Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Чакат одобрение на покупката, че да стане реалност. Това едно. Второ, такъв филм днес ви купихме, бутайте скоростта няма. Трябва им време да се запознаят с нещата и т.н. Трето, има едни неща наречени договори, които са в сила и трябва да се спазват с клиентите. Че иначе ще завалят жалби за неустойки. Има си телефони, звъниш и питаш. Още си е техния съпорт и ще ти обърнат внимание. Обявиха го преди седмица, но ти имаш проблеми от 10 и повече дни...  Мисля, че е достатъчно.

Edited by mIRCata
  • Replies 7.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Продължава премахването на спортните канали. Поредният такъв е МАТЧ! Футбол 3 HD, който вече не излъчва тук. Планета 4К също от три дни е изгаснал, дали няма да го има повече или просто няма кой да погледне че липсва - не е ясно.

Всички ще изгаснат, въпрос на време. Мрежата ще работи само в едната си част, другите ще бъдат прехвърлени на мрежата на Vivacom. Всичко ще стане постепенно и без особено да се усети от абонатите.

В интерес  на  Вивакома  е  да  се  напънат,  че  бая  клиенти  ще  им  избягат  още  преди да  са  придобили  Н3 официално.  Да не  говорим,  че  някои  ще  се  махнат  само  заради  името  на  доставчика. 

Статичното IP дали ще е мираж при Виваком,защото от 2009 година на Ентри съм имал само 2 IP та досега.

45 minutes ago, k-otixxx said:

Статичното IP дали ще е мираж при Виваком,защото от 2009 година на Ентри съм имал само 2 IP та досега.

IP-тата известно време ще са от плана на N3, тоест промяна няма да има. След това ще са като на Виваком - води се динамично, но от My Contact, можеш да си го направиш статично, например ако си геймър. Това не се доплаща, имаш право на едно статично.

Edited by Lucky Luciano

За срок от 2г ще стане цялостното прехвърляне ( мрежи , канали, интернет и т.н. ), това ми потвърдиха от висшия пилотаж на ентри.

• 3 weeks later...

Гледах мача по hd bnt, няма такова мазане на картината и насичане, това от н3 ли идва или от тв

Edited by slay
On 3/25/2021 at 8:56 PM, slay said:

Гледах мача по hd bnt, няма такова мазане на картината и насичане, това от н3 ли идва или от тв

При мен си беше ОК.

Появи се Nostalgia HD, нов филмов канал за класическо кино, на мястото на Lolly Kids HD, 264та позиция. На мястото на Канал 4 върви SD версията на същият канал. Продължава да отсъства Planeta 4K, вече почти месец откакто е спрял.  Ще го бъде ли, не ли, не е ясно. И ако има възможност да се пусне Eurosport 4K, който скоро стъпи в България, ще бъде супер.

• 2 weeks later...

Поредните два спортни канала вече ги няма - МАТЧ! Футбол 1 HD и МАТЧ! Футбол 2 HD. На тяхно място тръгнаха пълнежи от групата на Мюмюн медия.

Е то се очакваше, макар, че арените все още седят, ама и те сигурно ще изчезнат. Още като докараха Макс пакета се разбра, че дните на нелегалките са преброени. 

4К каналът FTV UHD е преустановил излъчване, затова от вчера на позицията му при Ентри има само черен екран. https://translate.google.com/translate?hl=&sl=auto&tl=bg&u=https%3A%2F%2Fdigital.rozhlas.cz%2Fmodni-kanal-ftv-uhd-ukoncil-vysilani-na-jednom-z-nejpopularnejsich-satelitu-v-8471967&sandbox=1

Edited by ivander

Те какво 4К имат друго, освен това? Този FTV4K го закриха на 16 април, мисля. Друго какво имат 4К N3?