Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Нямаше ли някакъв пакет само телевизия с малко канали или се бъркам нещо?!?

На 287-ма позиция тръгна Diema Sport 2 HD, за момента въртят шапка на френското първенство, официалният старт на канала е утре. На 123-та позиция е същият канал в SD-вариант.

Имам следното питане. Абонат съм на Ентри. Вкъщи съм с телевизор Тошиба и нямам проблем с КА модула. Обаче ми се налага да пусна на още един адрес телевизия. Там ще се гледа с телевизор-монитор LG . Има място за слагане на модул и поради ред причини съм решил и там да сложим модул. Но доколкото съм чел в задните страници в минали години, много собственици на LG се оплакваха от проблеми с модула. Питането ми е дали този проблем към днешна дата все още не е разрешен ? 

Бяха с определена серия, а и Ентри подмениха оборудването, което правеше парчета. Не би трябвало да ги има. Кажи си точния модел на монитора с тунер!

От N3 си измиха по най-долния начин ръцете относно този проблем, но доколкото знам е бил решен! Както колегата по-горе каза - това беше само при сериите LM6XX.

Edited by viiipeer_

Аз  съм  с  такъв  модел  и  нямам  такъв  проблем от  много  време сигурно  почти  година.  Не вярвам  да  имаш  проблеми.  

n3 имат промоция в грабо

Грабнете си 3-месечен абонамент по избор:

• инсталация на неограничен интернет (50 Mbit) - за 4.90лв,вместо за 60лв;

• инсталация на цифрова кабелна телевизия (над 180 канала, включително и HBO HD, HBO Comedy HD, Cinemax HD, Cimemax2 HD, пакет HD програми, пакет спорт, пакет наука, пакет кино, пакет детски), плюс неограничен интернет (50 Mbit) - за 9.90лв, вместо за 90лв.

Офертата важи за първите три месеца на 12-месечен абонамент. За останалите 9 месеца ползвате отново промоцена!

Тука няколко блока (в които имам познати на N3) няма нет, win-a вика "no connections are avaible"

Edited by BlackGuardian

Hitachi с карта как трябва да се пусне да сканира? 32hxc01 е модела

На мястото на два от китайските канали, които бяха с черен екран в последно време, са пуснали BiT и СКАТ (157-ма и 159-та позиция).

Някой  днес  да  е  пресканирал.  Струва  ми  се,  че  програмите  намаляха  с  2-3.  

Да, 2 канала по-малко са, но не мога да разбера кои, защото има доста размествания. Струва ми се, че  порняка е намалял, май-беше повече преди.

Нямам нищо  против  ако  го  разкарат  всичкия(особено  обратните  канали)  и  го  заменят  с  по-интересни  канали.