Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Не е канал - онлайн услуга. Да си гледаш сериалите, филмите и т.н на разните мобилни устройства и т.н


Според секцията с въпроси отговори за цената - зависело от оператора дали ще взима кинти или не.

Link to comment
Share on other sites

Зависи от оператора. Допреди поскъпването на долара, при Булсатком HBO беше 7лв. и който иска HBOGo, си доплаща 1лв. Сега HBO е 8лв., като, за да не се чувстват ощетени абонатите, включва и HBOGo. Пак като вид компенсация, намалиха таксата допълнителен приемник от 2,40 на 2,10лв.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Зависи от оператора. Допреди поскъпването на долара, при Булсатком HBO беше 7лв. и който иска HBOGo, си доплаща 1лв. Сега HBO е 8лв., като, за да не се чувстват ощетени абонатите, включва и HBOGo. Пак като вид компенсация, намалиха таксата допълнителен приемник от 2,40 на 2,10лв.

Доколкото съм  чувал, при  близалките ако  имаш HBO пакет HBO GO е безплатно. 

 

 

Услугата e достъпна от средата на май 2013 г. ексклузивно за клиенти на blizoo с абонамент за НВО пакет. Активира се с обаждане на телефон (0700 43 700) или в клиентските офиси на близоо и не се заплаща допълнително. 

Да се  надявааме  че  и  при  N3 ще  е  така. 

Link to comment
Share on other sites

При Близу пакетът е бил винаги 8лв., дори при по-нисък курс на долара. Затова са пускали и Go. Булсатком се стремят да са с най-ниски цени и затова дават право на избор дали да се плаща нещо или не.

Link to comment
Share on other sites

При N3  е 9лв,  една  идея  по-скъпо  от близалките без HBO GO,  и искането на  пари  за HBO GO  би  било  безумие.  

Засега Нова успешно  огъват  ръцете на  кабеларките,  да  видим дали  и  Бтв или Тв7  няма и те да влезнат  в  играта  с платени  канали. 

Link to comment
Share on other sites

Гледам в HBO GO вече има оператор N3. Обаче иска клиентски номер. Някой получавал ли е този номер когато си е пускал пакет HBO/Cinemx? Имат ели идея какво е положението с хората имащи нитро пакетите. в които тези канали са включени?

За инфо: току що говорих с Н3 по телефона за Диема Спорт и абонатите, които имат Нитро или Нитро+. Те също трябва да доплатят 4лв на месец с абонамент за 18 месеца за канала и причината според тях е, че Нова имали изискване Диема Спорт да не бъде в общи пакети и затова трябвало да бъде отделно.

Link to comment
Share on other sites

За инфо: току що говорих с Н3 по телефона за Диема Спорт и абонатите, които имат Нитро или Нитро+. Те също трябва да доплатят 4лв на месец с абонамент за 18 месеца за канала и причината според тях е, че Нова имали изискване Диема Спорт да не бъде в общи пакети и затова трябвало да бъде отделно.

42 лв на  месец  за  телевизия  и  интернет  са  ми  в  предостатъчно.  Нова да  го д......

Link to comment
Share on other sites

И от мен няма да получат нов договор само заради 2 канала.Да си ги гледат те като толкова ламтат за пари.Преди няколко години,когато им станах абонат на цифровата бяха най-добрите в Пловдив.Сега са много далеч от истината.

Link to comment
Share on other sites

За инфо: току що говорих с Н3 по телефона за Диема Спорт и абонатите, които имат Нитро или Нитро+. Те също трябва да доплатят 4лв на месец с абонамент за 18 месеца за канала и причината според тях е, че Нова имали изискване Диема Спорт да не бъде в общи пакети и затова трябвало да бъде отделно.

 

Нова имат изискване да получават 3.96лв. на месец за двата канала на абонат. Нова Броудкастинг НЯМАТ изискване към операторите да обвързват абонатите си със срочни договори. Каналът трябва да се плаща месец за месец, тоест другият месец свършват мачовете и спираш да плащаш. Единственият оператор, до момента, който иска срочен договор, е N3.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Само да не барат Сръбските СК ,че доста клиентела ще изтърват ? 
А това да си продължавам договора с година и половина за диема екстра е пълен фарс , едва ли някой нормален човек би го направил !!!

Link to comment
Share on other sites

Определено начина по който се опитват да извиват ръце не ми е приятен и няма да ги огрее. Имам въпрос към по знаещите. Може ли това обстоятелство да се използва като повод за прекратяване на срочен договор? Все пак Нитрото уж гарантира достъп до целият пакет, а се оказва че това е променено едностранно от оператора!

Link to comment
Share on other sites

Определено начина по който се опитват да извиват ръце не ми е приятен и няма да ги огрее. Имам въпрос към по знаещите. Може ли това обстоятелство да се използва като повод за прекратяване на срочен договор? Все пак Нитрото уж гарантира достъп до целият пакет, а се оказва че това е променено едностранно от оператора!

 Според мен няма как да стане. Това са "форсмажорни" обстоятелства независещи от оператора. Т.е. допълнително добавени канали, които не са включени в пакета ти, когато си подписвал договор. Общо взето невъзможна кауза според мен.

Link to comment
Share on other sites

Ако в договора пише получаваш всичко, което излъчва оператора - трябва да го имаш. Ако не пише, че получаваш всичко...

При Близуу/Виваком имам познати, които прекратиха договорите защото им смениха излъчваните програми докато течеше договора и махнаха точно канали които искаха да гледат. Използваха това да се махнат, даже Близалките отнесоха глоба заради нещо покрай това - 40-50К ги дръннаха, не помня заради отказа да прекратят договора след смяната на каналите или друго. Имаше нещо с предоставяне на списък от каналите които получаваш при сключване на договора и ако се разминават после можеше да се спира, но не съм 100% сигурен има ли го описано някъде като наредба/закон или от сорта.


 Т.е. допълнително добавени канали, които не са включени в пакета ти, когато си подписвал договор.

Ако това се използва за да не ти ги пуснат, значи важи и същото в обратна посока - ако махат канали, които ги е имало при сключване на договора и аз повече не искам да ги ползвам трябва да може да си спреш договора. Примерно вързал си се с оператора точно заради тях.

Link to comment
Share on other sites

N3 не са от тези, които се опъват много, защото знаят добре, че има де да ги чукаш.

Виваком в момента има много добра промоция за около 18лв. всичко+HBO, без Diema Sport. С Диемата 22лв. или нещо подобно, но го правят само в офиси. На сайта им го няма. Договор за 2 години /естествено/, като цената е гарантирана за целия срок на договора.

Link to comment
Share on other sites

Копирам нещо интересно:

"Вчера специално се обадих на моя кабелен оператор да питам по кой канал ще дават Ф1. Отговориха ми следното:

НИКОЙ не е закупил правата за ЦЕЛИЯ СЕЗОН! Единствено Диема Спорт ХД са купили правата, НО САМО ЗА ПЪРВИЯ СТАРТ!!! Демек... чакаме :/ "

Edited by Gorgar
Link to comment
Share on other sites

Копирам нещо интересно:

"Вчера специално се обадих на моя кабелен оператор да питам по кой канал ще дават Ф1. Отговориха ми следното:

НИКОЙ не е закупил правата за ЦЕЛИЯ СЕЗОН! Единствено Диема Спорт ХД са купили правата, НО САМО ЗА ПЪРВИЯ СТАРТ!!! Демек... чакаме :/ "

Те  по  нова си казаха, че  са  купили правата  за  първия кръг,  за  целия  сезон  нищо не  казаха. 

Link to comment
Share on other sites

Взели са само първия да проверът колко още абанати ще имат,няма начин да карат само с Агрупа,то е ясно,предполагам че ще я вземат за целия сезон

Link to comment
Share on other sites

Трябва да са луди да не го купят. Сметките им излизат при всички положения. Те на Булсатком с F+HD излизаха при такова пиратене, та на Домуса няма да му излезнат. Още повече, че се погват сериозно пиратещите канала оператори, тоест пиратлък на Диема Спорт ще е трудна работа или поне така се очакват нещата. Няма шанс лятото някой да му плаща, ако няма F1.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...