Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Замислете се да пуснете един телефон за мобилни абонати. Не е редно да имам минути за разговори до луната безплатно, а към вас да ми цъка по 40 стотинки на минута. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Гледам в сайта на ентри, че предлагат вече оптичен интернет и някакво смарт бокс устройство. Засега покритието е само за район Северен. Някой знае ли повече подробности ?

Link to comment
Share on other sites

Интересно ми е с какви боксове смятат да работят. Дано не направят грешката на Буля, с андроид кутийки. 

Edited by Danzki
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Абе една питанка....Изпукали половината сървари ли ? 40% от БГ сайтовете не се зареждат. Да ама с други доставчици не е така. Проблем ли е или мен пак ме гони параноята ? Интересното е , че с международни сайтове няма дерт.

 

ЕДИТ

Параноясал съм се явно.

И с другите е така.

Edited by batko32
Link to comment
Share on other sites

Някой пробва ли ПОН-а им ?  

 

Пп държиш ли Рекорда ?  B)

За съжаление пазя само снимка. :( Е....и подглавниците и волана :)

Link to comment
Share on other sites

Върви ли ви андроид приложението?

Много странно е при мен - в къщи върви на wi-fi, на мобилни също. В центъра на Пловдив не ще и не ще - дава грешка и при двата варианта - вързано към wi-fi или на 3/4G.

Link to comment
Share on other sites

„Нова Броудкастинг Груп” АД, която държи правата за излъчване на българското и английското първенство в България, увеличава с 20% цената на платените си спортни канали считано от 1 август. Така пакетът "Диема екстра" вече ще струва 5,99 лв., а не 4,99 лв. 

Мобилните оператори вече започнаха да уведомяват своите абонати, че увеличението на цените е по настояване на „Нова Броудкастинг Груп”.

Както е известно, когато този пакет стартира в България, той струваше 3,99 лева.

Link to comment
Share on other sites

Алчни **зове! В края на месеца спирам два отделни абонамента за този пакет. Има прекрасни HD online алтернативи! 

Между другото след повече от седмица мобилното приложение тръгна и при мен навсякъде...

Edited by achod
Link to comment
Share on other sites

„Нова Броудкастинг Груп” АД, която държи правата за излъчване на българското и английското първенство в България, увеличава с 20% цената на платените си спортни канали считано от 1 август. Така пакетът "Диема екстра" вече ще струва 5,99 лв., а не 4,99 лв. 

 

Мобилните оператори вече започнаха да уведомяват своите абонати, че увеличението на цените е по настояване на „Нова Броудкастинг Груп”.

 

Както е известно, когато този пакет стартира в България, той струваше 3,99 лева.

Честито на всички печеливши и най-вече на тия, дето все реват за стрийма на нова, все едно е центъра на света!

Операторите разбиха шеринга в последните 2-3 години като смъкнаха драстично цените. Явно сега ще стане пак обратното, тъй като И цената на шеринга драстично падна.

Като им е толкова акъла...

Edited by biodesign
Link to comment
Share on other sites

Правата на английското и формулата са баснословни суми и растат всяка година. Нормално е и абонаментът на Диема Екстра да поскъпва. При положение, че в България е на цената на кутия цигари, не виждам голяма драма.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...