Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Здравейте, ровя из темата , ама само за телевизори попадам , та реших да попитам: някой ползвал ли е  4G lte  ot N3 и за какво остава дума там като изпълнение.  Идеята ми е, че ми трябва за едно село в Средногорието да си закача DVR  на камерите и да ги виждам , ако ми ревне алармата, а не да гледам записи после ( дето и в съда не вършат работа, само ако си решил да си изясняваш проблема в движение)  Та..ако има някой нещо да казва.... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Добре, а някой , който да има тази чудесия да сподели мнение... защото аз ще разбера имат ли покритие или не, обаче ако услугата е бъгава става все тая.... всъщност сега се зачетох внимателно и видях, че силно зеленият цвят на картата с покритието не значи нищо, а самите точки с достъп са обявени поименно ... с две думи няма да го бъде явно ...

Edited by Romel
Link to comment
Share on other sites

Пробвай 4g то на булсатком. И цените са по-добри.

Мдааа...само че и там покритието си е в големите градове....  пфу , следата към Виваком ли пак се влачи ....

Link to comment
Share on other sites

Аз ползвам на вилата от Виваком, точно заради покритието. Рутера и антената са ми безлатни. , от Мтел ми искаха 120 лв :) И да ти кажа общо взето съм доволен. Ползвам и сателитна телевизия от тях и ми направиха добра офрта. За това, за което ще ти трябва ще ти свършат работа.  Относно покритието май са най-добре.

Edited by Muscarin
Link to comment
Share on other sites

Да, най-добре са за момента. И офертите им са ок, особено ако се договориш добре в някой офис.

 

Да питам нещо за аналоговата на Н3, защото днес малко си поиграх с тестове.

 

Първо адмирации за качеството на сигнала - целия дециметров е с равен сигнал, изключително чист и с може би най-добрата картина на аналогова от години, която съм виждал. Една забележка - последните три канала, а именно Канал 3, някаква за лов и риболов и BiT са в режим 16:9, като и самите канали са в този режим. Пускай ги на телевизор 16:9, изглежда отвратително.

Липсват 2-3 канала, които е добре да добавите - BNT World, Fox Crime и Fox. Другото в аналоговата е много добре и не виждам защото не наблягате на това, както правят Близу. 

 

Сега някои потребители ще ме заковат с въпроса кой гледа аналогова... Отговорът е МНОГО хора, дори не подозирате колко. А и като гледам, тенденцията е да продължи още поне няколко години като съпътстваща услуга, а и за много - основна.

Link to comment
Share on other sites

 

Аз ползвам на вилата от Виваком

Абе и аз знам ,че по селата е така, ама пусто като съм имал колеги, дето имаха договори с тях и не можеха да се откачат... втриса ме като си помисля само за Тях...  не че толкова няма да ми свърши работа нета....

Link to comment
Share on other sites

Абе и аз знам ,че по селата е така, ама пусто като съм имал колеги, дето имаха договори с тях и не можеха да се откачат... втриса ме като си помисля само за Тях...  не че толкова няма да ми свърши работа нета....

 

Е, какво страшно им, да не ядат хора? Спазваш си договора - ако си доволен подновяваш, ако не един месец преди изтичане пускаш предизвестие и толкова.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

При Близу Бягство от Затвора по FOX върви с БГ Аудио и оригинално аудио с възможност за бг субтитри. При Ентри защо не е така не знам.

При Булсат и Виваком също няма възможност за избор на аудио пътечка и субтитри.

Колко източника има не знам.

Link to comment
Share on other sites

От време на време N3 пускат ваучери в сайтовете за оферти с 12 месечен договор (в момента офертата не е активна). Някой знае ли дали тези условия се предлагат през другото време (когато няма как да си купиш ваучер) на общо основание примерно нещо като скрита оферта?

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...