Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Чакат одобрение на покупката, че да стане реалност. Това едно. Второ, такъв филм днес ви купихме, бутайте скоростта няма. Трябва им време да се запознаят с нещата и т.н. Трето, има едни неща наречени договори, които са в сила и трябва да се спазват с клиентите. Че иначе ще завалят жалби за неустойки. Има си телефони, звъниш и питаш. Още си е техния съпорт и ще ти обърнат внимание. Обявиха го преди седмица, но ти имаш проблеми от 10 и повече дни...  Мисля, че е достатъчно.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Продължава премахването на спортните канали. Поредният такъв е МАТЧ! Футбол 3 HD, който вече не излъчва тук. Планета 4К също от три дни е изгаснал, дали няма да го има повече или просто няма кой да погледне че липсва - не е ясно.

Link to comment
Share on other sites

Всички ще изгаснат, въпрос на време. Мрежата ще работи само в едната си част, другите ще бъдат прехвърлени на мрежата на Vivacom. Всичко ще стане постепенно и без особено да се усети от абонатите.

Link to comment
Share on other sites

В интерес  на  Вивакома  е  да  се  напънат,  че  бая  клиенти  ще  им  избягат  още  преди да  са  придобили  Н3 официално.  Да не  говорим,  че  някои  ще  се  махнат  само  заради  името  на  доставчика. 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, k-otixxx said:

Статичното IP дали ще е мираж при Виваком,защото от 2009 година на Ентри съм имал само 2 IP та досега.

IP-тата известно време ще са от плана на N3, тоест промяна няма да има. След това ще са като на Виваком - води се динамично, но от My Contact, можеш да си го направиш статично, например ако си геймър. Това не се доплаща, имаш право на едно статично.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Гледах мача по hd bnt, няма такова мазане на картината и насичане, това от н3 ли идва или от тв

Edited by slay
Link to comment
Share on other sites

Появи се Nostalgia HD, нов филмов канал за класическо кино, на мястото на Lolly Kids HD, 264та позиция. На мястото на Канал 4 върви SD версията на същият канал. Продължава да отсъства Planeta 4K, вече почти месец откакто е спрял.  Ще го бъде ли, не ли, не е ясно. И ако има възможност да се пусне Eurosport 4K, който скоро стъпи в България, ще бъде супер.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Поредните два спортни канала вече ги няма - МАТЧ! Футбол 1 HD и МАТЧ! Футбол 2 HD. На тяхно място тръгнаха пълнежи от групата на Мюмюн медия.

Link to comment
Share on other sites

Е то се очакваше, макар, че арените все още седят, ама и те сигурно ще изчезнат. Още като докараха Макс пакета се разбра, че дните на нелегалките са преброени. 

Link to comment
Share on other sites

4К каналът FTV UHD е преустановил излъчване, затова от вчера на позицията му при Ентри има само черен екран. https://translate.google.com/translate?hl=&sl=auto&tl=bg&u=https%3A%2F%2Fdigital.rozhlas.cz%2Fmodni-kanal-ftv-uhd-ukoncil-vysilani-na-jednom-z-nejpopularnejsich-satelitu-v-8471967&sandbox=1

Edited by ivander
Link to comment
Share on other sites

Пределно ясни са нещата тука - N3 заминава в канала. Забравяте диртектно за всички крадени канали през годините дотук, аз в един момент подозирах, че всичко се краде, но как да е... Като човек, ползвал телевизия на Виваком незабавано казвам - КЕНЕФ, ТОТАЛЕН КЕНЕФ! Като всичко вивакомско между другото. Телефони, телевизия, интернет - тия навсякъде са ТОТАЛ щета! И понеже не съм забелязал (изтрих ги от живота си изцяло) да са се случили някакви колосални промени, освен да се подмята компанията с цел пране на пари и прочее, мога спокойно да предположа, че нищо в кенефа не е оправено. 
Така че ако искате нещо хубаво:
1. Научете се, че хубавите неща СТРУВАТ ПАРИ! 
2. Отсега лично аз препоръчвам да почнете да се оглеждате за читави алтернативи - има ги, но СТРУВАТ ПАРИ.

 

Link to comment
Share on other sites

Прав си донякъде, но масовият потребител търси ниската цена, с което идва и посредствената услуга.

 

Когато минах на един доставчик на тв от темите по-долу,стартовата инвестиция не беше малка. Първите боксове ги купих от Лъки, и до ден днешен не съжалявам за вложеното. 

 

Народа едва свързва двата края и едни 300-400 лева първоначално си е цифра.

 

И тук идват буля с б-бокс. :D

Edited by Danzki
Link to comment
Share on other sites

Това вече е прекалено. То не остана почти нищо безплатно спортно. Някой знае ли кога Виваком ще влезе във владение? Аз съм от тези, които търсят ниска цена, дори и при посредствена услуга, затова да питам също : Някой който е на ДСС да каже дали ги има още пиратските спортни канали? 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Минувач said:

Това вече е прекалено. То не остана почти нищо безплатно спортно. Някой знае ли кога Виваком ще влезе във владение? Аз съм от тези, които търсят ниска цена, дори и при посредствена услуга, затова да питам също : Някой който е на ДСС да каже дали ги има още пиратските спортни канали? 

Сега погледнах в сайта на КЗК - на 15.04 КЗК е взела решение за разрешаване на купуването на Ентри от Виваком. В момента тече формален двуседмичен срок за обжалване, тоест след една седмица, на 30 април като изтече този срок, вече официално Ентри е собственост на Виваком.

http://reg.cpc.bg/Dossier.aspx?DossID=300056580

Да, при DCC си вървят поне засега всичките спортни канали от Invivo, откъдето ги взимаха и Ентрито - 5-те Арени, руските, Спорт-клубовете, 2-та португалски, един френски и един чешки. Максовете ги няма при тях.

Дано нещата не се оставят на самотек тук, докато Виваком си влязат във владение и почват да управляват нещата, защото на това ми намирисва - вече 1 месец няма кой да оправи излъчването на Planeta 4K, модния 4К канал който изчезна също е оставен без да се пусне друго на негово място, на мястото на спрените спортни канали вървят или заставки, или пълнежите на мюмюн...тоест тече процес на постоянно намаляване на предлаганите канали, което не е добре и не знам как биха задържали клиентите по този начин.

Link to comment
Share on other sites

On 4/21/2021 at 7:18 PM, RaptoR said:

Пределно ясни са нещата тука - N3 заминава в канала. Забравяте диртектно за всички крадени канали през годините дотук, аз в един момент подозирах, че всичко се краде, но как да е... Като човек, ползвал телевизия на Виваком незабавано казвам - КЕНЕФ, ТОТАЛЕН КЕНЕФ! Като всичко вивакомско между другото. Телефони, телевизия, интернет - тия навсякъде са ТОТАЛ щета! И понеже не съм забелязал (изтрих ги от живота си изцяло) да са се случили някакви колосални промени, освен да се подмята компанията с цел пране на пари и прочее, мога спокойно да предположа, че нищо в кенефа не е оправено. 
Така че ако искате нещо хубаво:
1. Научете се, че хубавите неща СТРУВАТ ПАРИ! 
2. Отсега лично аз препоръчвам да почнете да се оглеждате за читави алтернативи - има ги, но СТРУВАТ ПАРИ.

 

Препоръчай нещо , парите са без значение , че лятото ще сменям доставчика...

Edited by DelPiero
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...