Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Някой има ли идея N3 дали имат STB със HDMI изход ? Това , което ползваме в момента е едно сиво и има антенен и Чинч.

 

 

Turn off this option! iPhone Turn off this option!

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея N3 дали имат STB със HDMI изход ? Това , което ползваме в момента е едно сиво и има антенен и Чинч. Turn off this option! iPhone Turn off this option!

Имат. Аз съм с черен такъв на Neta. Сегашните не знам какви са, може да са същите или нови.

Link to comment
Share on other sites

 

Някой има ли идея N3 дали имат STB със HDMI изход ? Това , което ползваме в момента е едно сиво и има антенен и Чинч. Turn off this option! iPhone Turn off this option!

 

 

Имат. Аз съм с черен такъв на Neta. Сегашните не знам какви са, може да са същите или нови.

 

Благодаря !

 

 

Turn off this option! iPhone Turn off this option!

Link to comment
Share on other sites

Пуснали са N3play приложението, но има много малко канали.

Немога да го подкарам на samsung S2 (Android 4.1.2) Приложението се инсталира логвам се но не ми тръгва никаква картина от каналите

Link to comment
Share on other sites

При мен на LG G3 върви гладко без проблем. Тествах го на Wi-Fi и на вивакомско 3G. Много удобна е функцията за превъртане назад ако нещо си пропуснал и искаш да гледаш. Надявам се в бъдеще да пуснат пакета Диема Екстра за абонатите, които са го платили.

Edit: В момента приложението дава грешка при стартиране, явно още тестват нещо.

Edited by ivander
Link to comment
Share on other sites

Ама то трябвало да се отиде до каса, за да платиш 3 лева и тогава ти давали име и парола. :)

3лв  еднократно или на месец? При  булсата  си  влизаш  с  регистрацията  и  не  съм  чувал  да  се  плаща  отделно.  Не  знам  как  е при близалките. 

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...