Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Предполагам тези 30 лева са за да си го купиш, но какъв е смисълът да се купува ХД приемник?

Това 3,50 е ако го взимаш за 2-ри телевизор, а не ако имаш 1 обикновен приемник  и искаш да го замениш с ХД приемник.

Link to comment
Share on other sites

Да, имах предвид само смяната на обикновен с HD. Без да го купувам. Тарифа Нитро. Договорът ще е за 1 год.

Link to comment
Share on other sites

Сега се обадих на оператор - 10 лева еднократно + евентуално преподписване на договора, но за последното не съм сигурен, защото зависело на каква услуга си и ала бала и нещо го смотолявиха накрая.

Link to comment
Share on other sites

Вече съм убеден, че в тази фирма такси от 10-15лв. ги нямат за нищо и си ги добавят, когато им скимне. Същото е и положението с договорите и преподписването - можело да се преподпише, но можело и да не се преподписва, което смънкано, означава "ако мине номера". То не бяха преподписвания за Diema Sport, то не беше такса над тази на пакета за HBOGo...

Link to comment
Share on other sites

Всеки прави квото си иска май в тая фирма ;Д 

А междо другото какво стана с HBO Go :Д

До колкото разбрах,  било  отпаднало.  Утре ще  отскоча до  офис  да  си  взема кода. 

Link to comment
Share on other sites

Отпаднало в смисъл?

Таксата от  1лв,  която  искаха отпреди.  Днес отидох  до  офиса  и  си  взех  кода.  Нека  гледането на  Game of  thrones  почне сега :)

Edited by splendor
Link to comment
Share on other sites

Здравейте, тъй като получавам различни отговори имам следното питане. На пакет НИТРО , дали по време на договор, ако се сложи допълнителен приемник това удължава договора ? Защото, когато ходих в офис, да питам точно на коя дата ми свърша договоря, тя ми каза, че интернетът е до юли, а телевизията до октомври. Това било, защото няколко месеца след първоначалното сключване на договора съм добавил допълнителен приемник. При положение, че това се води пакет не виждам логика да има разминаване между двете услуги. Говорих с оператор и той ми каза, че допълнителния приемник НЕ удължава крайния срок на договора. Момчето ми обясни, че това било бъг в системата. Ако някой е минал по този път, ще му бъда благодарен, ако обясни  :shy:

Edited by viktor4o19
Link to comment
Share on other sites

Аз искам да питам има ли регистрирани за HBO GO защото аз лично не мога да се регистрирам. Имам всички пакети към абонамента и като въведа клиентски номер ми даваше нещо от типа на невалиден клиентски номер или нещо от рода. С клиентския номер от касовата бележка ли трябва да се регистрирам или трябва да ходя да взимам някакъв друг номер от каса?

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да питам има ли регистрирани за HBO GO защото аз лично не мога да се регистрирам. Имам всички пакети към абонамента и като въведа клиентски номер ми даваше нещо от типа на невалиден клиентски номер или нещо от рода. С клиентския номер от касовата бележка ли трябва да се регистрирам или трябва да ходя да взимам някакъв друг номер от каса?

И аз имам всички пакети и съм на нитро+ в офиса ми казаха че ХБО ми го дават промоционално и затова не ми се полага hbo go и трябвало да си заплатя 7 лв.

Link to comment
Share on other sites

Е как на едни дават, на други не? Май всяка каса на свой крак.

Така като чета, ми изглежда, че все едно не се отчитат на ХБО тези абонати на нитро пакетите, които го гледат, и сега като си искаш номера - искат да плащаш таксата към ХБО за да ти дадат номер.

Link to comment
Share on other sites

И аз имам всички пакети и съм на нитро+ в офиса ми казаха че ХБО ми го дават промоционално и затова не ми се полага hbo go и трябвало да си заплатя 7 лв.

Щом  си  на  нитро+  не  трябва  да  плащаш  за  ХБО  ГО.  Отиди  до офис  и  си  искай  код за  системата.  С този  код  се  логваш  в  сайта  и  там  може  да  следиш  какво  ти  е  активирано  и до кога  си  платил.  Щом си  на  нитро+ трябва  да  ти  излиза пакет  ХБО с  другите  пакети в сайта(интернет и телевизия)   а  щом  имаш  такъв пакет  трябва  да  получиш  ХБО ГО безплатно.  Така,  че  отивай  да  си  търсиш  правата.  

 

Аз искам да питам има ли регистрирани за HBO GO защото аз лично не мога да се регистрирам. Имам всички пакети към абонамента и като въведа клиентски номер ми даваше нещо от типа на невалиден клиентски номер или нещо от рода. С клиентския номер от касовата бележка ли трябва да се регистрирам или трябва да ходя да взимам някакъв друг номер от каса?

Правилно  си  направил,  но  първо  трябва  да  отидеш  до  офис  да  ти  активират клиентския  номер  към ХБО ГО и  чак  тогава  ще  ти  даде  да се  регистрираш. 

Link to comment
Share on other sites

Е как на едни дават, на други не? Май всяка каса на свой крак.

Така като чета, ми изглежда, че все едно не се отчитат на ХБО тези абонати на нитро пакетите, които го гледат, и сега като си искаш номера - искат да плащаш таксата към ХБО за да ти дадат номер.

 

Трябва да има слоган на фирмата. Предлагам:"N3 - Ако мине номерът!" :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Щом  си  на  нитро+  не  трябва  да  плащаш  за  ХБО  ГО.  Отиди  до офис  и  си  искай  код за  системата.  С този  код  се  логваш  в  сайта  и  там  може  да  следиш  какво  ти  е  активирано  и до кога  си  платил.  Щом си  на  нитро+ трябва  да  ти  излиза пакет  ХБО с  другите  пакети в сайта(интернет и телевизия)   а  щом  имаш  такъв пакет  трябва  да  получиш  ХБО ГО безплатно.  Така,  че  отивай  да  си  търсиш  правата.  

 

Правилно  си  направил,  но  първо  трябва  да  отидеш  до  офис  да  ти  активират клиентския  номер  към ХБО ГО и  чак  тогава  ще  ти  даде  да се  регистрираш. 

Първо званях на съпорта и те ми обясниха че тъй като ползвам промоционално услугата немогат да ми активират клиентския номер в HBO GO после писах на емайла на съпорта казаха ми да отида до офиса, отидох до офиса и от там ми казаха "тъй като ползвам промоционално услугата нямам право на хбо го и трябва да заплатя 7лв"

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...