Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Замислете се да пуснете един телефон за мобилни абонати. Не е редно да имам минути за разговори до луната безплатно, а към вас да ми цъка по 40 стотинки на минута. 

Рекламата за 4g от сайта на ентри е премахната. Да не би да премахнаха услугата?

N3 освен 0700 имат и мобилен телефон за връзка - 0885999567. Преди няколко години се размрънках в един офис и ми го дадоха ;)

Гледам в сайта на ентри, че предлагат вече оптичен интернет и някакво смарт бокс устройство. Засега покритието е само за район Северен. Някой знае ли повече подробности ?

Интересно ми е с какви боксове смятат да работят. Дано не направят грешката на Буля, с андроид кутийки. 

Edited by Danzki

Добавени са още канали в мобилното приложение, общият им брой вече нарасна на 66  :thumbsup:

Абе една питанка....Изпукали половината сървари ли ? 40% от БГ сайтовете не се зареждат. Да ама с други доставчици не е така. Проблем ли е или мен пак ме гони параноята ? Интересното е , че с международни сайтове няма дерт.

ЕДИТ

Параноясал съм се явно.

И с другите е така.

Edited by batko32

Някой пробва ли ПОН-а им ?  

Пп държиш ли Рекорда ?  B)

Някой пробва ли ПОН-а им ?  

Пп държиш ли Рекорда ?  B)

За съжаление пазя само снимка. :( Е....и подглавниците и волана :)

Имат някаква проблемация, доста канали не вървят, на телефона- автоматично съобщение за пожар в бизнес център.

Върви ли ви андроид приложението?

Много странно е при мен - в къщи върви на wi-fi, на мобилни също. В центъра на Пловдив не ще и не ще - дава грешка и при двата варианта - вързано към wi-fi или на 3/4G.

„Нова Броудкастинг Груп” АД, която държи правата за излъчване на българското и английското първенство в България, увеличава с 20% цената на платените си спортни канали считано от 1 август. Така пакетът "Диема екстра" вече ще струва 5,99 лв., а не 4,99 лв. 

Мобилните оператори вече започнаха да уведомяват своите абонати, че увеличението на цените е по настояване на „Нова Броудкастинг Груп”.

Както е известно, когато този пакет стартира в България, той струваше 3,99 лева.

Алчни **зове! В края на месеца спирам два отделни абонамента за този пакет. Има прекрасни HD online алтернативи! 

Между другото след повече от седмица мобилното приложение тръгна и при мен навсякъде...

Edited by achod

„Нова Броудкастинг Груп” АД, която държи правата за излъчване на българското и английското първенство в България, увеличава с 20% цената на платените си спортни канали считано от 1 август. Така пакетът "Диема екстра" вече ще струва 5,99 лв., а не 4,99 лв. 

Мобилните оператори вече започнаха да уведомяват своите абонати, че увеличението на цените е по настояване на „Нова Броудкастинг Груп”.

Както е известно, когато този пакет стартира в България, той струваше 3,99 лева.

Честито на всички печеливши и най-вече на тия, дето все реват за стрийма на нова, все едно е центъра на света!

Операторите разбиха шеринга в последните 2-3 години като смъкнаха драстично цените. Явно сега ще стане пак обратното, тъй като И цената на шеринга драстично падна.

Като им е толкова акъла...

Edited by biodesign

Правата на английското и формулата са баснословни суми и растат всяка година. Нормално е и абонаментът на Диема Екстра да поскъпва. При положение, че в България е на цената на кутия цигари, не виждам голяма драма.