Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Каква промоция ползваш? И колко време е тази промоция? 12м? Нещо май пак почват с въртелите.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

Щом  си  на  нитро+  не  трябва  да  плащаш  за  ХБО  ГО.  Отиди  до офис  и  си  искай  код за  системата.  С този  код  се  логваш  в  сайта  и  там  може  да  следиш  какво  ти  е  активирано  и до кога  си  платил.  Щом си  на  нитро+ трябва  да  ти  излиза пакет  ХБО с  другите  пакети в сайта(интернет и телевизия)   а  щом  имаш  такъв пакет  трябва  да  получиш  ХБО ГО безплатно.  Така,  че  отивай  да  си  търсиш  правата.  

 

Правилно  си  направил,  но  първо  трябва  да  отидеш  до  офис  да  ти  активират клиентския  номер  към ХБО ГО и  чак  тогава  ще  ти  даде  да се  регистрираш. 

 

 

Първо званях на съпорта и те ми обясниха че тъй като ползвам промоционално услугата немогат да ми активират клиентския номер в HBO GO после писах на емайла на съпорта казаха ми да отида до офиса, отидох до офиса и от там ми казаха "тъй като ползвам промоционално услугата нямам право на хбо го и трябва да заплатя 7лв"

Дай малко повече яснота около договора си. Каква ти е месечната такса?

 

Link to comment
Share on other sites

Може би всеки офис си е за себе си , в единия ти казват едно в другия друго 
Смятайте аххаха 

Splendor ти в кой офис ходи за кода и на коя такса си :? 

Link to comment
Share on other sites

Моя код за ХБО-Го го взех от касата в Кършияка на ул. "Кольо Фичето". Влизам, а вътре залепен еееей такъв плакат с надпис "Вземете ХБО-Го безплатно с абонамента за ХБО" (или нещо подобно). Посочих го и казах,че идвам за кода за ХБО-Го. Провериха в компютъра,че съм абонат на Нитро (без+) и за по-малко от минута си излязох с кода... Нитрото ми не е промоционално - активирах си го при преподписването на договора миналата година.

Помня че имаше преди време някакви промоционални оферти за Нитро и Нитро+ с няколко месеца без такса (или минимална), та не знам дали за тях не е ограничението....

Link to comment
Share on other sites

RE111, on 12 May 2015 - 16:11, said:
Първо званях на съпорта и те ми обясниха че тъй като ползвам промоционално услугата немогат да ми активират клиентския номер в HBO GO после писах на емайла на съпорта казаха ми да отида до офиса, отидох до офиса и от там ми казаха "тъй като ползвам промоционално услугата нямам право на хбо го и трябва да заплатя 7лв"

 

А ти каза ли им, че ще пишеш мейл на HBO, ей тъй, превантивно?

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

 

Splendor ти в кой офис ходи за кода и на коя такса си :? 

Моят  офис  е  в  Изгрев.   По принцип съм  писал  по-назад  в  темата  колко плащам  на  месец. но ето  42лв(35 пакет + 2  допълнителни  приемника) 

Link to comment
Share on other sites

И аз си взех кода за hbo go от офис, стана за 1 минута. Само ме провериха имам ли активиран пакет hbo. На нитро съм.

Link to comment
Share on other sites

Моят  офис  е  в  Изгрев.   По принцип съм  писал  по-назад  в  темата  колко плащам  на  месец. но ето  42лв(35 пакет + 2  допълнителни  приемника) 

Може , но не съм прочел :С :Д или съм забравил : ) 

Моя пакет е 30 лв , така , че би трябвало пак да ми дадът кода значи :?

И аз си взех кода за hbo go от офис, стана за 1 минута. Само ме провериха имам ли активиран пакет hbo. На нитро съм.

И аз трябва да ида значи :Д , не че много ще го ползвам тоя ХБО ГО де ама е хубаво да го има и като вариант в някви случаи :Д 

Link to comment
Share on other sites

така , че би трябвало пак да ми дадът кода значи :?

То  реално  не  е  код.  Вкарват  абонатния  ти номер към  ХБО системата  и  добиваш  правото  на  регистрация. 

Link to comment
Share on other sites

То и аз бях в офиса в Каршияка преди няколко дни. На Нитро ми казаха, че трябва да си пусна hbo пакета за 7лв, за да ми дадат код.

Точно ако мине е явно.

Link to comment
Share on other sites

Дай малко повече яснота около договора си. Каква ти е месечната такса?

Ами 28 лв плащам на месец хванах някаква промоция абсолютно всичките канали и най бързия нет.

Edited by RE111
Link to comment
Share on other sites

Ами 28 лв плащам на месец хванах някаква промоция абсолютно всичките канали и най бързия нет.

Явно от това  ще  да  е,  но  то  не  ти пречи  да  си  търсиш  правата(все  пак  си  в  заварено  положение)  

Link to comment
Share on other sites

Е как на едни дават, на други не? Май всяка каса на свой крак.

Така като чета, ми изглежда, че все едно не се отчитат на ХБО тези абонати на нитро пакетите, които го гледат, и сега като си искаш номера - искат да плащаш таксата към ХБО за да ти дадат номер.

 

Аз съм на Нитро+ Коледната промоция от 2014., взех си номер от офиса в Тракия. Регистрирах се без проблем. Наистина недоумявам как за едни клиенти може, а за други не? Търси си правата! Нямат никакво право да ти откажат, след като си имаш активиран пакет HBO. То за това са тия договори. Всичко останало са дребни селски номерца.

Edited by Muscarin
Link to comment
Share on other sites

Евентуално кода не го дават на такива като мен, за учители и полицай и лекари, който сме на 20 кинта и гледаме всичко+ интернет 25 m bit, може и това да е, но аз не съм ходил за hbo go

Link to comment
Share on other sites

Три китайски канала се появиха на честота 319000 KHz - CCTV 4, CCTV News и CNC World (последният е на английски). Позициите на каналите са 308, 309 и 310. Така общият брой на предлаганите канали нарасна на 297.  Честито на всички китайски абонати на Ентри :lol:

Link to comment
Share on other sites

Три китайски канала се появиха на честота 319000 KHz - CCTV 4, CCTV News и CNC World (последният е на английски). Позициите на каналите са 308, 309 и 310. Така общият брой на предлаганите канали нарасна на 297.  Честито на всички китайски абонати на Ентри :lol:

Добре звучи, ще имаме и китайска гледна точка. Да видим дали ще се задържат :)

Link to comment
Share on other sites

1 корейски има. Жената е фенка на японски и корейски серияли и този с английските субтитри и върши работа. Сега и някой на японски, ако може пак такъв леко преведен до английски за такива като мен и ще е ОК работата :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте форумци, следя с интерес дискусиите във форума и затова се осмелявам да попитам ако някои има информация да сподели дали "приятелите " от диема спорт вече са на ясно ще предават ли формула1 или ще

се бъзикат и за напред. Гледам формулата по sk1 но пусто не всичко вдявам от сръбския коментар

Link to comment
Share on other sites

Отдавна казаха, че целият сезон ще се излъчва по Диема Спорт.

Кога и къде са го казали?

Предаването за последния кръг го обявиха едва ден преди квалификацията (9.05). Дотогава липсваше в програмата на канала.

Link to comment
Share on other sites

Тогава отиваш при Кулбокс, където в базовия пакет си вървят и TV+ и F+HD.

 

Бих го направил , ако имаха покритие при мен. Що мислиш, че съм при ентри? :)

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...