Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Да вече  и  при  мен  вървят.  Нямам си на  идея  защо  спряха  ТВН. Аз дори не  успях  да  я  погледам.  

От вчера пак изчезнаха. Един ден ги има, два ги няма. На всичкото отгоре от 2 дни картината на SK 2  така сече, че не става за гледане.

ПП: Явно са прочели за SK 2, защото го оправиха. А онези, изчезващите, пак дойдоха :grin:

На IPTV-то са добавени CNN, БХТВ и още един порняк. Ако може най-накрая да оправят няколко неща на IPTV-то, за които бях писал още преди месеци но си стоят все така, ще бъде супер. А именно - да се пуснат най-после бг субтитрите на CBS Reality, да се смени руското аудио на Da Vinci с българското, както е на коксиала, и да се пусне This is Bulgaria HD, защото уж пише че се излъчва, а на негово място върви Травъл ТВ в SD.

Също така - да се добави TV1 на IPTV -то със тайм шифт (ако пък е в HD - още по-добре), да се сложи таймшифт и на Евроком и 7/8 TV HD, все пак са гледани канали, разни рибарски са с таймшифт, а тези нямат.

Не виждам също какво пречи поне на IPTV-то да върнат BNT 4 HD и Bloomberg TV HD Bulgaria, които доскоро се излъчваха на коксиал.

За в бъдеще трябва да се помисли задължително за пускането на поне част от следните канали по коксиала, вече при много конкуренти ги има:

Discovery Channel Bulgaria HD

Discovery Science HD

History Channel HD
Viasat Explore HD
Epic Drama HD
Fine Living HD
The Voice HD
Magic TV HD
Max Sport 1 HD
Max Sport 2 HD
Max Sport 3 HD
Max Sport 4 HD
Evrokom HD
TV+
Nicktoons
FilmBox Extra HD
FilmBox Plus HD
Crime & Investigation
DTX HD
TV1 HD

И сега пакетът на Ентри е добър, но с гореизброените би станал супер. Мисля, че имаме право да изискваме, аз лично плащам близо 50 лв всеки месец на Ентри, което никак не е малко, и искам да гледам това, което го има при много други.

Edited by ivander

On 6/20/2020 at 10:25 PM, splendor said:

Не знам  за Еврокома,  но  днес  забелязах, че трите Беин-а са кодирани  вече. 

Много добри оферти, но само телевизионни. Ако пусна ти нет направо се местя. Аам май в Пловдив ги няма.

Edited by Muscarin

On 6/25/2020 at 10:39 AM, ivander said:

Ако може най-накрая да оправят няколко неща на IPTV-то, за които бях писал още преди месеци но си стоят все така, ще бъде супер. А именно - да се пуснат най-после бг субтитрите на CBS Reality, да се смени руското аудио на Da Vinci с българското, както е на коксиала, и да се пусне This is Bulgaria HD, защото уж пише че се излъчва, а на негово място върви Травъл ТВ в SD.

От днес гореизброените вече са оправени, благодаря.

Бе-ините  са  яко  тука  има  тука  нема(пак са  кодирани) Ако всеки ден  ще  е  така  по-добре  да  се  сменят  с  алтернативни но  да  се  излъчват  без  проблеми.  Също  така  ако  може да  вървят  в  приложението  2 или  повече  аудио(понеже  предпочитам  да  гледам  програмите  с  английско  аудио  ако  е  налично а  не  с  бг  превода) потока  и  субтитрите  да  могат  да  се  изключват ще  е  супер, акто  е  при кам модула. 

On 6/29/2020 at 6:25 PM, splendor said:

Бе-ините  са  яко  тука  има  тука  нема(пак са  кодирани) Ако всеки ден  ще  е  така  по-добре  да  се  сменят  с  алтернативни но  да  се  излъчват  без  проблеми.

Проблемът вече е решен. Viva Portugal!  ;)

ПП:

Моля, ако има възможност, пуснете и 4-ката и 5-цата. Италианското футболно първенство го дават единствено по 4-ката, а 5-цата излъчва всичкия друг спорт извън футбола - НБА, НХЛ, тениса, НАСКАР и т.н.

Edited by ivander

On 6/30/2020 at 8:57 PM, ivander said:

Проблемът вече е решен. Viva Portugal!  ;)

ПП:

Моля, ако има възможност, пуснете и 4-ката и 5-цата. Италианското футболно първенство го дават единствено по 4-ката, а 5-цата излъчва всичкия друг спорт извън футбола - НБА, НХЛ, тениса, НАСКАР и т.н.

Супер  новина.  Както  е казал Мечо  Пух:  колкото  повече,  толкова  повече.  Та не бих  се  разсърдил  на  4 и 5 :)

При 1-цата HD канала има едно неприятно насичане на картината през 20-30 сек, което го няма на SD 1-цата. Надявам се да го оправят скоро.

Edited by ivander

8 minutes ago, ivander said:

При 1-цата HD канала има едно неприятно насичане на картината през 20-30 сек, което го няма на SD 1-цата. Надявам се да го оправят скоро.

Да и  на мен  ми  направи  впечатление.  при  2ката и 3ката  няма  такива  проблеми.  Дано  да  го  оправят.