Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Както казах  преди.  Без  сръбските  и  4-те  Беин-а,  Н3  си  е  обикновенна кабеларка като  другите,  за  хора  които  гледат  много  спорт  като  нас :)

ФАкт аз заради тях и заради ХД-та стоя на тях , пък и си е добра сума 30 лв за тези канали и нет !

 

Иначе един приятел който работи във Виваком ми каза , че Вивакома съдели Н3  ... точно за тези канали ?

Дали има нещо вярно ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ФАкт аз заради тях и заради ХД-та стоя на тях , пък и си е добра сума 30 лв за тези канали и нет !

 

Иначе един приятел който работи във Виваком ми каза , че Вивакома съдели Н3  ... точно за тези канали ?

Дали има нещо вярно ...

Напълно  е  възможно.  Иначе  сега  видях  в  сайта  на  Бибакома,  че  ХБО ГО  при  тях  е  безплатно ;) 

http://www.vivacom.bg/bg/residential/ceni-i-uslugi/promocii/cifrova-televizija/vzehte-li-svoja-bezplaten-dostyp-do-hbo-go

Edited by splendor
Link to comment
Share on other sites

Е безплатно е ама е 6 лв на месец по принцип , а със синемакс става 9 , а на Н3 колко е ? :Д

Абе да питам нали бяха пуснали и някъв Спорт 1 , сега дето стои с7120 :С какво стана с него така и не го засяках да бачка :Д , трябваше и за него да питам оператора :Д

Link to comment
Share on other sites

Е безплатно е ама е 6 лв на месец по принцип , а със синемакс става 9 , а на Н3 колко е ? :Д

 

Абе да питам нали бяха пуснали и някъв Спорт 1 , сега дето стои с7120 :С какво стана с него така и не го засяках да бачка :Д , трябваше и за него да питам оператора :Д

На Н3 е  9лв  пакета за  ХБО + Синемакс,  точно  като  на  Бибакома,  но  за ХБО ГО трябва  да  си  доплащаш, а  при  Бибакома ти  е  безплатно.  Пакета  на  близалките  е  8 и 10лв  като  и в  двата  пакета  ХБО ГО е  безплатно :)

Спорт 1  само  седеше  като име но  нямаше  сигнал. 

Link to comment
Share on other sites

Спрямо горната информация излиза, че ако си на обикновена кабелна с пакет HBO/Cinemax, с HBO Go ще ти дойде 13 лв - 9 за пакета + 4 на Го-то, правилно ли смятам?

Link to comment
Share on other sites

Спрямо горната информация излиза, че ако си на обикновена кабелна с пакет HBO/Cinemax, с HBO Go ще ти дойде 13 лв - 9 за пакета + 4 на Го-то, правилно ли смятам?

Според  служителката от  офиса,  всеки  който  не  е  на  Нитро или Нитро+  плаща  4лв  за  ХБО ГО :)

Link to comment
Share on other sites

:laughing:  :laughing:  :laughing: И като идеш да си платиш 4лв. /ако си достатъчно тъп, разбира се/, веднага ти обясняват, че е по-добре да си го начукаш договор за 18 месеца и да плащаш "само" 1лв.

Link to comment
Share on other sites

Някой на план Нитро+ или само интернет на 80 може ли да пусне тестове на интернета до София, Амстердам - NFO и Франкфурт през speetest.net ?

Edited by vassy
Link to comment
Share on other sites

Това да не е през някакъв рутер, понеже аз съм на най-ниската 25Мбита и си ми ги кове навсякъде, а при теб е доста непостоянна.... 

Иначе в последните месеци доста проблеми с нета имам. Преди това по месеци не съм имал спад или нещо подобно, а сега се случва тук-там.

Link to comment
Share on other sites

Някой на план Нитро+ или само интернет на 80 може ли да пусне тестове на интернета до София, Амстердам - NFO и Франкфурт през speetest.net ?

София Бибаком  пинг 4/ ъп 81.49/даун 36.40

Амстердам КПН пинг 42/ ъп 62.72/ доун 11.10

Франкфурт Теле 2 пинг 31/ ъп 73.16/ доун 11.38

Link to comment
Share on other sites

@splendor искам да попитам, тук казваш, че плащаш 42лв - https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=70073&p=1495670844. Какво толкова използваш като услуга, че си докарал сметката до тази цифра?

Нитро + плюс  2 допълнителни  приемника. 35+3.50+3.50 = 42лв 

Link to comment
Share on other sites

Това да не е през някакъв рутер, понеже аз съм на най-ниската 25Мбита и си ми ги кове навсякъде, а при теб е доста непостоянна.... 

Иначе в последните месеци доста проблеми с нета имам. Преди това по месеци не съм имал спад или нещо подобно, а сега се случва тук-там.

Перз рутер е да. TPlink 1043 -

Link to comment
Share on other sites

Ами аз съм на Нитро +, не че ми е проблем 1 лв., но смятам че трябваше да е безплатно за такива като нас. Все пак се връзваме с 18 месечни договори. Смятам да пропусна.

Edited by Muscarin
Link to comment
Share on other sites

Знаете ли какво си мислех , че тези тарикатчета нарочно са спряли СК1( понеже по него дават най - вече Английското , формулата също ) , за да можем да си плащаме по 4 лв за Диема Екстра ?! :busted2: :throw: ! Мисля , че има логика в тази моя мисъл :Д  , ама няма да ги огрее поне от моя страна ! Много взеха да наглеят , а преди си бяха много добър оператор !
Друго да ви питам , ако някой е запознат Понеже аз съм на 7 етаж и си плащам 30 лв за нитрото , а нашите са на 1 етаж на същия блок ! и си плащат 13 лв за цифровата само ( свършил им е договора и си плащат месец за месец) Та въпроса ми е !
Може да ли направо да взема от тях втори приемник или направо Модул за карта ! и да плащам по колко там беше 3.50 на месец за втория приемник , прекарваме един кабел от 7 етаж до 1 и готово :Д ?

Link to comment
Share on other sites

Може да ли направо да взема от тях втори приемник или направо Модул за карта ! и да плащам по колко там беше 3.50 на месец за втория приемник , прекарваме един кабел от 7 етаж до 1 и готово :Д ?

Не е невъзможно,  но  ще  трябва  първо  да   ти  го  монтират  във вас и  след  като  си  тръгнат  да  си  пуснеш  кабел  до първия  етаж  и  вашите  ще  гледат  телевизия  за  3.50,  вместо  за  13 ;)

Link to comment
Share on other sites

@DelPiero, че сега намаш ли кабел към н3, че ще прекарваш допълнителен?

Той  има,  но  се  предполага,  че  като  се  откажат  техните,  от  Н3  ще  дойдат  и  ще  им  прекъъснат  кабела. :)

Link to comment
Share on other sites

Знаете ли какво си мислех , че тези тарикатчета нарочно са спряли СК1( понеже по него дават най - вече Английското , формулата също ) , за да можем да си плащаме по 4 лв за Диема Екстра ?! :busted2: :throw: ! Мисля , че има логика в тази моя мисъл :Д  , ама няма да ги огрее поне от моя страна ! Много взеха да наглеят , а преди си бяха много добър оператор !

Друго да ви питам , ако някой е запознат Понеже аз съм на 7 етаж и си плащам 30 лв за нитрото , а нашите са на 1 етаж на същия блок ! и си плащат 13 лв за цифровата само ( свършил им е договора и си плащат месец за месец) Та въпроса ми е !

Може да ли направо да взема от тях втори приемник или направо Модул за карта ! и да плащам по колко там беше 3.50 на месец за втория приемник , прекарваме един кабел от 7 етаж до 1 и готово :Д ?

Но нали се сещаш,че парите ги взима НОВА,така че логиката ти отпада,щяха да си пуснат ск1 и дане се занимават с глупости,някой ги знае какво пускат,както беше миналата и поминалата,с филм+

Link to comment
Share on other sites

Така , гледам , че СК 1 е пуснат хаха , така че тука добре !
Кабел е ясно , че има , но ще трябва да се вземе и бая по - дълъг ! :Д
Пък и трябва да го направим някак си да не разбират от Н3 май май ? :Д
А то приемника трябва да е долу така или иначе ...

Но нали се сещаш,че парите ги взима НОВА,така че логиката ти отпада,щяха да си пуснат ск1 и дане се занимават с глупости,някой ги знае какво пускат,както беше миналата и поминалата,с филм+

Не може от оператора да не взимат процент :? Нали се сещаш , че Н3 си плащат на Нова за Диема Екстра , и все от някъде трябва да се избиват тези пари :?


Не е невъзможно,  но  ще  трябва  първо  да   ти  го  монтират  във вас и  след  като  си  тръгнат  да  си  пуснеш  кабел  до първия  етаж  и  вашите  ще  гледат  телевизия  за  3.50,  вместо  за  13 ;)

Това май ще е проблем , защото горе имам само 1 ТВ ... :( ?

Edited by DelPiero
Link to comment
Share on other sites

Това май ще е проблем , защото горе имам само 1 ТВ ... :( ?

Взимаш  на  вашите  телевизора  докато трае инсталацията и после почваш голямото местене :)

Link to comment
Share on other sites

Или направо като дойдат техниците, им даваш 20лв. и ти прекарват всичко, а ти пиеш кафе. Така или иначе ще го направиш, да не са луди 20 кинта да изтърват.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...