Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Има  хора,  които  не  гледат  тези  канали и за тях  определено  не  е  без смисъл :)

 

От моята камбанария е така. Казаха ми 50те най-гледаеми канали. Ако СК-тата са аут за сметка не Фешън тв и ТВ Европа няма какво да добавя повече :D

Link to comment
Share on other sites

От моята камбанария е така. Казаха ми 50те най-гледаеми канали. Ако СК-тата са аут за сметка не Фешън тв и ТВ Европа няма какво да добавя повече :D

Аз не  мисля  да  го  ползвам,  нищо, че  го  имам,(имам  и  на  булшита). Та реално  ми  е  все  тая  кои  канали  има.  :)

Link to comment
Share on other sites

Стана ми интересно това приложение и друг човек ми даде парола да я ползвам. Един път успях да се логна и от тогава ми дава грешка при логване. А същата парола си важи ако искам да се логна в клиентската секция на интернет сайта на N3. За единия път докато преглеждах приложението, около 15 минути се занимавах, качеството на излъчване ми се стори относително слабо. Гледах на телефон с 4.5 инча екран програми като Канал 1 и VH1 и картината ми се стори леко размазана и с ниска резолюция. По-горе друг колега каза, че гледал на 47 инча телевизор, не мога да си представя как ще се вижда.

Link to comment
Share on other sites

Стана ми интересно това приложение и друг човек ми даде парола да я ползвам. Един път успях да се логна и от тогава ми дава грешка при логване. А същата парола си важи ако искам да се логна в клиентската секция на интернет сайта на N3. За единия път докато преглеждах приложението, около 15 минути се занимавах, качеството на излъчване ми се стори относително слабо. Гледах на телефон с 4.5 инча екран програми като Канал 1 и VH1 и картината ми се стори леко размазана и с ниска резолюция. По-горе друг колега каза, че гледал на 47 инча телевизор, не мога да си представя как ще се вижда.

Не  гледам,  просто  го пуснах на  ТВ Бокса  да  видя  как  ще  е.  Качеството е  като SD каналите  на  цифровата, нормално  е  да  е  замазано. И SD каналите  са  замазани. Колкото по  висока е  резолюцията  на  дисплея  на  телефона FHD, 2K и скоро  4К,  толкова  по  замазано ще  е.  Понеже имам  и  приложението  на  булшита,  сравних  картината  и  на  двете,  един  дол  дренки е,  предимството  на  булшита  е,  че  имат повече  канали. 

Link to comment
Share on other sites

Е, ако е като на Булсатком, на 47 инча е да повърнеш. Преди беше писал, че било нормално...

Нормално,  в  смисъл  като  SD каналите.  На 47 инча всичко,  което не  е поне HD или FHD е  кенеф.  На 32 инча  сигурно  е  по-поносимо.  Сравнението  между двете приложения  го  направих  на  телефон и ми  се  видяха  еднакво  замазани. 

Link to comment
Share on other sites

Здравейте , кога най-сетне ще пуснете ID Extra или CI network ???

Честито Рождество Христово.на всички.

Трябва да се разберат с Нова Броудкастинг Груп, която държи правата на Discovery Networks CEEMEA и FOX International Channels за България. Така пакетът от канали на Ентри, който и сега е много добър, ще придобие наистина завършен вид. Представете си - Fox HD, Fox Crime HD, Fox Life HD, 24Kitchen HD, Discovery Science HD, ID Investigation Discovery, Discovery HD Showcase, Animal Planet HD, ID Xtra HD.

Link to comment
Share on other sites

На 25-ти декември приключи излъчване канал Бойцовский Клуб. На 25-ти януари ще спрат и НТВ Тенис, който в момента е пуснат на мястото на Бойцовский Клуб(124-ти канал), и НТВ Баскетбол (125-ти). Предлагам ако има възможност на тяхно място да се пуснат Матч! ТВ (бившият Россия 2) и Боец ТВ (който ще излъчва част от съдържанието на Бойцовский Клуб). Също от 25-ти този месец ще се ребрандират каналите Спорт 1 (на Матч! Спорт 1) и НТВ Футбол 1 (на Матч! Футбол 1).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Вероятно да. С приемник ли си или директно на телевизора? Ако си с кабел в телевизора, пробвай да ги активираш ръчно. Нейде из менютата е. Ако тръгнат добре, ако не - съпорта по телефона.

Link to comment
Share on other sites

На Нитро +  съм  и  днес  като  отидох  да  си  платя  таксата  ми взеха  с  1лев  повече.  Като  излезнах  от офиса  погледнах  касовата  бележка и  там видях  добавено HBO - 0.99лв.  На  някой  друг  да  му  се  е  случило  подобно  нещо? 

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...