Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

18 hours ago, Минувач said:

Това вече е прекалено. То не остана почти нищо безплатно спортно. 


Тоест някой е ДЛЪЖЕН да осигурява безплатни канали? Кое му е прекаленото? 
 

5 hours ago, DelPiero said:

Препоръчай нещо , парите са без значение , че лятото ще сменям доставчика...

 

На телевизия ли? Там се обръщаш към Лъки Лучано... :)
Всичко друго съм го отсвирил аз в града. По селата от зор ползвам квото има. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

За Телевизия да. Нали имаше и някви други врътки някви боксове работи :Д  , аз не ги разбирам много.. какви са другите варианти ако не искам примерно да съм на Виваком или А1 и т.н.... Н3 ме спечелиха преди със много си спортни канали ама отече работата :Д

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, RaptoR said:


Тоест някой е ДЛЪЖЕН да осигурява безплатни канали? Кое му е прекаленото? 

Не бих отказал, но все пак го сведох само до 1$ на месец.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, DelPiero said:

За Телевизия да. Нали имаше и някви други врътки някви боксове работи :Д  , аз не ги разбирам много.. какви са другите варианти ако не искам примерно да съм на Виваком или А1 и т.н.... Н3 ме спечелиха преди със много си спортни канали ама отече работата :Д


Нали ти казах към кой да се обърнеш :grin:
Днес даже съчинихме схема да изхвърля Булсат завинаги от къщи в Пловдив и да пусна втори бокс. Разликата ми ще е 2лв в цената и 800% в качеството и количеството :laughing1:
 

21 minutes ago, splendor said:

Не бих отказал, но все пак го сведох само до 1$ на месец.


То затова и имаш качество като за долар на месец :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

То затова и имаш качество като за долар на месец :laughing1:

И как разбра какво е качеството след като не съм писал нищо за това или ти може би се припозна с булсата? :D

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, ivander said:

 

Сега погледнах в сайта на КЗК - на 15.04 КЗК е взела решение за разрешаване на купуването на Ентри от Виваком. В момента тече формален двуседмичен срок за обжалване, тоест след една седмица, на 30 април като изтече този срок, вече официално Ентри е собственост на Виваком.

http://reg.cpc.bg/Dossier.aspx?DossID=300056580

 

 

 

Добре де, как ще ме задължат да подпиша договор с Виваком. Как разчитат, че абонатите автоматично ще се прехвърлят на Виваком.

Точно по тоя начин и с налагане на техните договори (на Виваком) много хора няма да подпишат.

 

Link to comment
Share on other sites

Е, те няма да те накарат, Митак. Просто като ти изтече текущият договор или подписваш с Бибаком или пускаш предизвестие и ги разкарваш. Вероятно ще пуснат старите условия или с 2-3лв. отгоре. Имай предвид, че масовката не е като нас, които искаме нещо точно определено и знаем всичко за всички. Повечето клиенти НЕ обичат промени, включително нови кабели, да излизат от работа, за да осигурят присъствие на нова инсталация и т.н. Там са се насочили и над 50% ще си останат, сигурен съм.
Скоро и DCC ще спре каналите, според мен, въпрос на време е, особено за спортните събития, които се предлагат от А1 - за тях има сериозен "мониторинг" на алтернативите.

Кулбокс нямаш ли в Тракия? И точно ти ли ще останеш без телевизия:grin:

Link to comment
Share on other sites

Ми аз даже си мисля, че ще мога и по- рано да ги напусна, ако влязат във владение близките месеци.

Един вид преди да ми свърши срока на договора с ентри.

Те не знам как ще наследят старите договори.

 

Edited by k-otixxx
Link to comment
Share on other sites

Спомена се срок от 2 години, тоест около този срок, ще може да си изкараш договора... Ако влошат качеството на услугата, вероятно ще можеш да 3 такси или договорка в офис, просто да го прекратите предсрочно.

Link to comment
Share on other sites

Спopeд дaннитe нa KPC зa 2019 г. Ентри e c 26 000 тeлeвизиoнни и 4200 интepнeт абонати. Ако числата са верни, ще са най-големите малоумници ако за тези преходни 2 години ги изпуснат с лека ръка, защото никак не са малко на брой, най вече на телевизията, и не направят всичко възможно да ги задържат. Ясно, че чуждите спортни няма как да останат в пакета при това положение, но поне да пускат нещо стойностно на тяхно място, а не ментета, по които от един компютър въртят нонстоп клипчета от YouTube, каквито се добавиха в последно време, и да предложат конкурентни пакетни цени за абонамент.

Link to comment
Share on other sites

Какви конкурентни пакети, кви 5 лв нови? Те изчезнат от пазара като име и всичко заминава към Виваком.

Link to comment
Share on other sites

Постепенно до есента, всичко що е по втория начин, ще изчезне. Такова е, ще се плаща, а и е редно да се плаща. В България цените на пакетите са ниски, но за жалост доходите на българите са още по-ниски. Това е истината... Вижте един пакет спорт на Скай за месец - таксите ви за пакетната услуга, но за 6 месеца /примерно/.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, w00x said:

С нетърпение чакам YouTube TV да се появи на Европейски пазар и всичките кабеларки да залязат..

 

С цена $64.99/mo. за само 85+ channels, ще има дълго да чакаш залеза :-)

 

Или с тази тенденция в повишаване на цените:

2018 Feb - $35 --> $40
2019 Apr - $40 --> $49.99
2020 Jun - $49.99 --> $64.99

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mIRCata said:

Какви конкурентни пакети, кви 5 лв нови? Те изчезнат от пазара като име и всичко заминава към Виваком.

Ами точно за Виваком говоря. Да видим по какъв начин ще се опитат да задържат тези 26 000 абоната.

Link to comment
Share on other sites

Абонатите са далеч под споменатите 26000 и както каза Миро, няма как да ги задържат, тоест ще им предложат техните си пакети и ще трябва да ги прехвърлят на тяхната мрежа.

Link to comment
Share on other sites

Онзи ден си  говорих  с  познати от  Изгрев, където са  на Н3,  та  всички казваха, че  като  им  изтече  договора  ще  се  махат  от  Н3. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, plameni said:

 

С цена $64.99/mo. за само 85+ channels, ще има дълго да чакаш залеза :-)

 

Или с тази тенденция в повишаване на цените:

2018 Feb - $35 --> $40
2019 Apr - $40 --> $49.99
2020 Jun - $49.99 --> $64.99

 

Тук не сме в САЩ. Не виждам защо очакваш сходни цени. За справка може да погледнеш Спотифай.

Link to comment
Share on other sites

Точно защото не сме САЩ, такова нещо тук няма как да се случи.

Масовият потребител търси САМО пакетна услуга, ако може до 30лв., цени нагоре от тази - забрави!

Link to comment
Share on other sites

Абе... то масовия потребител и музика от data.bg сваляше, но сега си плаща Спотифай/Тайдъл/Дизър абонамент.

И филми от видеотека си наемаше, но сега си плаща Нетфликс и HBO GO.

Ще дойде и момента на интернет телевизията предлагана от големи платформи.

Времената се променят, а фирмите, които отказват да го приемат, ги чакат само лоши дни.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...