиентския номер на телевизионната услуга във Виваком и ще стане, ако ти вървят по коаксиала HBO тата.

Виж също дали ти вървят на EON tv и в On Demand секцията на видеотеката.

Edited by k-otixxx
Link to comment
Share on other sites

Аз на 01/21 преподписах за 2 години и тая от виваком като ми се обади по телефона да ме агитира такива глупости ми наговори, че май ще си изкарам годините преди да мисля за промяна :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте,

при регистрация в HBO go незнам какво да напиша в полето псевдоним. Каквото и да напиша изписва- потребителско име не съвпада.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

И кои кабеларки останаха да предлагат цифрова и аналогова телевизия по коаксиален кабел, че телевизорите са стари, без Android и нямат свободни HDMI входове за EON?

Link to comment
Share on other sites

dcc? A1, Поне при майка ми сигнала А1 идва по коаксиален кабел за кабелната и има 2 цифрови и 1 аналогова пуснати на адреса

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тези сладури от ВиВаком  , на всеки ли се обаждат при регистрация в сайта им.... не ми дава да завърша регистрацията ,за да продължа нататък.Вади ми съобщение че ще се свържат с мен,не се казва кога и как...

Link to comment
Share on other sites

Но пък ако случайно ,някой има моя случай, да се чуства свободен да им се обади той и нещата се слуват доста по бързо от няколко дни :)

Отивам да разгадавам тайните на Ип тВ... а и хбо го няма да го пропусна.Рано е да се радвам ,но ако всичко сработи ,няма да се чуствам толкова ощетен от тази промяна Н3->Виваком.

 

ps: да рано беше да се радвам :) ,активацията явно е направиха,но с някакви ограничения и сега реално съм лонат, без да мога да правя нищо.Показва се един голям син прозорец, който ми споменава че съм с ограничено ползване и да се свържа с тях. И при повторно свързвне ме уведомиха, че нещо не се логвам правилно, да пробвам с друг браузер и т.н. .. проблем при тях няма :) разбира се  ,нещо аз се логвам неправилно,но те няма как да знаят какво аз правя неправилно.....

 

Сещам се за вица на ония дето му паднал самолета в морето,не му се отворил парашута,но оживал някак си и добре че имал свирка против акули,но му се паднала глуха акула...

Edited by Dokt0rA
Link to comment
Share on other sites

Орязани са над 30 канала от бившето IPTV приложение на Ентри за смарт ТВ. За Арените - ок, разбираемо е, но защо са махнати канали като Eurosport 2, Nickelodeon, Boomerang и т.н, които присъстват дори в най-евтините пакети на Виваком? Логика никаква. Детето си ги търси последните два, бях му инсталирал приложението на телевизора в детската.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

От днес настъпиха някои промени при каналите на цифровата ТВ. На мястото на МАТЧ! ТВ HD тръгна HGTV HD с бг аудио. На мястото на Discovery Science - HGTV SD. Вместо немския Sport1 DE --> Sportal.bg. Вместо Italian Fishing TV --> History 2. Вместо Сънрайз Мюзик ТВ --> IDJ TV. Освен това най-после оправиха Planeta 4K, която месеци наред беше с чверен екран.

Понеже знам, че темата се следи от правещите промените, моля да се върне бг аудио потока на Boomerang TV, допреди няколко дни имаше бг пътечка на този канал, а вече е само английска. Разсърдихте детето :)

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...