Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Имам нужда от малко помощ. Дадох фабрични настройки на телевизора. Проблемът е че нямам опция за сканиране в България. При задаване на държава Германия (така го направих) каналите ми излизат, но много от тях са с некоректни имена. Някой може ли да ми каже точните стъпки за сканиране. Държава, честота и прочеее ? Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Сега видях, че заради канала на дългия са сложили анал 3 на мястото на TV1, който вече го няма  в схемата. По него излъчваха "Денят" с Веселин Дремджиев, едно от последните останали свестни политико-обзорни предавания в българския ефир. Ако каналът не бъде върнат или поне не бъде пуснат ТV+, където също излъчват това предаване, прекратявам договора си с Ентри още следващия месец. Чашата ми с търпение преля. От 5 години съм абонат, на най-високият план цифрова + интернет + 2-ри телевизор + Диема Екстра, което са си 40+ лв месечно, или ~500 лв. годишно, или 2500 лв откакто съм абонат. С други думи Ентри губи от мен тази сума за следващите 5 г., а ще ги получи техен конкурент, ако каналът не бъде върнат незабавно в програмната схема.

Edited by ivander
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Muscarin said:

Имам нужда от малко помощ. Дадох фабрични настройки на телевизора. Проблемът е че нямам опция за сканиране в България. При задаване на държава Германия (така го направих) каналите ми излизат, но много от тях са с некоректни имена. Някой може ли да ми каже точните стъпки за сканиране. Държава, честота и прочеее ? Благодаря предварително.

 

Задай Холандия или както ти ги е сканирал с некоректни имена, му дай да си обнови листата.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

То го има, но си е прав, че може да не иска да гледа на PC, а да си легне и да си цъка. И канал, който го е имало, да го спрат, е леко тъпо...

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, ivander said:

Сега видях, че заради канала на дългия са сложили анал 3 на мястото на TV1, който вече го няма  в схемата. По него излъчваха "Денят" с Веселин Дремджиев, едно от последните останали свестни политико-обзорни предавания в българския ефир. Ако каналът не бъде върнат или поне не бъде пуснат ТV+, където също излъчват това предаване, прекратявам договора си с Ентри още следващия месец. Чашата ми с търпение преля. От 5 години съм абонат, на най-високият план цифрова + интернет + 2-ри телевизор + Диема Екстра, което са си 40+ лв месечно, или ~500 лв. годишно, или 2500 лв откакто съм абонат. С други думи Ентри губи от мен тази сума за следващите 5 г., а ще ги получи техен конкурент, ако каналът не бъде върнат незабавно в програмната схема.

 

Това им е "изключителна" политика на Н3. Пускат нов, стария йок. Със сигурност можем да им изброим поне 10 празни позиции или без съдържание, но те не. Махат със съдържание и оставят бозите. Като, че ли имат план да не преизпълнят съдържанието.  Ако повече хора замрънкаме могат и да ни чуят. Ако има някой да им пише във фейса, че не се знае къде четат. 

Link to comment
Share on other sites

А, сменяте доставчика, да не са единствени. В Пловдив избор бол. А и не само в Пловдив. Читав нет и варианти за ТВ бол, особено за български канали.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, netrootbg said:

Знам, че го има в интернет. Aко тръгнем по тази логика примерно в сеир сандъка я има половината кабелна. Не че не мога да си го пусна на стрийм от GCN,  SS или Bix, както и който да е друг канал.  Въпросът е принципен и ще си отстоявам правото. Каква е тази простотия при пускане на нов канал да се разкарва някой съществуващ? Ами да махат повтарящите се SD-та или някои от 1000-та минусови канала. Вече звънях на съпорта и им заявих всичко това, като чух само общи приказки като "ми не знам, ще видим дали може, ще говоря с колегите". Лъки е прав, доставчици колкото искаш. Знам, че темата се следи от Ентри. Апелирам към бързо разрешаване на проблема, за да продължим да сме заедно. Досега съм бил лоялен към вас, но това вече не се търпи.

Edited by ivander
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lucky Luciano said:

 

Задай Холандия или както ти ги е сканирал с некоректни имена, му дай да си обнови листата.

Оф, тотално оплесках нещо нещата. Правил съм го и преди, но забравих как точно ставаше. С автоматични настройки нищо не става, нищо не намира. На ръчни ми иска честота, модулация и системно ID. Забравих да спомена , че съм с модул.

 

ps. Оправих се.

Edited by Muscarin
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 1/5/2020 at 12:50 PM, Muscarin said:

А BTV Cinema HD ще видим ли ?

 

 

Днес забелязах, че bTV Cinema HD, bTV Comedy HD и bTV Lady HD вече са пуснати на N3 play приложението, предполагам, че съвсем скоро ще тръгнат и на цифровата.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, ivander said:

Днес забелязах, че bTV Cinema HD, bTV Comedy HD и bTV Lady HD вече са пуснати на N3 play приложението, предполагам, че съвсем скоро ще тръгнат и на цифровата.

 

 

Пълен ташак ако питаш мен, щото в приложението може да пише HD, ама качеството си е по-зле и от SD. Наистина не мога да я разбера понякога тая фирма. В приложението ще ми го пуснат, по телевизията не.

Link to comment
Share on other sites

Не мога да вляза в OLX през нета на N3. От други доставчици, вклч и мобилния нет няма проблеми. Но през N3  не става.

Някой друг с подобен проблем?

Edited by Mobi
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Mobi said:

Не мога да вляза в OLX през нета на N3. От други доставчици, вклч и мобилния нет няма проблеми. Но през N3  не става.

Някой друг с подобен проблем?

 

При мен проверих, верно olx не отваря. От телефона A1 работи.

 

Предполагам, че е нещо временно...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Вече сме без Bein La Liga и Arena Sport 2. Вместо тях  - руски хокей и руски ММА. Продължава практиката при пускане на нов канал да се махат други, и то гледани канали. При това положение по - добре да не чакаме bTV Conema HD и bTV Comedy HD, че ще вземем да останем без HBO-тата. В същото време вече 3-ма души от Ентри ми обещаха да върнат ТV1 в програмната схема и 2 месеца нищо...Много разочароващо.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...