Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Аз пак да попитам за кой ли път. Каква е точно причината да нямаме sport+?

Ако ги питаш, ще ти отговорят, че нещата, които ги дават по спорт+ - испанското, тенис и т.н, ги имаме по други канали. На мен така ми отговориха, когато се появи Диема Спорт. При нас още го нямаше и звънах на оператор да питам ще го пускат ли. Той ми отговори - за какво ви е, английското го имаме на сръбските...

Иначе причината е финансова - не им се плаща за права на Булсата, а да го пуснат нелегално не смеят.

Link to comment
Share on other sites

Да. Реално е така. Не знам какво толкова има да се гледа по спорт+, освен да кажем някакъв бг коментар. :D

От известно време ми прави впечатление, че май са подобрили качеството на Diema Sport. Което ако е така е добре :) Трябва да проверя битрейта обаче...

 

В момента, N3 имат един единствен плюс и той разбира се "краднат" и е спорен - S.K. ( според мен много е далеч от HD ), B.e.i.n. ( аз лично един мач не съм гледал там) и Футболите ( които дублират диемите с английските мачове и т.н. )

 

Виваком имат абсолютно същата ценово оферта като нитро + диема спорт пакет (33.79 лв/мес), като разликата е в горепосочените канали. Така че време е да се замислят, да намалят примерно плявата и да вдигнат качеството, защото си е зле на обща база.

Edited by swan222
Link to comment
Share on other sites

Гледах Барселона-Реал по sport+ и просто е несравнимо да говорим за качество в сравнение със сръбските. Аз нямам нищо против да плащам още 2-3 лв. отгоре примерно, но явно много хора не желаят. Факт е обаче, че го има при почти всички от конкуренцията.

Link to comment
Share on other sites

Така  както  гледам  Н3 гледа  да  добавя  нови  услуги(мобилни  данни)  за сметка  на  сегашните(телевизия и  интернет),  които  издишат.  Пуснат  ли  оптика  бибакома в  Изгрев,  като  нищо  съм  минал  на  тях.  

Link to comment
Share on other sites

@furiozo: Любопитно ми е как стои въпросът с въвеждането на IPv6 в България и по-конкретно от страна на N3. Очаква ли се някакво развитие в тази насока или има още време докато настъпи този момент? ;]

 

Има ли някакво развитие по темата?

Link to comment
Share on other sites

Дори и да има ipv6, това с какво точно би допринесло? Нито скоростите ще се увеличат, нито някой ще усети каквато и да е промяна.

Link to comment
Share on other sites

Мька,мька се оказаха тия N3- изтече ли  ми договора се врьщам на Коолбокс-да ги ева и в леваците- за един умрял BN i Futbol - да го духат!! Аз искам ХД канали,а не като тва смотано качество на СД каналите и защо пуснаха HMTV в СД качество, а не в ХД????

Link to comment
Share on other sites

Би допринесло с това да можеш да достъпиш някой ipv6 сайт, като за начало.

:D и кои са тези супер интересни уеб сайтове, които са ipv6 only? От чистo любопитство. Дори да ги има и си на ipv4 мрежа, просто ползвай тунел.

Когато ipv6 е достатъчно разпространено и си струва да се имплементира на локално ниво (n3), не се съмнявам, че ще бъде имплементирано. До тогава само главоболия може да създава, без реална полза.

Link to comment
Share on other sites

От днес черен екран и на DSTV и Tянков Мюзик!! А от две седмици Дисни JR  вьрви едновременно на две позици и-74 и 75, а бе пьлен смях са тия !!

Link to comment
Share on other sites

Ти 'щото не си гледал DSTV. Там е страшно! Песните се пускат от VBox, но не с клиповете им, а със снимки на разни хора, които са си правили лаЙшки клипове и са си добавили съответните песни зад снимките. И това защото, просто нямат пари да платят авторски права. А за какъв правопис и пунктуация става дума - ум да ти зайде! DSTV, Тянков и производните им, са един от многото примери за нивото на образованието в България или по-точно за липсата на такова.

 

На който му липсва DSTV, може да го гледа тук и да чуе песента на Софи Маринова - пОстиня, която в момента пускат... 

 

Айде, поздравче... image.png

 

Който иска, може да плати чрез ПЕЙПЪЛ...

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...