Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

52 засичам в мобилното. Относно са спряни Скат,DIVA, дублирането на Дисни Джуниър,нещо липсва и в еротиката,но не съм ги заглеждал със точност- не са ми приоритет- от тях само 3 канала си струва- който е любител по плакнене на оченцето.Пробвай да видиш отваря ли ти един от новите канали - HD Travelxp ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Да им го фукна и на специалистите от тая измислена N3- Да- натам вьрви,кьм пьлен крах!!! Кво са ми обявили канали дето изписва,че са кодирани!! Ай сектир и в леваците-смешни!!

Link to comment
Share on other sites

Ами сложили канали в плейлистата им от една седмица, а те не работят!! По горе бях ги описал- тва ме дразни- така не се прави. Като не можеш- не се напьвай!!

Link to comment
Share on other sites

Travelxp може да не ви го отваря, ако телевизорите ви не са 4к. При мен работи.

С интернета няма проблеми. @swan222 звънни на съпорта ако нещо не е наред при теб, отзивчиви са хората обикновено.

Link to comment
Share on other sites

Говорим не за UHD канала- демото - той се отваря и ТВ са ни 4К!! Говоря за канала HD TravelXp и още 2 канала!! Когато не си с 4К ТВ ти работи като аудио само- а тук изписва- кодиран сигнал!!


Нещо интернета при мен, е много зле тези два дни...
При вас някакви проблеми?

Няма ядове с нета- единствено след тия човьркания по плейлистата сгомнясаха още качеството на Тв сигнала

Edited by DONTONI
Link to comment
Share on other sites

От едно известно време, забелязвам, че в събота и неделя нещата с интернета се влошават, явно има доста, които го използват активно само уикендите :D

 

Примерно форума го отваря поне 5 пъти по бавно сравнение с LTE.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Алоууууууууу,смешници от N3!!! гледайте кво прави конкуренцията от DCC!!! Премахват всички бози  СД  дублиращи се с ХД и нови свежи неща на хоризонта!!Вземете се стегнете!! Мамицата му, още има от договора ми, но след това- гуд бай!!

Link to comment
Share on other sites

Абе гуд бай, ама гледай след някоя друга година пак да не се върнеш при "смешниците", защото доколкото си спомням същите неща преди години ги говореше точно за DCC. :) Нищо лично, просто си спомням с давност 5-6 години кой какво пишеше в този раздел, но той е и за това де - да си споделят хората проблемите, да си ги решават взаимно, а доставчиците ако четат и имат желание - да се развиват, пък знае ли човек...DCC може да и са си взели от твоите думи преди време. ;)

Link to comment
Share on other sites

Нещо си в грешка мой човек- всезнайко!! Бьркаш ме с някоййййййййййййййййййй И вземи се извини за глупостите дето си написал и ме обвиняваш!!Когато си спомниш сьс сигурност- тогава давай оценки и коментари!!

Edited by DONTONI
Link to comment
Share on other sites

От N3 на DCC и обратно - все тая.

DCC ще са "силни" до следващото рязане. Още се водят дела, още са чудесии. Единият държи офиси и плаща заплати, тоест още очаква нещо. И само да има някакво решение в негова полза, веднага ще играят ножиците, ако ще и за седмица, така че DCC и сериозен доставчик е просто майтап. С този успех си пусни нет и гледай онлайн - другото е бошлаф.

Относно договора - пиши на някой от съпорта, надали ще им е проблем да ти го прекратят. Хвани се за някоя клауза за липсващ или подменен канал и си ти.

Решението за теб е IPTV и доставчик, който не предлага пакетна услуга. Тоест ти трябва стабилен нет, с висока скорост, един приемник тип MAG254 или 250 и се ориентираш към някой IPTV доставчик с над 1000 канала, където има SD, HD, всякакви щуротии.

Link to comment
Share on other sites

... Бьркаш ме с някоййййййййййййййййййй И вземи се извини за глупостите дето си написал и ме обвиняваш!!Когато си спомниш сьс сигурност- тогава давай оценки и коментари!!

 

Ако от това ще се почувстваш по-спокоен - ето ти едно "извинявай"! ;) Вероятно неправилно съм интерпретирал тия постове, дето си ги писал тогава...

 

Абонатите на DCC , тръгна ли ви цифровата в Пловдив ?!

 

Ще им тръгне на Свети Мук!!!! :lol:

 

Май останалите верни Абонати на DCC гледам, че се кротнаха нещо - пуснаха им там някакви си 51 канали, а уж до 3-4 дни щяха да станат 200!!!!Колко по 3-4 дни, до девото причастие ли?Ами къде им са HD каналите или те ще бъдат мираж!!!........

Да го духат измислените Фишеци, бахти и нагледците!!! :sayjin

За интернет - ДА, но за ТВ са светлинни години назад - докато не се появат в мрежата им каналите FIlm+, Евроспорт 2 с БГ Аудио, TLC, FLN, Viasat Nature, Histori Chanell,ORT1, NG WILD, MEZZO,MTV HD и др. в HD формата, а и още куп в стандартния цифров формат доста хора ще предпочитат да ползват комбинирана услуга на друг Оператор за голямо съжаление.unsure.gif Лошото е,че повечето сме ограничени от това,че няма голям избор на Оператор, а при тия които има пък нямат покритие навсякъде. А бе с една дума - Българска му работа!!!

Link to comment
Share on other sites

Алоууууууууу,смешници от N3!!! гледайте кво прави конкуренцията от DCC!!! Премахват всички бози  СД  дублиращи се с ХД и нови свежи неща на хоризонта!!Вземете се стегнете!! Мамицата му, още има от договора ми, но след това- гуд бай!!

 

:wtf: :grin: :grin: :grin: :grin:

 

 

Минавай на cooolbox, там поне хората наблягат на качество! Да - плаща се, но това е положението. :D

Всичко друго, освен сателитна телевизия, или някой наистина изпитан IPTV, е леш.

Така че опции има, ама все пари трябват :D

Edited by swan222
Link to comment
Share on other sites

От N3 на DCC и обратно - все тая.

DCC ще са "силни" до следващото рязане. Още се водят дела, още са чудесии. Единият държи офиси и плаща заплати, тоест още очаква нещо. И само да има някакво решение в негова полза, веднага ще играят ножиците, ако ще и за седмица, така че DCC и сериозен доставчик е просто майтап. С този успех си пусни нет и гледай онлайн - другото е бошлаф.

Относно договора - пиши на някой от съпорта, надали ще им е проблем да ти го прекратят. Хвани се за някоя клауза за липсващ или подменен канал и си ти.

Решението за теб е IPTV и доставчик, който не предлага пакетна услуга. Тоест ти трябва стабилен нет, с висока скорост, един приемник тип MAG254 или 250 и се ориентираш към някой IPTV доставчик с над 1000 канала, където има SD, HD, всякакви щуротии.

Не става вьпрос да се мести човек! Направил си правилна десекция на нещата- винаги сьм казвал и пак ще го кажа- те от DCC бяха и щяха да си бьдат N1,ако не бяха всичките им щуроти и!!!Относно IPTV може много да се поспори! Тествал сьм от 3-4 места,ама курец голям- тва което ми е нужно или е смачкано качеството или СД или сече, но не е от нета ми - все пак бях кьм C.......x, айде да не правим реклама.Единственно от едни сериозни хора се доближаваха нещата до 89% от изискванията, но винаги има едни-НО!! Все пак не сьм само аз в кьщи- всеки си иска своето- аз за мен сьм си нправил сьвсем друга схема,ама заради другите се наложи да премина кьм тия леваци,да леваци и не го крия- смешно е в листатати да се доблират СД и ХД, по 6 модни и по 10 рибарски,по 20 травели и т.н- да не говорим за коша с баберици- дето даже надписите на гьрба бна сьзтезателите не можеш да прочетеш!!

 

Ако от това ще се почувстваш по-спокоен - ето ти едно "извинявай"! ;) Вероятно неправилно съм интерпретирал тия постове, дето си ги писал тогава...

 

Приемам!! :beerchug  Постовете са актуални- НО верни и точно формулирани - самата истина по всяко време!!Явно и двамата сме си по талкували нещата от другата страна на монетата!! Едно на което аз дьржа е като имат тия бай-хуойвци претенции, че са нещо повече- поне да изчистят всички канали с мьтилката, излишно дублиращите се и хубавите канали като HMTV, TRACEURBAN, Mатч,КХЛ и т.н в ХД формат да пуснат,отделно да си пуснат целия пакет на FOX в ХД, ХИСТОРИ сьщо в ХД, да пуснат BRIDGE TV HD и така нататьк!!А и другите абонати може да предложат канали и ТЕ поне част от тях като нови да пуснат.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...