Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Смешното е, че сами си го набиват от Ентри. Сега да не излезе, че плащат но HBO за 100 абоната, а реално да дават на 1000 /примерно/.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

При мен е добре :?

Сега  няма  значение.  На  Сити -  Уест Хям  по едно време взе да  насича,  та виках  дали  някой  друг  не  го е  гледал,  но  явно  не   :)

Link to comment
Share on other sites

Само да кажа, че ако не бях вече клиент на N3, със сигурност щях да стана след посещението на толкова отзивчиви и усмихнати момичета. Не знам къде сте ги намерили, но според мен отлично представят компанията. :)

Link to comment
Share on other sites

BlackGuardian какви са тия момичета, техници ли, промоутърки ли, кабел ли ти опъваха до апартамента, Conax Cam ли ти слагаха? :D

 

Мислех, че от поста се разбира, но... промоутърки бяха. :)

Link to comment
Share on other sites

За съжаление утре рано сутринта боксовият мач между Кличко и Дженингс ще трябва да го гледаме през нета. От каналите, по които ще го дават (F+, RTL и т.н) нито един не присъства в листата на Ентри :(

Link to comment
Share on other sites

За съжаление утре рано сутринта боксовият мач между Кличко и Дженингс ще трябва да го гледаме през нета. От каналите, по които ще го дават (F+, RTL и т.н) нито един не присъства в листата на Ентри :(

В момента гледам мач от NHL и мога да кажа че с нищо не се различава от HD каналите на Н3 като качество :)

Link to comment
Share on other sites

Пуснали са Fine Food HD. И аз съжалявам за F+, толкова време не се намери начин да се пусне.

То този  канал не  си  ли вървеше  и преди, но  временно  беше  изчезнал?   Беше  сменил  един  музикален(не  си  му  спомням  името) Иначе  аз  изкарах  късмет  с  бокса,  понеже бях  на  работа  а  там  има  булсат.  Хубав  мач  се  получи.  

Link to comment
Share on other sites

Гледам, че пак са пуснали оферта в Грабо. Имам следното питане. Пише валидност на офертата 2 май - 2 август. Настоящият ми договор изтича на 27 юли. Според вас, ще мога ли да се възползвам от офертата ? 

Link to comment
Share on other sites

И при мен EPG-то сгъна.  SONY с модул. Сутринта като прочетох беше изчезнало само за Нова, диемите, Синемакс и още няколко. Сега на повечето. Поне тези които гледам. Да не повтаряме случката от предния път - работеше коректно месец и после година и нещо с кофти програма?

Link to comment
Share on other sites

Гледам, че пак са пуснали оферта в Грабо. Имам следното питане. Пише валидност на офертата 2 май - 2 август. Настоящият ми договор изтича на 27 юли. Според вас, ще мога ли да се възползвам от офертата ? 

Да, валидността на ваучера е периода, в който можеш да сключиш договор.

 

 

Някой плаща ли за hd приемник, че не мога да намеря условията? С депозит или срещу месечна такса.

Link to comment
Share on other sites

Някой плаща ли за hd приемник, че не мога да намеря условията? С депозит или срещу месечна такса.

10 лева еднократно се плащат.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...