Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

splendor, on 28 Apr 2016 - 18:35, said:splendor, on 28 Apr 2016 - 18:35, said:

При  мен  го  има. Явно  нещо  временно  да  е  било. 

Интересно, че при мен изчезна. Някой може ли да ми каже честотата?

 

Справих се.

Edited by Muscarin
Link to comment
Share on other sites

И все още нямаш връзка със съпорта, тъй ли?

 Появи се към 10 и нещо, не знам от самосебеси ли се оправи или са видяли online формата дето попълних, ама по телефона не намерих никой до тогава.

Link to comment
Share on other sites

Да си кажа и аз дерта от таз вечер. 

Интернет няма. Рових по кабелите като хахав с надеждата благоверната да е ритнала/скъсала някой кабел ама ядец. Звъннах на съпорта. Много читав колега се оказа за което му благодаря. Е минахме пак по процедурата /рестарт на рутера, откачи кабела, закачи кабела мига ли оная лампа дето е като планетка и т.н и т.н. / Не мога да се сърдя това им е работата. Обаче нет няма но все пак ми назначиха визита за следващият ден в удобно за мен време за което още един път благодаря.

Да ама сърце юнашко не трае. Я да видя рутера  ...оппаааа няма DHCP .... IP  си е голото  0.0.0.0......тръгнах и аз по жицата. Де що има връзка проверих . Смених 3-4 букси за да съм сигурен . И стигам в един момент до кутията закачена на блока. Ужас.....като избухнал бойлер. Опитали са се момчетата да набута 2 цола тръба в 3/4 муфа. И/или някой калпазан се е опитвал да рови/закача  или пък конкурентни доставчици правят мизерии. от 4 възможни видии само две на място и те достатъчно развити .Както и да е срам не срам....рестартирах голият суич и нещата взеха , че тръгнаха. Нет има всичко си е както трябва.

Една молба колеги от съпорта. Моля Ви обадете се .Ще подаря на аварийната група една свястна кутия  IP67 да си насипят момчетата  техниката. Не е златна в края на краищата . Има място за още 5 суича със все карантиите и тоците. Ако трябва и ще я хвана с дюбели за стената да не се занимавате Вие ....и щуцери ще и сложа ако кажете. Сами се наказвате така бе хора. Айде аз съм колега и съм в час що годе с нещата  ама ще се случи другаде и ще има мрънкане. Па и само разход...... гориво , ангажирани момчета, време....... Да знам , че на дежурната/аварийната група това им е работата ама пък що да не им се спести излишно разкарване заради някой кретен дето му дошло на ум да ровичка из Вашата техника . 

Хайде стига съм се жалвал. Бъдете живи, здрави и по-малко проблеми   :)

 

EDIT

И за да не съм голословен, ето "красотата" за която говоря.

8789855C.jpg

 

8789853o.jpg

Edited by batko32
Link to comment
Share on other sites

Гръцкият ERT World се е появил на 367 Mhz на мястото на един от модните струва ми се. BeiN Sport 3 HD е черен екран вече 2-ра седмица, ако може да се оправи. На мястото на SK 3 върви SK 1, като вече го имаме 2 пъти. Има ли начин да се пуснат и останалите SK 4, 5 и 6?

Edited by ivander
Link to comment
Share on other sites

Здравейте!
Днес пуснах телевизора на автонастройка (мрежа) - при сканирането открива 300 канала, но след това запаметява само 
аналоговите. Пробвах и с quick scan, същата работа. Телевизорът е Samsung, операторът е N3.
Благодаря предварително ! 

Link to comment
Share on other sites

Кой модел Самсунг? Нов ли е? Какво е зададено като страна/държава в менюто му?

Сигурен ли си, че няма бутон на ДУ, който да превключва от ATV на DTV? Обикновено аналоговите и цифровите са в два отделни списъка.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!

Днес пуснах телевизора на автонастройка (мрежа) - при сканирането открива 300 канала, но след това запаметява само 

аналоговите. Пробвах и с quick scan, същата работа. Телевизорът е Samsung, операторът е N3.

Благодаря предварително ! 

Някой модели Самсунг имат бъг и при търсене за цифрови и аналогови запаметява само аналоговите. Пусни търсене в мрежа само за цифровите канали , ако ти трябват и аналоговите прекъсни търсенето преди да е стигнало 100%

Link to comment
Share on other sites

Някой модели Самсунг имат бъг и при търсене за цифрови и аналогови запаметява само аналоговите. Пусни търсене в мрежа само за цифровите канали , ако ти трябват и аналоговите прекъсни търсенето преди да е стигнало 100

Благодаря за бързия отговор, малко след това се оправих, като го пуснах на пълно сканиране.

А и само да попитам - на пакет Nitro съм, което предполага всички програми, а сега като пуснах Diema Sport ми дава, че е кодирана... 

Link to comment
Share on other sites

Wow. Явно е моя грешката. Просто като разглеждах Nitro-тата имат максимума програми. Всички останали пакети са включени принципно. Явно DIEMA-та е изключение ... 

Link to comment
Share on other sites

От няколко дни мобилното приложение вади странно aspect ratio на каналите, когато ги разгъна на цял екран на телефона - издължава образа и реже картината отгоре и отдолу. Друг има ли същият проблем?

 

ПП: Проблемът вече е коригиран :)

Edited by ivander
Link to comment
Share on other sites

Имам проблеми със свързването с някои форуми/сайтове. Например с offroad-bulgaria.com  и telenor.bg. От 070020570 един субект се опита да ми разкаже за възможните причини, дори че при него връзката с някои сайтове била наред. Това обаче няма как да ме интересува, искам при мен да е наред всичко! Леко заядлив ми идва отговарящия на телефона, за разлика предишни такива!

Link to comment
Share on other sites

Имам проблеми със свързването с някои форуми/сайтове. Например с offroad-bulgaria.com  и telenor.bg. От 070020570 един субект се опита да ми разкаже за възможните причини, дори че при него връзката с някои сайтове била наред. Това обаче няма как да ме интересува, искам при мен да е наред всичко! Леко заядлив ми идва отговарящия на телефона, за разлика предишни такива!

При  мен  е  същото  дереджето  с  тези  два  сайта.  Не  ги  ползвам,  но  е  хубаво  да  бъдат  оправени за  тези,  които  ги  ползват.  

Link to comment
Share on other sites

agogov, on 19 May 2016 - 21:51, said:

Имам проблеми със свързването с някои форуми/сайтове. Например с offroad-bulgaria.com  и telenor.bg. От 070020570 един субект се опита да ми разкаже за възможните причини, дори че при него връзката с някои сайтове била наред. Това обаче няма как да ме интересува, искам при мен да е наред всичко! Леко заядлив ми идва отговарящия на телефона, за разлика предишни такива!

 

Всички са големи отворковци там.

Link to comment
Share on other sites

До преди година не съм имал проблеми със съпорта, а съм им клиент от 2009г. Надявам се скоро да решат проблема! С телефонния Нет се свързвам, през прокси сървъри също.....

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...