Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

От вчера пак изчезнаха. Един ден ги има, два ги няма. На всичкото отгоре от 2 дни картината на SK 2  така сече, че не става за гледане.

ПП: Явно са прочели за SK 2, защото го оправиха. А онези, изчезващите, пак дойдоха :grin:

На IPTV-то са добавени CNN, БХТВ и още един порняк. Ако може най-накрая да оправят няколко неща на IPTV-то, за които бях писал още преди месеци но си стоят все така, ще бъде супер. А именно - да се пуснат най-после бг субтитрите на CBS Reality, да се смени руското аудио на Da Vinci с българското, както е на коксиала, и да се пусне This is Bulgaria HD, защото уж пише че се излъчва, а на негово място върви Травъл ТВ в SD.

Също така - да се добави TV1 на IPTV -то със тайм шифт (ако пък е в HD - още по-добре), да се сложи таймшифт и на Евроком и 7/8 TV HD, все пак са гледани канали, разни рибарски са с таймшифт, а тези нямат.

Не виждам също какво пречи поне на IPTV-то да върнат BNT 4 HD и Bloomberg TV HD Bulgaria, които доскоро се излъчваха на коксиал.

За в бъдеще трябва да се помисли задължително за пускането на поне част от следните канали по коксиала, вече при много конкуренти ги има:


Discovery Channel Bulgaria HD

Discovery Science HD

History Channel HD
Viasat Explore HD
Epic Drama HD
Fine Living HD
The Voice HD
Magic TV HD
Max Sport 1 HD
Max Sport 2 HD
Max Sport 3 HD
Max Sport 4 HD
Evrokom HD
TV+
Nicktoons
FilmBox Extra HD
FilmBox Plus HD
Crime & Investigation
DTX HD
TV1 HD

 

И сега пакетът на Ентри е добър, но с гореизброените би станал супер. Мисля, че имаме право да изискваме, аз лично плащам близо 50 лв всеки месец на Ентри, което никак не е малко, и искам да гледам това, което го има при много други.
 

 

Edited by ivander
Link to comment
Share on other sites

On 6/20/2020 at 10:25 PM, splendor said:

Не знам  за Еврокома,  но  днес  забелязах, че трите Беин-а са кодирани  вече. 

 Много добри оферти, но само телевизионни. Ако пусна ти нет направо се местя. Аам май в Пловдив ги няма.

Edited by Muscarin
Link to comment
Share on other sites

On 6/25/2020 at 10:39 AM, ivander said:

Ако може най-накрая да оправят няколко неща на IPTV-то, за които бях писал още преди месеци но си стоят все така, ще бъде супер. А именно - да се пуснат най-после бг субтитрите на CBS Reality, да се смени руското аудио на Da Vinci с българското, както е на коксиала, и да се пусне This is Bulgaria HD, защото уж пише че се излъчва, а на негово място върви Травъл ТВ в SD.

От днес гореизброените вече са оправени, благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Бе-ините  са  яко  тука  има  тука  нема(пак са  кодирани) Ако всеки ден  ще  е  така  по-добре  да  се  сменят  с  алтернативни но  да  се  излъчват  без  проблеми.  Също  така  ако  може да  вървят  в  приложението  2 или  повече  аудио(понеже  предпочитам  да  гледам  програмите  с  английско  аудио  ако  е  налично а  не  с  бг  превода) потока  и  субтитрите  да  могат  да  се  изключват ще  е  супер, акто  е  при кам модула. 

Link to comment
Share on other sites

On 6/29/2020 at 6:25 PM, splendor said:

Бе-ините  са  яко  тука  има  тука  нема(пак са  кодирани) Ако всеки ден  ще  е  така  по-добре  да  се  сменят  с  алтернативни но  да  се  излъчват  без  проблеми.

Проблемът вече е решен. Viva Portugal!  ;)

ПП:

Моля, ако има възможност, пуснете и 4-ката и 5-цата. Италианското футболно първенство го дават единствено по 4-ката, а 5-цата излъчва всичкия друг спорт извън футбола - НБА, НХЛ, тениса, НАСКАР и т.н.

Edited by ivander
Link to comment
Share on other sites

On 6/30/2020 at 8:57 PM, ivander said:

Проблемът вече е решен. Viva Portugal!  ;)

ПП:

Моля, ако има възможност, пуснете и 4-ката и 5-цата. Италианското футболно първенство го дават единствено по 4-ката, а 5-цата излъчва всичкия друг спорт извън футбола - НБА, НХЛ, тениса, НАСКАР и т.н.

Супер  новина.  Както  е казал Мечо  Пух:  колкото  повече,  толкова  повече.  Та не бих  се  разсърдил  на  4 и 5 :)

Link to comment
Share on other sites

При 1-цата HD канала има едно неприятно насичане на картината през 20-30 сек, което го няма на SD 1-цата. Надявам се да го оправят скоро.

Edited by ivander
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ivander said:

При 1-цата HD канала има едно неприятно насичане на картината през 20-30 сек, което го няма на SD 1-цата. Надявам се да го оправят скоро.

Да и  на мен  ми  направи  впечатление.  при  2ката и 3ката  няма  такива  проблеми.  Дано  да  го  оправят. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 6/25/2020 at 10:39 AM, ivander said:

От вчера пак изчезнаха. Един ден ги има, два ги няма. На всичкото отгоре от 2 дни картината на SK 2  така сече, че не става за гледане.

ПП: Явно са прочели за SK 2, защото го оправиха. А онези, изчезващите, пак дойдоха :grin:

На IPTV-то са добавени CNN, БХТВ и още един порняк. Ако може най-накрая да оправят няколко неща на IPTV-то, за които бях писал още преди месеци но си стоят все така, ще бъде супер. А именно - да се пуснат най-после бг субтитрите на CBS Reality, да се смени руското аудио на Da Vinci с българското, както е на коксиала, и да се пусне This is Bulgaria HD, защото уж пише че се излъчва, а на негово място върви Травъл ТВ в SD.

Също така - да се добави TV1 на IPTV -то със тайм шифт (ако пък е в HD - още по-добре), да се сложи таймшифт и на Евроком и 7/8 TV HD, все пак са гледани канали, разни рибарски са с таймшифт, а тези нямат.

Не виждам също какво пречи поне на IPTV-то да върнат BNT 4 HD и Bloomberg TV HD Bulgaria, които доскоро се излъчваха на коксиал.

За в бъдеще трябва да се помисли задължително за пускането на поне част от следните канали по коксиала, вече при много конкуренти ги има:


Discovery Channel Bulgaria HD

Discovery Science HD

History Channel HD
Viasat Explore HD
Epic Drama HD
Fine Living HD
The Voice HD
Magic TV HD
Max Sport 1 HD
Max Sport 2 HD
Max Sport 3 HD
Max Sport 4 HD
Evrokom HD
TV+
Nicktoons
FilmBox Extra HD
FilmBox Plus HD
Crime & Investigation
DTX HD
TV1 HD

 

И сега пакетът на Ентри е добър, но с гореизброените би станал супер. Мисля, че имаме право да изискваме, аз лично плащам близо 50 лв всеки месец на Ентри, което никак не е малко, и искам да гледам това, което го има при много други.
 

 

Съгласен съм!
Спряха HBO , което не е толкова голяма болка за умиране , но след като спряха Беин спорт - малко се напрегнах , защото там дават доста NBA , По Диемата също дават но не толкова много мачове, 
Дали ще е възможно да се върне поне този беин със NBA в него или да се пусне друг алтернативен канал , защото плейофите чукат на вратата и искам да им се наслада на ТВ-то си!

Link to comment
Share on other sites

Не съм нов но съм си забравил стария акаунт , На Н3 съм от доста години , но вече взех да се чуда дали да продължавам на тях след като ми свърши договора 

Edited by elmuu
Link to comment
Share on other sites

Здравейте,
Има ли нещо ново покрай Н3? , Аз още си карам с модула и си имам стабилно много HD канали ,
Спряха ми HBO след като си поднових договора... и доста често ми разбъркват каналите , а е доста занимавка на тв-то да си ги подреждаш пак...
Последно видях , че са спряни и Беините , но както и по горе колегата е казал - аз съм голям фен на НБА и бих искал алтернативен канзал за тях , че все още съм от старото поколение и нямам Смарт ТВ.

Link to comment
Share on other sites

И аз  ще  видя  какво  ще  ми  предложат.  След няколко  месеца  ми  изтича договора(вече  над 7 години  при тях  и  все един  и  същ  интернет  от  80мб)  а  както  гледам  те  не  мислят  да  прекарат оптика в  Изгрев.   Булсат  прекараха  трасе минаващо  през  блока  ми и  офертата  им  от  15лв  за  100мб много  ме  изкушава. Та ще  поживеем  и ще  видим. 

Link to comment
Share on other sites

Дам , нещо не се развиват много като оператор
а и вече не им е толкова евтината услугата. 
Направиха ли така ,че да може да превърташ и връщат назад до колкото си искаш ?
Сега гледам че по Спорт ТВ 3 (португалската) дават НБА , което е добре , трябва да им намера програмата за да вида да ли дават и мачовете през ноща или само ранните?

Link to comment
Share on other sites

За евтино  не  е.  40 на  месец  си е пара.  Може  да  се  превърта само  ако  имаш  приложението, но  за  него се  заплаща  5лв  допълнително  на  месец. 

Link to comment
Share on other sites

И това  е  вариант.  Аз имам  такъв  за  щерката  да  гледа ютуб детски  на него.  Върши  добра  работа.  Гледай  като  купуваш  да  може да  поддържа  4к на нетфликс,  че  само  сертифицирани  марки  имат  тази  опция. 

Link to comment
Share on other sites

Догодина ще се места и ще си взимам и Смарт ТВ и тогава ще го мисля - по принцип съм си доволен от Н3 - но има доста досадни неща,
Но пък и от 5 месеца си работа вкъщи и нета не ми е спирал.
Виваком предлагат добра цифрова май  и доста модерна ?
Иначе от булсата имам познати , които не са доволни...

Link to comment
Share on other sites

По-принцип  от  всеки  оператор има  доволни и  недоволни.  Въпроса  е,  че  за  7 години  интернета  не  е мръднал,  каналите  също  не  са  мръднали  значително а парите  изобщо  не  са малко.  Другите  оператори  през това  време  се  развиват.   Ето  например  Вившита  дава  300мб  с  50ХД канали  за  28.85лв.  Близуто  и  те имаха  скоро  много добра  оферта.  Както се  казва  в  днешно  време  трябва  да  си  динамичен  ако  искаш  да задържиш  клиентите. 

Link to comment
Share on other sites

В тези 28.85 влизат ли диемите и максовете? Ако да, си е далавера

Ако не, няма значение (за мен) какви и колко канала има. Да има "Дискавъритата" и спортните , а другите - колкото повече стават, толкова повече не ги гледам.

 

Link to comment
Share on other sites

Не,  разбира  се.  То  и  в моите  40лв  няма  максове  и  диеми.  При  добавени  1 допълнителен  приемник  и  макс спорт става 37.24 на месец и  с 300мб интернет.  Сега  плащам 1+1  за 40лв  с 80мб  интернет,  та  не  е  сигурно  дали  не  си  заслужава. 

При  близуто в началото  на годината  имаше  нещо  от  сорта  75мб интернет  с  включени макса, диемите и ХБО и  3 допълнителни  приемника  за 32-33лв.  Тогава  за малко  да се  прехвърля,  но имах  още близо  10 месеца  оставащ  договор към  Н3.   

Link to comment
Share on other sites

Това, ако е вярно (щото те са невероятни на обещания) си струва.  Но само като прочета, че става въпрос за "Близу" и от близуст ме кара на отдалечаване. Всъщност, те може и да са се поправили, но нали знаеш приказката за сестрата ...

Май засега ще си остана на Н3, само дето много ме мъчи липсата на HBO GO.....

Edited by Mobi
Link to comment
Share on other sites

Самата  истина,  и  аз  доста  се  поблазних  но договора  ме  възспря,  ще  видим  като  наближи  време  за  изстичане,  какво  ще  предложат  от  Н3  и ще  сравняваме.  

Link to comment
Share on other sites

Нищо интерестно не предлагат , ското го подписах договора и то за 2 години ... дори този пакет Нитро30 ли кво беше , казаха , че вече са го махнали , общо взето като преподписа като лойален клиент повече от 7 години мисля станаха , освен че спряха HBO - друго няма 
Прав си не се развиват , а пазара е динамичен , обмислям да мина на Виваков , но има време ще видим какво ще стане
По португалските дават NBA което е супер , но Спорт1 насича много и става досадно, а снощи даваха точно там Рокетс вс Бъкс...

Link to comment
Share on other sites

На мен ми изтече договора с N3 на 31.07 и вече 3 дена се чудя на какво да мина. Единственото, което ме възспира за момента да премина на друг оператор е, че всички вече са с оптика и с допълнителни приемници, което означава, че трябва да вкарам оптичен кабел вкъщи (да дупча стени) и да ползвам още едно дистанционно. Но липсата на каквата и да е примамлива оферта от N3 е изключително дразнеща и само заради това мисля да ги сменя. В крайна сметка, като не искат да си развиват услугата да си я ползват те. 

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...