Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Just now, Lucky Luciano said:

НеЙ сигурнУ!

 

Тая гнида не му следя тъпотиЙти и не го поглеждам, но попаднах във вилата в Девин на скапаната му реклама и май октомври се казваше. Едно е сигурно - помиярът явно наистина губи мощно пари и никой не го гледа и почва да опитва да цуцурка. 

Link to comment
Share on other sites

Nbox излиза в плей само ако системата ти е AndroidTV. Впрочем apk-то се намира лесно и може да се инсталира и на Android и на AndroidTV. Вече повече от половин година гледам така телевизията на Н3 през една андрод-кутийка, която си поръчах от Китай (телевизорът, макар и 50', е стар модел и не е толкова "смарт", че директно на него да се инсталира приложението).

Link to comment
Share on other sites

Разбира се,  че се намира лесно.  Въпроса  беше,  че  преди  фигурираше  в  плей стора,  но  сега  са  я махнали.  При  наличието, че  повечето китайски кутии са  андроид  а не андроид  тв не  виждам  логика  да  я няма  в  плей  стора.  Аз също  гледам с  такава  кутийка,  но  тогава  си  я  свалих  директно  от  плей стора,  не съм я търсил  в  мрежата. 

Link to comment
Share on other sites

Когато пристигна моята кутийка, в началото на годината, я флашнах с АТV и приложението Nbox си го откри в гугъл плей, и си го инсталирах директно от там. Гледах така няколко месеца но реших да мина на чист Андрод (DiemaXtra нямат приложение за АТV a HBOgo на АТV имаше проблеми с видеото). На чистия андроид (AOSP) вече Nbox не се виждаше в плей-стора, но пък всички други приложения, които ми трябваха работеха, така че си намерих apk-то на Нбокс и си продължих да гледам Н3. В последствие купих още 3 кутийки  - една за ТВ-то в спалнята, една за майка ми и една за приятел. Флашвах и различни custom-firmware версии (руските форуми са пълни) - установих се на Slimbox AOSP - върши ми чудесна работа и всеки телевизор става "смарт" :)...

Link to comment
Share on other sites

 Преди се  занимавах  да  флашвам  какви  ли  не  ром-ве,  но  вече  нямам желание.  Сега  ме  вълнува  да  работи.  Иначе  днес ми  дойде  и  втората кутия.  Много  хубава  работа  вършат за  филми  с DTS аудио и  за  тубата(щерката  гледа  предимно него).  

Link to comment
Share on other sites

Тръгна отново Love Nature 4K. На мястото на 2 от каналите с рекламни шапки пуснаха нови програми: на 256-та позиция - Top TV HD (канал за сръбска музика). 289-та - Euro Folk TV (някакви етно щуротии). Все още няма пуснат нов канал вместо Supertennis HD.

Link to comment
Share on other sites

 

23 hours ago, ivander said:

 пуснаха нови програми: на 256-та позиция - Top TV HD (канал за сръбска музика). 289-та - Euro Folk TV (някакви етно щуротии).

Това  няма  и  да  се  напъна  да  го гледам.  Виж  ако  е  нещо спортно  или  с  английско  аудио  е  друг  въпрос. 

 

Гледам  от  Н3  са вдигнали интернета от 200 на 300мб   на добра  цена но  нищо не  се  говори за Изгрев та май  ще  минавам на  безсрочен  и  ще  чакам от  конкуренцията  да  изкарат  оферта. Коледа  наближава. 

Edited by splendor
Link to comment
Share on other sites

Интернета  в  Изгрев  взе  да  умира  нещо.  Маса  сайтове не  се  зареждат  а  при спийд тест  повече  от  80мб  не може да  откъне.  Явно  всяко чудо  за  три дена.  

 

Ако  може някой,  който е  бил  на 80 и  после са му пуснали  100мб  да  направи  един спейд тест,  че  ми  се  струва,  че  е  било  временно  явление. 

Edited by splendor
Link to comment
Share on other sites

Предния  път  когато  вдигнаха  скоростите  от 60 на 80 преди  5-6 години  си  ги  оставиха,  сега  явно  не  седят  така нещата. 

 

Сега поразцъках (през настолката, която  е   вързана директно с  кабел) спийдтеста българските  сървъри,   и  не можа  да  отлепи  повече от 65мб  на даунлоад.   Както се  вика  от  ден на ден по-зле  :) 

Edited by splendor
Link to comment
Share on other sites

новите, по-високи скорости са в сила за нови и подновени договори.

временно бяха пуснати експериментално за да се идентифицират евентуални слаби точки в мрежата.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, furiozo said:

новите, по-високи скорости са в сила за нови и подновени договори.

временно бяха пуснати експериментално за да се идентифицират евентуални слаби точки в мрежата.

Какво  правим  с  въпроса за 300мб  интернет за кв.  Изгрев?  Аз например искам  да  мина  на тази  услуга. 

Link to comment
Share on other sites

On 9/16/2020 at 4:36 PM, furiozo said:

новите, по-високи скорости са в сила за нови и подновени договори.

Подновени кога?

Ваш абонат съм повече от 7 год и на всеки 18 месеца подновявам. Защо не важат за мен?

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Mobi said:

Подновени кога?

Ваш абонат съм повече от 7 год и на всеки 18 месеца подновявам. Защо не важат за мен?

Интересно  е,  особено,  когато  им  плащаш  най-високата  възможна  такса  а  те  ти  пускат  първоначално  да  ти  покажат,  че  има  и  такава  опция,  но  не и за  теб.  

Link to comment
Share on other sites

On 9/11/2020 at 4:34 PM, splendor said:

Интернета  в  Изгрев  взе  да  умира  нещо.  Маса  сайтове не  се  зареждат  а  при спийд тест  повече  от  80мб  не може да  откъне.  Явно  всяко чудо  за  три дена.  

 

Ако  може някой,  който е  бил  на 80 и  после са му пуснали  100мб  да  направи  един спейд тест,  че  ми  се  струва,  че  е  било  временно  явление. 

 

Clipboard01.jpg

Link to comment
Share on other sites

Love Nature 4K от вчера пак е черен екран. Явно с този канал ще си играем на тука има, тука нема. А канала си е многи стойностен. На мястото на Supertennis HD вече 2 седмици и там черен екран. Поне да се пусне нещо друго, по възможност не сръбска музика или етно, каквито пускат напоследък, а спортен  канал.

Link to comment
Share on other sites

Утре  ще  отида  да си платя последната сметка по договора  ми  и ще  видя  какво  ще  ми  предложат,  понеже говорих с  човек  от  А1,  който  ми  предложи 300мбита с 200 канала,  към които максовете и  ХБО на 4 телевизора за 40лв  на  месец. В момента плащам 40лв но  за 80мбита, та като  нищо  да  скокна  на А1. 

Link to comment
Share on other sites

Този път Ентри имат похвала -  тръгна Fine Living HD с бг субтитри и Eng/Rus audio на 269-та позиция. Жената ще е доволна, доста го гледа този канал. Оправиха и Love Nature 4K. Остава само да пуснат нещо и на мястото на Supertennis HD. Междувременно 7/8 TV  HD и SD вече са само с платен достъп, както беше обявено наскоро.

И нещо друго в допълнение - от 27-ми започва Ролан Гарос. Надявам се тази година да ни зарадват отново с Eurosport 4K както миналата :)

Edited by ivander
Link to comment
Share on other sites

Днес ходих  до  офиса да  си  платя  вноската и понеже  не  успях  да  получа  много  информация относно 300мбита скорост от служителката, се обадих  на  оператор,  където записаха  заявката  и  казаха,  че  до 3-4 дена  ще  ми  се  обадят  да  кажат  дали  могат  да  доставят  300мбита  до  адреса. Успеят  ли още на момента ще  подпиша две  годишен  договор,  ако  не  успеят  ще го мислим варианти засега А1 или Булсатком.

Иначе похвално  за  канала.  Ако го  пуснат  и  на  приложението  ще  е  супер.  7/8 е  така  от  известно  време,  ама не  бих  дал  78 стинки  на  плешивия.  Ще  ме извинява. 

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...