Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Бе тоя уикенд в Англия бая селски футбол има :)

С оглед програмата  нещо  ми се  губят английските  мачове  ако не  визираме  КПР–Тотнъм който го дават  по  СК1,  виж  ако  визираш от  чампионшип  до  конференциите  прав  си.  

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Вече официално в мрежата на Ентри се предлага пакет Диема Екстра - позиция 285 за Diema Sport HD, позиция 284 за Trace Sport HD (на нястото на бившите Bein Sports 7 и 8), като вторият все още не е пуснат. Цена на пакета - 3,99 лв на месец. Заявява се в офис на Ентри, като се преподписва договора заради тези 4 лв отгоре в пакета.

Link to comment
Share on other sites

Вече официално в мрежата на Ентри се предлага пакет Диема Екстра - позиция 285 за Diema Sport HD, позиция 284 за Trace Sport HD (на нястото на бившите Bein Sports 7 и 8), като вторият все още не е пуснат. Цена на пакета - 3,99 лв на месец. Заявява се в офис на Ентри, като се преподписва договора заради тези 4 лв отгоре в пакета.

Похвално,  вместо на  мястото  на  сервизите  да  пуснат нормални  канали,  те  пускат платени.  Евала!

Edited by splendor
Link to comment
Share on other sites

Такива,  които  нямат надпис "This  channel wont't be  available  for Europe from 1st January 2015  и  цветовете на  дъгата.  Няма  смисъл  да  седи  това  и  да  претендират,  че  е  гледаем  канал. 

Link to comment
Share on other sites

Най- голямата гавра е, че те задължават да преподпишеш с оператора за година и половина. Това си е рекет. В Бургас Скат дават право да си плащаш за канала месец за месец, за другите оператори нз как е. Но заради един канал да преподписвам ....пълно разочарование и заради Би ин спортовете. Реално Ентри биеше всички именно заради тези канали (имам предвид за такива потребители, интересуващи се от спорт)

Link to comment
Share on other sites

Наистина това с преподписването ще е пълна глупост. И при Булсата, и при Виваком канала се плаща месец за месец. През лятото като свършат мачовете защо да го плащаме, за безкрайните повторения ли?

Link to comment
Share on other sites

Реално Ентри биеше всички именно заради тези канали (имам предвид за такива потребители, интересуващи се от спорт)

Ако  изчезнат  наличните 4 Беин и  3те СК,  N3  с  нищо  няма  да се  различава  от  другите  кабеларки. 

Link to comment
Share on other sites

Това си е измислица на N3 с преподписването. Никой оператор не кара абонатите си да преподписват. Все едно да плащаш HBO и да преподпишеш.

Link to comment
Share on other sites

Ако  изчезнат  наличните 4 Беин и  3те СК,  N3  с  нищо  няма  да се  различава  от  другите  кабеларки. 

Абсолютно! Аз вече се замислям за промяна, ако и изборът да не е особено лесен. Просто мразя да бъда притискан с дребни селски псевдотърговски хватки. В последно време се улавям, че пак посягам към позабравения Сопкаст и търсене на линкове за мачове, което е показателно. За да не бъде прекалено негативно писаното от мен - за ръкобуистване Н3 си остава на добро ниво :)

Link to comment
Share on other sites

Преподписването сигурно е свързано с Нитро промоцията. Предполагам ако не си на Нитро, нищо няма за преподписване.

Link to comment
Share on other sites

Вярно е, че искат преподписване за Диема. Мой приятел, който е абонат, преди малко ме пита дали е редно да го карат да преподпише за платен канал. Явно са се стреснали, че нелегалните спортни са към края си и искат повече хора да вържат...

То не е коректно като ти изтече договорът, да те карат да подписваш нов, ако не ти вдигат таксата, ама то правят...

Link to comment
Share on other sites

Гледам в HBO GO вече има оператор N3. Обаче иска клиентски номер. Някой получавал ли е този номер когато си е пускал пакет HBO/Cinemx? Имат ели идея какво е положението с хората имащи нитро пакетите. в които тези канали са включени?

Link to comment
Share on other sites

Сега минах през офис и ми казаха ако искате пакета преподписвате основния договор за 18 месеца като в тях се плаща задължително диема екстра. Казах на служителката, че навсякъде се плаща месец за месец, тя отговори че при тях и ДЦЦ е така, от нова искали гарантирани парите. Другия вариант без преподписване бил да внесеш накуп 18 вноски по 4 лв :lol: Явно от Ентрито са клекнали пред Нова на този вариант за да избегнат условието за минимум гарантирани абонати, за което говореха. Да, ама народа има една приказка: лаком г...з кръв сере. Английското и НБА има къде да ги гледаме засега, за бокса има стриймове в нета, а за БГ-то не съм приритал дотам, че да им напълня гушата за 18 м. То като свърши след 3 месеца първенството, за чий ще ми е този канал? Айде няма нужда :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Точно така. И аз така смятам да направя. Ако беше месец за месец наистина нямаше да правя проблем, ама кво правим лятото?

 

HBO.GO ще е активно след седмица или две.

Link to comment
Share on other sites

Нова нямат такова условие. Пак казвам, че това си е измислица на N3, за да ви хванат за по-дълго време. Аз се чудя Кулбокс кога ще го пуснат. Има ли F1 - веднага плащам.

Link to comment
Share on other sites

Нова нямат такова условие. Пак казвам, че това си е измислица на N3, за да ви хванат за по-дълго време. Аз се чудя Кулбокс кога ще го пуснат. Има ли F1 - веднага плащам.

 

В Тракия започват след май месец. Преди месец опънаха кабелите в района на СПС.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на Кулбокс, имам предвид, че ще платя пакета. Иначе да - до април започват включванията. Ударно работят момчетата. Не ги виждам как ще минават през слаботоковите инсталации във входовете. Като знам какво е там. С тея влакна. По-скоро ще влизат през козирките като оптиката на Булсатком. Друг начин няма, иначе ще берат ядове.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Точно така. И аз така смятам да направя. Ако беше месец за месец наистина нямаше да правя проблем, ама кво правим лятото?

 

HBO.GO ще е активно след седмица или две.

Сега пробвах моя  клиентски номер.  Излезнаха ми  полетата за  регистрация.  Попълних всичко и ми излезна това  най-накрая Вие нямате абонамент за  HBO GO. Моля обърнете се  към  вашия  кабелен  оператор.  В  случая  аз  съм  на Nitro+  и  имам  HBO пакета,  да се ндяваме, че  ще  мога  да  го ползвам  това  HBO GO до  2 седмици.  

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...