Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Аз точно това правя в момента. Тъкмо ми изтича договора сега и ще си оставя само кабелната. Стига от cooolbox да решат, че ми искат парите, че от 16 април чакам да ме включат.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Някой може ли да ми обясни разликата между пакетите Разширен и Нитро. Питам , защото аз съм на Нитро , един приятел е на Разширен и освен HBO/Cinemax друго не можах да открия като разлика. Както знаем, от вече месец , НВО не се предлага от Н3 за нови абонати и преподписващи стари клиенти. В същото време, пакет Нитро го има официално в сайта. Там пише,че единият е със 120 канала,другият е с 200, но както казах реално не можах да открия разлика. :)

Edited by viktor4o19
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, viktor4o19 said:

Някой може ли да ми обясни разликата между пакетите Разширен и Нитро. Питам , защото аз съм на Нитро , един приятел е на Разширен и освен HBO/Cinemax друго не можах да открия като разлика. Както знаем, от вече месец , НВО не се предлага от Н3 за нови абонати и преподписващи стари клиенти. В същото време, пакет Нитро го има официално в сайта. Там пише,че единият е със 120 канала,другият е с 200, но както казах реално не можах да открия разлика. :)

Аз преподписах април  месец на Нитро +  и имам ХБО. 

Link to comment
Share on other sites

Явно си бил от последните късметлии. На мен договорът ми е до април 2020. Обясниха ми в офиса, че съм бил на заварено и нямало да го махат до изтичане на договора. Но ако съм бил за преподписване вече го нямало. Инфо отпреди няколко дни. 

Edited by viktor4o19
Link to comment
Share on other sites

On 5/26/2019 at 11:39 PM, viktor4o19 said:

Явно си бил от последните късметлии. На мен договорът ми е до април 2020. Обясниха ми в офиса, че съм бил на заварено и нямало да го махат до изтичане на договора. Но ако съм бил за преподписване вече го нямало. Инфо отпреди няколко дни. 

Интересно, аз също преподписах тези дни и ме увериха, че няма да има промяна в това кои канали се предлагат. Освен това HBO си присъства и в двата Нитро пакета. Скоро ще разберем дали е така, както казваш.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Не че липсва кой знае колко на някой, но от доста време при каналът Italian Fishing (22-ра позиция) излиза надпис, че услугата не е достъпна. Също така месеци наред вече на мястото на Travel Channel HD върви SD-версията, която я има два пъти в списъка...Пуснете поне нещо друго на тяхно място - какъв е смисъла от празни канали и повтарящи се неща?

Link to comment
Share on other sites

Жената  преди  малко  пусна  ХБО-то и  се  оказа, че  са  го спряли. Предполагам,  че  е  нещо  временно иначе ще  ходя  да  се  разправям  в офиса. 

Link to comment
Share on other sites

Да, сега видях, че и при мен са спрени всички HBO-та и Cinemax-и заедно с минусовите им, общо 22 канала. Дано наистина да е временно, защото това си е живо харакири.

Link to comment
Share on other sites

Няма временно, пиратите са си пирати.

Нали се чудехме защо спряха HBOGo.

Ето затова, защото нямат договор с HBO.

Още оттогава си пролича положението, с което си вкараха абсолютен автогол за Нитро пакетите.

Кредитът им на доверие е изчерпан от моя страна.

 

 

Edited by k-otixxx
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Lucky Luciano said:

Митак, то беше ясно, че ще спре.

Който има срочен договор за Нитро, с описано HBO, може да си развали договора.

Нека да видим  за колко време ще  е  спирането. 

Link to comment
Share on other sites

От клиентския телефон казаха, че е "технически проблем" и се работи по отстраняването му.

Спомням си, че същото отговориха и за Травъл Ченъл ХД преди месеци, който още го няма :lol:

Edited by ivander
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...