Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

А, ще се сетят те, но бас ловя, че доста шаранчета са лапнали...

Днес платих за до края на месеца, и за следващия. Според момичето на касата дотук интереса към спортната диема е прктически нулев. И аз не се интересувам от мачовете, но докато дават формулата, нищо че е едно голямо театро, ще си плащам за диемата. Ако абоната е на нитро като мен таксата е 2 лева на месец. На всички ни е ясно че този канал най вероятно няма да го бъде дълго, та опитите да ни накарат да се вържем да плащаме за него за по 18 месеца не ги разбрах.......

Link to comment
Share on other sites

HBO.GO струва между 2 и 4 лв.в зависимост от абонаментния план. Тия са луди......

Ако е  така,  вярно  са  луди. При  близалките  е  безплатно  а  НБО пакета на  близалките  е  по-евтин  от този  на  Н3.  От  ден  на ден  става все  по  интересно :)

Link to comment
Share on other sites

На мен служителката ми каза, че ХБО ГО е безплатно за абонатите на нитро, обаче специално за мен не било безплатно, защото въпреки, че съм на пълен пакет програми, съм бил включен на някаква коледна промоция и трябвало да го плащам. Да не съм луд.

Link to comment
Share on other sites

Тея насила си гонят абонатите и си мислят, че те са малоумни и изобщо не знаят за какво става въпрос. Щом си на нитро, което се води пълен пакет програми, ако ще и на осмомартенска да си, трябва да го имаш. Я кажи на простата касиерка, че ще направиш официално запитване към HBO Bulgaria, кога ти се полага да го имаш.

Link to comment
Share on other sites

На мен служителката ми каза, че ХБО ГО е безплатно за абонатите на нитро, обаче специално за мен не било безплатно, защото въпреки, че съм на пълен пакет програми, съм бил включен на някаква коледна промоция и трябвало да го плащам. Да не съм луд.

 

Да и аз съм в същата ситуация. Понеже по Коледа преподписах за коледното Нитро :) Абе общо взето обърквация.

Link to comment
Share on other sites

Ами получава се така, защото по Коледа имаше промоция на Нитро с по-малко такса. Т.е. сега един вид си доплащаш абонамента. Не е редно естествено, иначе за какво са промоциите? Доста тъпо.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм  на  стандартно  Нитро+,  да  видим какво ще  ми кажатт  на  първи.  Ако искат  пари  ще  пусна едно  запитване  към  ХБО да  видим  там какво ще  ми  отговорят.  

Link to comment
Share on other sites

Колеги, тази коледна промоция за Нитро да не е свързана с офертата в Грабо с 10 процента отстъпка за целия срок на договора.  Питам, защото и аз съм с такава оферта, но пусната лятото :) 

Link to comment
Share on other sites

ЕПГ-то да ви е объркано (HD приемник)? Показва ми точен час, но нещата са 2 часа назад, т.е. вместо сега от 19:00 да ми показва, че има новини, ми дава предаване от преди 2 часа, а новините ми дава, че са чак от 21:00. Цъкнах го от контакта, но нищо.

Link to comment
Share on other sites

Да. И то не с приемник, а с модул. Всичко се омаза след смяната на часовете. Странно защо е с 2 часа разликата, не с един обаче :)

Link to comment
Share on other sites

Колеги, тази коледна промоция за Нитро да не е свързана с офертата в Грабо с 10 процента отстъпка за целия срок на договора.  Питам, защото и аз съм с такава оферта, но пусната лятото :)

 

На мен ми изтичаше договора декември. Отидох да преподпиша и ме оферираха с тази коледна промоция. Може и да са свързани.

 

EPG-то и при мен прави същите проблеми

Link to comment
Share on other sites

Смениха СК1 със СКХД а там дават само повторения :@ , а петък има мач който искам да гледам по СК1 , сега ще им загрея телефона :Д , тъкмо ще питам и за ХБОГО :Д

Едит: Добре , че май мача ще го дават и по Беин 1 :Д

Edited by DelPiero
Link to comment
Share on other sites

Би трябвало да ти е безплатно. Ще съм ти благодарен да разпиташ защо се получава такава разлика.

Така, днес  ходих  до  офис  на  Н3  и  питах  за  ХБО ГО.  Казаха ми,  че  цената  за  пакет  Нитро +  без  значение дали е  бил  промоционален  или не е  1лв, за  пакет  Нитро  е  2лв  а  за  останалите  е  4лв.  

От мен  1лв  няма  да  видят - 42лв  всеки  месец им  стигат. Ще  пусна  едно  запитване до ХБО България.  Преди  половин  година като  преподписах  за нови  18 месеца изобщо  не  се  поколебах,  но  за следващите не  е  сигурно. 

Link to comment
Share on other sites

Отвори ра раздела често задавани въпроси - там го пише:
 

В: Трябва ли да плащам допълнителна такса за HBO GO?

О: Това зависи от ценова политика на оператора, с който имате договор за НВО.
Моля, свържете се с оператора си на ТВ услуга, за да получите конкретен отговор.

 

 

За мен това значи, че самите HBO явно предоставят услугата на операторите без пари, понеже си получават абонаментите за каналите и са оставили оператора да решава. Поне така изглежда от този въпрос/отговор.

Link to comment
Share on other sites

Отвори ра раздела често задавани въпроси - там го пише:

 

 

За мен това значи, че самите HBO явно предоставят услугата на операторите без пари, понеже си получават абонаментите за каналите и са оставили оператора да решава. Поне така изглежда от този въпрос/отговор.

Ясно.  ще  пия  една студена вода и  като  ми  дойде датата за  преподписване,  ще  ме  хванат за  шлифера.....

Link to comment
Share on other sites

Голяма работа за ХБО го няма да им дам 1-2 лв :Д има си замунда за тая работа :Д


Току що звъннах на оператор
Викам добър ден и отсреща мълчание :Д деба , както и да е!
Казах им за СК1 ,че е спрян и той ми вика знам, но сме пуснали СК ХД на негово място , аз му викам , виждам , но по него не дават абсолютно нищо интерестно :Д ! Той отговори знам , но са ни спряли СК 1 , при което аз го питам , а кога ще бъде пуснат отново , при което той ми отговаря , че незнаел и нямам никаква информация ! АХХАХАХАХА
Пожелах му приятен ден и затворих :Д

Иначе без този канал е кофти , много спорт и футбол даваха по него : (

Edited by DelPiero
Link to comment
Share on other sites

Иначе без този канал е кофти , много спорт и футбол даваха по него : (

Както казах  преди.  Без  сръбските  и  4-те  Беин-а,  Н3  си  е  обикновенна кабеларка като  другите,  за  хора  които  гледат  много  спорт  като  нас :) 

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...