Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Късметлия си че имаш такъв съсед,при мен мъката продължава - подадох документи за преждевременно прекратяване на договора и се надявам да не ми правят проблеми за да стане още по грозна картинката.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Минах на УИФИто на съсдеа защото с Н3 не мога да отворя дори този форум.

Ама Визиото виновни, не тези дето ги купили и не си преценили нужния ресурс за безпроблмна транзиция.

Фалирали или не, нета ми беше отличен и дълбоко съжалявам, че ги няма вече.

Кулбокс или Мтел за мен след някой друг месец.

 

Толкова ли МТел не могат да те включат? Били окабелили целия град. И сега имат нелоша промоция - някакви 7.45 и после 14.90 за нет и някакъв базов пакет ТВ, който спокойно можеш да не гледаш, щото само нета ти стига и за тея пари оптика е супер оферта.

Link to comment
Share on other sites

Толкова ли МТел не могат да те включат? Били окабелили целия град. И сега имат нелоша промоция - някакви 7.45 и после 14.90 за нет и някакъв базов пакет ТВ, който спокойно можеш да не гледаш, щото само нета ти стига и за тея пари оптика е супер оферта.

 

Точно на центъра съм, където няма грам покритие на Мтел, иначе ползвам и мтелска карта.

За сметка на това Кулбокс имат пълно покритие при мен и вероятно ще им стана клиент на тройния пакет, макар да не гледам телевизия.

Кулбокс имат 5,6 души само в този форум, които следят всички настроения и при най-малкото оплакване реално вземат мерки за да поддържат топ името, което са направили за себе си.

 

В тази тема ако се оплачиш - някой друг виновен, като Визио например или глобалното затопляне. Да не говорим, че като цяло няма кой да обърне внимание на елементарни въпроси още от предишните страници.

 

Дори да приемем, че в момента са натоварни с анексирането на мрежата на Визио и оттам да идват проблемите, дори всичко да бъде ОК в по-дълечна преспектива, Кулбокс предлагат по-добрата оферта, и качество, и количество, и поддръжка. Следователно елементарните правила на пазарната икономика ще влязат в пълна сила - по-добрата оферта печели.

Link to comment
Share on other sites

Баси, отдавна не бях чел в този форум и не мога да разбера, явно аз някъде в някой друг Пловдив живея явно! Ентри им бил зле нета - от 6 години съм абонат, ако ми е спирал повече от два пъти нета, ще излъжа и ако има нещо - телевизия, нет, цени, обслужване, отношение, да кажа, че нещо е зле, все едно да викам на бялото - черно! Преди мрежата ви била такава, ма работела тупалка, сега не ще! Сега и разбрах, че след заявка за прекарване на кабел, чаках 2 дни - щото техниците на N3 се занимават с насраната мрежа на визио и както разбирам, то по-добре да правят нова, щото е същото като да кърпиш разбита улица - все си друса, докато не я преасфалтираш изцяло!

Link to comment
Share on other sites

Баси, отдавна не бях чел в този форум и не мога да разбера, явно аз някъде в някой друг Пловдив живея явно! Ентри им бил зле нета - от 6 години съм абонат, ако ми е спирал повече от два пъти нета, ще излъжа и ако има нещо - телевизия, нет, цени, обслужване, отношение, да кажа, че нещо е зле, все едно да викам на бялото - черно! Преди мрежата ви била такава, ма работела тупалка, сега не ще! Сега и разбрах, че след заявка за прекарване на кабел, чаках 2 дни - щото техниците на N3 се занимават с насраната мрежа на визио и както разбирам, то по-добре да правят нова, щото е същото като да кърпиш разбита улица - все си друса, докато не я преасфалтираш изцяло!

И аз съм така :) Но нали знаеш, че по форумите хората повече пишат като имат проблеми, а не като всичко е ОК.Освен това, в този форум има 1-2 човека, които ми се струва, че имат някакви личностни проблеми с ентри, та влизат тука да позлобеят малко и се разводнява доста темата.

Link to comment
Share on other sites

Баси, отдавна не бях чел в този форум и не мога да разбера, явно аз някъде в някой друг Пловдив живея явно! Ентри им бил зле нета - от 6 години съм абонат, ако ми е спирал повече от два пъти нета, ще излъжа и ако има нещо - телевизия, нет, цени, обслужване, отношение, да кажа, че нещо е зле, все едно да викам на бялото - черно! Преди мрежата ви била такава, ма работела тупалка, сега не ще! Сега и разбрах, че след заявка за прекарване на кабел, чаках 2 дни - щото техниците на N3 се занимават с насраната мрежа на визио и както разбирам, то по-добре да правят нова, щото е същото като да кърпиш разбита улица - все си друса, докато не я преасфалтираш изцяло!

Явно и аз  съм в твоя  Пловдив.   За  18 месеца  нета  ми  спря 1-нъж и то  след някаква  адска  буря. На  другия ден имах  отново нет. Скоростта  на  нета  винаги е  била  постоянна  а  това  че  дигнаха  нета  от 60 на  80  мегабита  за  същите  пари  добави  още една  червена  точка  към  тяхната  сметка.  От  телевизията  нямам никакви забележки, може  да не  е  толкова  добра  като  качество като кулбоккса, но  задоволява  моя вкус  изцяло.  Точно  затова  като  ми казаха,  че  договора  ми  изтича, не  се  поколебах  да  преподпиша  за  нови 18 месеца. 

Edited by splendor
Link to comment
Share on other sites

дигнаха  нета  от 60 на  80  мегабита

Това от кога? Че при мен нещо е по-различно. То верно съм зад рутер, но пък ми е гигабитов на портовете и 300мб-итов на wi-fi-то. Докарвам до 60 от Бг.
Link to comment
Share on other sites

Това от кога? Че при мен нещо е по-различно. То верно съм зад рутер, но пък ми е гигабитов на портовете и 300мб-итов на wi-fi-то. Докарвам до 60 от Бг.

От юни.

Link to comment
Share on other sites

Така е в форумите се пише предимно когато има проблем и той не се решава.Дали е насрана мрежата на Визио или не неможе да знаеш ти защото информацията ти идва от N3 или от такива форуми..Факт е че не съм имал проблем с скорост и загуба на мрежа 10 години при тях.И дори ако е толкова зле ми идва наум да попитам защо са ги купили N3 в такъв случай щом излиза че вместо да спечелят те губят.

Edited by devil666
Link to comment
Share on other sites

Това от кога? Че при мен нещо е по-различно. То верно съм зад рутер, но пък ми е гигабитов на портовете и 300мб-итов на wi-fi-то. Докарвам до 60 от Бг.

Това  е  за  пакет  нитро +, ако  си  на  различен,  там  не  знам  как  са  нещата, но  ако си  и  ти  на  нитро + , потърси  къде  са  ти  другите  20 мегабита :)

Да  вметна  и  аз  съм  зад  рутер :)

Edited by splendor
Link to comment
Share on other sites

На Н+ от както го изкараха като оферта. Ще направя тест за всеки случай с директен кабел и почвам тормоз на съпорта. Хем онзи ден пък свалях от фирменото ФТП в Телепооинт и едвам докарах 30мб а имаше да свалям едни гигабайтови файлове....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Нет 80 Mbps + рутер TL-WR940N, колко трябва да изкарва като резултат на speedtest на wifi? Пробвах с телефон и таблет и изкарват резултати от сорта на 18-23 Up и 28-33 Down.

Link to comment
Share on other sites

Нет 80 Mbps + рутер TL-WR940N, колко трябва да изкарва като резултат на speedtest на wifi? Пробвах с телефон и таблет и изкарват резултати от сорта на 18-23 Up и 28-33 Down.

Струва  ми  се нормално  аз  с  моя  тел докарвам  до  35 down и 15 up 

Link to comment
Share on other sites

Искам да изкажа благодарност от Атанас Желязков  в подръжка ,който бързо и компетентно реши проблема ми.

Браво.

За разлика от предишният му колега които каза ,че проблем е в мен(така беше),но не посочи решение и остави лошо впечатление.

Link to comment
Share on other sites

Някой да е сканирал за нови канали, че ако пусна да сканирам, всичко ми се размества и после брадясвам, докато ги подредя, както ми е густо!

Link to comment
Share on other sites

По-скоро е стабилно зададено динамично. Все идва едно и също по DHCP, май само ако смениш тарифата отиваш в друг диапазон, но поне на мен не ми е сменяно 2-3 години. Иначе от КБ ни изненадаха и смениха ип-то с 1 номер след много години едно и също и някои неща спряха да работят , които бяха насочени към офиса :)

Link to comment
Share on other sites

Привет на всички, от днес и аз съм абонат на цифрова ТВ и интернет от Ентри. Много ХД канали и стабилен засега нет - доволен съм. Имам обаче няколко въпроса към запознатите:

1. Колко трябва да е точната бройка на пълния пакет канали? На мен при първото сканиране ми излязоха 294 канала и 13 радиа. С модул съм.

2. Mooz Dance HD ми го изписва кодиран - гледа ли се този канал по принцип?

3. Порняка е заключен - не че ми трябва толкова, ама нали уж целия пакет платих.

4. Има ли някакъв шанс да се пуснат някои английски канали от свободните - примерно BBC, ITV, Channel 5? Живях в Англия последно време и посвикнах да ги гледам, та да питам :)

Благодаря предварително за отговорите.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...