Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

N3 много отдавна не успяха да се ориентират и да развият качествена iptv платформа като кулбокс например. Коаксиал за тв и лан за инет просто е зле. Май се опитаха и някакъв пон да развият ама колко им се получи незнам.

 

А ггбит не стартираха ли като изкупиха други по-малки ланчета ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

забравете го тва н3. вече ще са Вайвайком/Юнайтед груп.

 

клиента с претенции от преспите да се обажда на диян/екстранет или краси/рокада и да им мери пинговете. ако държи на оптика до вкъщи с медия конвертор винаги може да се свърже и с пепи/вайнет. между другото там има и колбокс, дайсиси....

 

Link to comment
Share on other sites

Относно ggbit. Те дори не почнаха от Пловдив... Изцяло собственост си бяха на Евроком. Какви са тия глупости как били отделни и не знам си какво.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, plameni said:

Дано не съм лош пророк, но досега нямам спомен, за потребителите на някоя от погълнатите компании, да се е повишило качеството на услугите или качеството на обслужване.

Обикновено се случва обратното. И не говоря само за Пловдив. Мнозина все още проклинат деня, в който Мобилтел купиха Мегалан и Спектър Нет.

 

Вивата за момента държат добро качество, но цените са... Правят някакви пакетни истории, но там така те омотават с договори, клиентски номера и тра-ла-ла, че накрая не знаеш дали все пак не си женен за тях.

Кофтито е, че сега ще почне пак едно ровене по шахти, защото кабелите на N3 са ту в БТК, ту в тези на А1, че на места и през други шахти минават. Ще има поне година миграция от едната мрежа на другата и накрая пак абонатите им ще го отнесат, че покрай това, може и абонати на други фирми да пострадат. Един "погрешно" резнат кабел и ще има нещо от сорта на "Кючука без телевизия за финала на Световното."...

Link to comment
Share on other sites

Малко ъпдейт на моята ситуация - дойдоха преди малко Н3, за 2 мин шат-шат смениха картата - тръгна си ми телевизийката без проблем. Учудвам се защо съпорта по телефона се опитаха да ме убедят, че проблема е в телевизора ми ... 

 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, londongunner said:

И къде ще отидат за да гледат въпросните спортни канали ? Защото и кулбокса скоро ще им резнат кранчето на руските, та ми е чудно ?! Виваком с новия собственик , ще изядат всички локални доставчици. Просто българина ще трябва да се научи да плаща за всичко ... Единствено диемите не си заслужават парите заради малоумниците в ръководството които вече толкова години не преминаха в HD формат, студията са им леш, канал 3 по сашо диково време. Но за Макс спорт цената е напълно оправдана , да не кажа ниска на фона на предлаганото съдържание, спрямо домусчиевия мазньоч.

 

При това положение може би ще останат/прехвърлят при Виваком. Въпросът беше, че без спортния пакет на Н3 има по-добри алтернативи. Май. Злагам, че Булсатком ще са печелившите в тази ситуация.

Edited by Muscarin
Link to comment
Share on other sites

С кое ще са печеливши Булсатком? С мазалото, което лъчат от спътник и по IP ли? Може да са печеливши единствено и само с цена! При Булсатком винаги определяща е била цената, такива са им и абонатите - гледат да има какво да се гледа, а качеството им е леш.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Lucky Luciano said:

С кое ще са печеливши Булсатком? С мазалото, което лъчат от спътник и по IP ли? Може да са печеливши единствено и само с цена! При Булсатком винаги определяща е била цената, такива са им и абонатите - гледат да има какво да се гледа, а качеството им е леш.

Ползвал ли си им андроидското приложение на андроид телевизор или тв бокс, че говориш, че е мазало? 

 

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно! В шкафа имам един техен бокс Fusion, че и е платен вероятно. Приложението им го имам, влизам си с акаунт и пак е мазало. А колко бавно зарежда при превключване, не ми се коментира... Превключване с излизане на картина повече от 1, макс 2 секунди - забрави...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Lucky Luciano said:

Абсолютно! В шкафа имам един техен бокс Fusion, че и е платен вероятно. Приложението им го имам, влизам си с акаунт и пак е мазало. А колко бавно зарежда при превключване, не ми се коментира... Превключване с излизане на картина повече от 1, макс 2 секунди - забрави...

Говорим за андроид Тв бокс, който няма нищо общо с техния фюжън. Та пак те питам, гледал ли си?

Link to comment
Share on other sites

Гледал съм на телевизор с Android - пълен леш. А още повече - Android Box и качествена картина - нема такова животно! Няма и да гледам. А стриймовете им са еднакви, така че... 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Lucky Luciano said:

Гледал съм на телевизор с Android - пълен леш. А още повече - Android Box и качествена картина - нема такова животно! Няма и да гледам. А стриймовете им са еднакви, така че... 

Странно при мен е супер. Няма засичане, няма лагване. 4к канали.  Ако не ти е проблем направи ми едно клипче с андроид телевизора(не на фюжъна), че нещо не ти вярвам. :)

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, splendor said:

Ползвал ли си им андроидското приложение на андроид телевизор или тв бокс, че говориш, че е мазало? 

 

За андроидското им приложение с какъв битрейт вървят HD-каналите?

Конкретното ми питане е за БНТ1 HD и bTV HD

Link to comment
Share on other sites

С Андроид телевизора няма как да ти направя, защото не е мой. Казах, че съм гледал не че имам. Предпочитам WebOS на LG. Сега се сещам, че имам приложението им на Самсунг с TiZen. На 58 инча, какви хубави квадрати се виждат...

А дали ми вярваш... Булсатком и качество на картина, няма такова нещо. Ти явно не си гледал качествена телевизия...

 

А някой, ако има съмнения, нека направи едно клипче на Андроид ТВ или Андроид Бокс...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky Luciano said:

Ти тихо... 238лв... Равинът...


Споко ся - тва е с ДДС
 

1 hour ago, Lucky Luciano said:

А някой, ако има съмнения, нека направи едно клипче на Андроид ТВ или Андроид Бокс...


Е как ще слизаме толко надолу... 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky Luciano said:

С Андроид телевизора няма как да ти направя, защото не е мой. Казах, че съм гледал не че имам. Предпочитам WebOS на LG. Сега се сещам, че имам приложението им на Самсунг с TiZen. На 58 инча, какви хубави квадрати се виждат...

А дали ми вярваш... Булсатком и качество на картина, няма такова нещо. Ти явно не си гледал качествена телевизия...

 

А някой, ако има съмнения, нека направи едно клипче на Андроид ТВ или Андроид Бокс...

Ако  успееш да  подкараш  андроидското приложение  на Тизен ще  ти  сваля  шапка.  Разбира  се,  че  не  ти  вярвам,  предпочитам  да си  вярвам  на  очите.  Преди  булсата  гледах  с  кам  модул  на  Н3,  та  имам наблюдения  за  картината.  

Въпроса  не  е  друг  да  прави  а ти  да  направиш.  :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, plameni said:

 

За андроидското им приложение с какъв битрейт вървят HD-каналите?

Конкретното ми питане е за БНТ1 HD и bTV HD

Нямам си  на  идея,  самото  приложение  не  показва  битрейта. 

Link to comment
Share on other sites

Булсат си имат приложение за TiZen. За Андроид вече казах. А това, че Андроид ти се види по-добре и едва ли не перфектно, в сравнение с Н3, доказва каква е телевизията на Н3 и още, че то изобщо не си виждал качествена телевизия.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Just now, Lucky Luciano said:

Булсат си имат приложение за TiZen. За Андроид вече казах.

Дай  линк  към  него,  че  телевизора  ми  в  спалнята  е  самсунг  с  тизен  и  в  тизен  стора    няма  такова  приложение :)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, splendor said:

Дай  линк  към  него,  че  телевизора  ми  в  спалнята  е  самсунг  с  тизен  и  в  тизен  стора    няма  такова  приложение :)

Bulsatcom Fusion се казваше. Има го. Самсунга не е при мен, а на Източен, та не мога да ти снимам, за да се убедиш.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lucky Luciano said:

Bulsatcom Fusion се казваше. Има го. Самсунга не е при мен, а на Източен, та не мога да ти снимам, за да се убедиш.

 

 

Ти  май  от  бая  време  не  си  ходил  там :)

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...