Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Взимаш  на  вашите  телевизора  докато трае инсталацията и после почваш голямото местене :)

Идейно е да  : ) :Д

Или направо като дойдат техниците, им даваш 20лв. и ти прекарват всичко, а ти пиеш кафе. Така или иначе ще го направиш, да не са луди 20 кинта да изтърват.

За 20 лв дали ще се навият :Д ако така направо им казвам какво е положението :Д 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Хех, понеже беше към мен, ще отговоря.

Човекът така и така е решил да го прави. Трябва ли да скапе сигнала на целия вход, вместо да си плати на техниците, които го правят всеки ден, но поне ще е качествено...

Да те заведа, където са прекарвали кабел през 2 входа до друг апартамент, че и сами са се предложили, при въпрос дали има начин да се раздели един абонамент в два апартамента... 

Link to comment
Share on other sites

Хахаха нали и ние трябва нещо да намажем !  :Д Защо да плащаме 43 , като явно може 33 ? Пък и явно техниците нямат проблем с това ?! :Д
Кой моралист,  кой тарикат и кой не всеки си знае за него !  :Д
 

Link to comment
Share on other sites

Хахаха нали и ние трябва нещо да намажем !  :Д Защо да плащаме 43 , като явно може 33 ? Пък и явно техниците нямат проблем с това ?! :Д

Кой моралист,  кой тарикат и кой не всеки си знае за него !  :Д

 

 

По-скоро, що трябва да плащаш на N3 за всичко, след като самите те не плащаш за всичко... :grin:

Или иначе казано - винаги има един тарикат над теб...

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

По-скоро, що трябва да плащаш на N3 за всичко, след като самите те не плащаш за всичко... :grin:

Или иначе казано - винаги има един тарикат над теб...

ахаххаа Така си е : ) 

Link to comment
Share on other sites

За няколко часа явно :Д Явно имат някакви технически проблеми със сигнала който крадат :Д ?

Пропуснал  съм  го  този  момент явно  :) 

Link to comment
Share on other sites

За няколко часа явно :Д Явно имат някакви технически проблеми със сигнала който крадат :Д ?

 

Ахахахах, това ми напомни на следната случка - стоим в офиса, в един момент нахлува един мангал с чанта с парфюми и пита колежките: "Искате ли парфюми? Имам Нина Ричи, Наф наф и други...", при което жената и колежката го отрязват и той супер учуден:"Ама аз преди малко ги откраднах..." :grin:  :grin:  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,колеги!

Значи абонат съм на ентри,и 2-та ми телевизора са с ка-модули.Та днес си купих нов телевизор и искам да попитам някой дали знае ако сложа единият ка-модул на новия телевизор дали ще ми тръгне телевизията,или трябва да ги викам да ми го инсталират отново?

Мерси предварително!

Link to comment
Share on other sites

Интересен въпрос :grin: . Разбира се че ще тръгне, стига да не налетиш (малко вероятно е) на момента новия телевизор да не разпознае модула.

За настройка на сканирането стартираш от 183 MHz,скорост 6875,модулация 256 QAM .

Режим на сканиране - мрежа , ако телевизора поддържа сканиране по NIT, ако не поддържа - пълно сканиране до около 450 MHz. По нагоре мисля че няма канали засега.

Всичкото това го писах ако си оставил техниците да ти пускат сканирането и не си видял какво правят.....

 

 

GaiJin, on 11 Apr 2015 - 21:13, said:snapback.png

Благодаря,колега.В крайна сметка реших да пробвам сам,пък каквото стане,и взех,че успях.Само 183 MHz въведох и си ми тръгна без проблем.Говорих с оператора и той ми каза само това да въведа. :)

 

На различните приемници е различно. Твоят явно е направил пълно сканирана на транспондера на 183 MHz, открил е NIT таблицата и е карал по нея. На други не става без попълване на целия поменник.

Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

Благодаря,колега.В крайна сметка реших да пробвам сам,пък каквото стане,и взех,че успях.Само 183 MHz въведох и си ми тръгна без проблем.Говорих с оператора и той ми каза само това да въведа. :)

Link to comment
Share on other sites

Сега  гледах  реклама на  HBO GO където  твърдяха,  че  е  безплатно  с  абонамент за пакет  HBO, забавно :D :D :D

 

Ето я рекламата (в официалния Youtube канал на НВО България):

 

https://www.youtube.com/watch?v=RhTKa5WEWIQ

 

Видях я онзи ден по бТВ.

 

Миналата седмица като питах на касата ми казаха, че в моя случай (Нитро) таксата за HBO GO е 2лв.

Ако тия дни са променили нещо...

На сайта на N3 поне аз не виждам нищо за HBO GO.

Edited by hop
Link to comment
Share on other sites

Може пък да не им е актуална информацията на сайта. Питай ги, може да са променили условията :)

Другата  седмица като отида да си  плащам  ще  ги  питам, може  да  им  е  дошъл  акъла  в  главата :)

Link to comment
Share on other sites

Направих  официално  запитване на  сайта на HBO,  ще чакам да  видя  какво  ще  ми  отговорят :)

 

 

Така,  официално  от  HBO  казаха,  че  не  трябва  да  се  плаща за  HBO GO след  като  плащаш за HBO и  казаха,  че ще  направят  проверка. 

Edited by splendor
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...