Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

3 minutes ago, splendor said:

Това не ме грееше 2004. През 2005 може но 2004 беше отделна фирма без значение кой я е създал.

 

Служители, познати и приятели регистрират фирма на същия адрес и после канят шефа за управител.

 

Не знам какво трябва да ти има за да вярваш в тази идея. :lol:

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, plameni said:

 

Служители, познати и приятели регистрират фирма на същия адрес и после канят шефа за управител.

 

Не знам какво трябва да ти има за да вярваш в тази идея. :lol:

 

Ти май не ми четеш предните постове а си караш под дифоут. Не ме вълнува кой я е създал. Вълнуваше ме през 2004, че  еуроком предлагаше само коаксиален интернет и докато не са си прехвърлили активите до тогава предлагаха само нет по коаксиала. В това вярвам. Вярвам, че хората пукаха локалната а аз трябваше да чакам 24 часа за филм на 1СД ;)

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, splendor said:

ГГБит  не  беше  на  Евроком

 

Това ли не съм прочел или ти не помниш какво си писал?

Точно това ти се обяснява през цялото време - ГГБит винаги е била на Еуроком

Link to comment
Share on other sites

Just now, plameni said:

 

Това ли не съм прочел или ти не помниш какво си писал?

Точно това ти се обяснява през цялото време - ГГБит винаги е била на Еуроком

Да, моя грешка, че не съм уточнил годината.  ГГБит става собственост на еуроком през 2005 или ти май забрави какво си писал?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, splendor said:

Да, моя грешка, че не съм уточнил годината.  ГГБит става собственост на еуроком през 2005 или ти май забрави какво си писал?

 

Забравих, че на теб ти има нещо и вярваш в онази приказка с адреса и управителя.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, splendor said:

Човече, ти ли живееш в Изгрев или аз? Когато си купих домашния компютър беше 2004 година. Мои бивши съученици, живееха по това време в преспите и те ползваха Гигабит вече. Когато отидох в еУроком за да сме по точни, понеже фирмата се казваше еУроком а не Евроком предлагаха единствено кабелен интернет по коаксиал с модем Моторола. Защо си мислиш, че аз съм по тъп от бившите ми съученици и ще се забия на интернет при който свалям една mp3 песен за 20 Мин и един филм за 24 часа вместо да си прекарам лайката и да жуля в локалната мрежа. След това може да са ги купили от еУроком, но 2004 когато си пусках нета бяха отделно.

 

Значи ти си живей в Изгрев - пожелавам ти скоро да се преместиш - но ГИГАБИТ ВИНАГИ е била собственост на Евроком. И аз ВИНАГИ с коаксиала съм имал по-добри скорости и качество от тях. Един от първите клиенти на Еврогком съм на най-високата тарифа бая преди Гигабит да си били планирани както се казва. 
Това което наричаш отделно не е нищо повече от разликата в начина на доставка. Един и същи собственик, един и същи източник на интернет. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

 

Значи ти си живей в Изгрев - пожелавам ти скоро да се преместиш - но ГИГАБИТ ВИНАГИ е била собственост на Евроком. И аз ВИНАГИ с коаксиала съм имал по-добри скорости и качество от тях. Един от първите клиенти на Еврогком съм на най-високата тарифа бая преди Гигабит да си били планирани както се казва. 
Това което наричаш отделно не е нищо повече от разликата в начина на доставка. Един и същи собственик, един и същи източник на интернет. 

Не защитавам никой, но... на ЛАН-а на ГГБит(от тогава съм с нея) ъплоуда винаги беше 50% от скоростта, бях на тази мрежа до преди 2 години преди А1 да я унищожат, а на коаксиала никога не достига такава скорост още от времето на Евроком!

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, mstavrev said:

Не зная на добре или зле ще е:

 

https://mobilebulgaria.com/news/vivacom-pridobiva-plovdivskiya-internet-dostavchik-n3

 

Ми по-зле едва ли ще стане. Явно Н3 нямат капацитет да се справят вече с конкуренцията. Вчера ритах мачле с приятели. Двама от тях също смятат да се махат заради спортните канали.

Link to comment
Share on other sites

То това е донякъде по-добре за абонати, които искат да разтрогнат с Ентри предварително.

Никой не може да те задължи да подпишеш с Виваком.

 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Muscarin said:

 

Ми по-зле едва ли ще стане. Явно Н3 нямат капацитет да се справят вече с конкуренцията. Вчера ритах мачле с приятели. Двама от тях също смятат да се махат заради спортните канали.

И къде ще отидат за да гледат въпросните спортни канали ? Защото и кулбокса скоро ще им резнат кранчето на руските, та ми е чудно ?! Виваком с новия собственик , ще изядат всички локални доставчици. Просто българина ще трябва да се научи да плаща за всичко ... Единствено диемите не си заслужават парите заради малоумниците в ръководството които вече толкова години не преминаха в HD формат, студията са им леш, канал 3 по сашо диково време. Но за Макс спорт цената е напълно оправдана , да не кажа ниска на фона на предлаганото съдържание, спрямо домусчиевия мазньоч.

Edited by londongunner
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, plameni said:

И картинки се появиха :-)

 

933438d4d614e3edf89fd8817cbb30c8.jpg

 

Ти иди да пуснеш тото! Преди има-няма седмица, с теб точно това си говорехме, че ще стане и то скоро. Дори N3 беше от вариантите, които коментирахме :D 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, RaptoR said:

 

Значи ти си живей в Изгрев - пожелавам ти скоро да се преместиш - но ГИГАБИТ ВИНАГИ е била собственост на Евроком. И аз ВИНАГИ с коаксиала съм имал по-добри скорости и качество от тях. Един от първите клиенти на Еврогком съм на най-високата тарифа бая преди Гигабит да си били планирани както се казва. 
Това което наричаш отделно не е нищо повече от разликата в начина на доставка. Един и същи собственик, един и същи източник на интернет. 

Абе, не че нещо, ама всъщност е била собственост на собственик на еуроком. Т.е. ЮЛ лице Еуроком не е притежавало ЮЛ Гигабит.... :lol::P

Link to comment
Share on other sites

Както казах по-рано един приятел дето бачка в А1 ми каза затова още като им бях абонат, че нямат капацитет и, че си търсят купувач. Аз тогава не му вярвах, ама взе че позна.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, k-otixxx said:

Колега къде гледаш тази картинка?

Постнах я директно от mediapool.

 

3 hours ago, londongunner said:

Но за Макс спорт цената е напълно оправдана , да не кажа ниска на фона на предлаганото съдържание, спрямо домусчиевия мазньоч.

Качеството на HD стриймовете на Диемите не е върха, но е значително по-добро от това на Максовете.

 

3 hours ago, Lucky Luciano said:

Ти иди да пуснеш тото! Преди има-няма седмица, с теб точно това си говорехме, че ще стане и то скоро. Дори N3 беше от вариантите, които коментирахме :D 

За съжаление, в тотото нямам шанс :lol:

 

3 hours ago, Danzki said:

Окрупняването тече с пълна сила. 

Е нали са United Group. 

Както се казва по нашенски: "United company - mountain lifts" 

:lol:

 

Link to comment
Share on other sites

Дано не съм лош пророк, но досега нямам спомен, за потребителите на някоя от погълнатите компании, да се е повишило качеството на услугите или качеството на обслужване.

Обикновено се случва обратното. И не говоря само за Пловдив. Мнозина все още проклинат деня, в който Мобилтел купиха Мегалан и Спектър Нет.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...