Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Нетът умря за 20 минути, но тръгна.

Не е било само при мен, защото един познат ми звъня да ме пита дали имам. :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

До гиганта интернета не е нещо ок, а сега прекъсва ТВ, звъня на телефона - Вашето обаждане не може да се обслужи!  WTF ----- Взеха да се излагат!

Link to comment
Share on other sites

Да питам за HBO Go и On Demand. Преди беше активно само за Евроком/Близу. Сега виждам, че поне hbo go го има и за клиентите на още няколко фирми. Какви са им изискванията, че да може и ние, клиентите на Ентри да може да ползваме тази услуга?

Link to comment
Share on other sites

В момента, в който вече не си им абонат, ще го има канала - такава е практиката на фуриозо!

Да питам за HBO Go и On Demand. Преди беше активно само за Евроком/Близу. Сега виждам, че поне hbo go го има и за клиентите на още няколко фирми. Какви са им изискванията, че да може и ние, клиентите на Ентри да може да ползваме тази услуга?

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

То канала и сега го има, аз редовно го гледам. Въпроса е какво е нужно и клиентите на Ентри да са от ползващите услугата HBO Go.

Link to comment
Share on other sites

Разните Bein sport, TLC, Discovery, Animal PLanet, Moviestar, Boomerang, Nick Jr и т.н липсват. Не съм обикалял да гелдам всичко, но и тези не са малко.

Link to comment
Share on other sites

Скъсана оптика. Поне според гласа в служебния телефон.


В смисъл обадих се, но чух автоматично записан отговор.


Май е същия проблем, за който и в темата на cooolbox се оплакват

Link to comment
Share on other sites

При мен всичко е ОК с телевизията. Имам едно питане за хората, които са с допълнителен приемник. В момента основния ми телевизор е с CAM модул от ентри, но мисля да си пусна допълнителен приемник за спалнята. Доколкото разбирам, разделянето ще стане със сплитер. Този сплитер разваля ли картината или няма видима разлика. Какви са вашите наблюдения ? Питам, защото мои познати на други оператори в Пловдив се оплакват и затова ме интересува при ентри как стоят нещата и дали си струва да пускам допълнителен приемник   :)

Edited by viktor4o19
Link to comment
Share on other sites

Няма как да се развали картината защото е цифрова ;) Или я има, или я няма. Междинен вариянт е да ти излизат "квадратчета" но при това положение ще ти я оправят картината при инсталацията. Така де - няма никаква загуба на качеството.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за отговора. Последно ме интересува какъв приемник ще ми препоръчате (ако имам право на избор) ,защото на сайта на ентри няма никакво инфо. Телевизорът е обикновен crt.  Благодаря предварително .

Link to comment
Share on other sites

Ами щом сис с CRT телевизор май приемникът не е от особено значение. Едва ли ще усетиш разлика. То на CRT и аналоговата изглежда супер :) Ама нека някой по-светнат да си каже мнението.

Edited by Muscarin
Link to comment
Share on other sites

Ами както казах, телевизорът е в спалнята - не се гледа като основен, но от време на време се получават конфликти в семейството и затова решихме да пуснем там. Пък и става дума за три лева на месец. Иначе телевизорът е стар, но работи като пушка, лятото може да го пращам на вилата и тогава да купувам нов. Както и да е, просто питах за приемниците, защото бях абонат на булсатком и там имаше значение - единия грееше , другия дистанционното му прави проблем и т.н. 

Edited by viktor4o19
Link to comment
Share on other sites

Ами както казах, телевизорът е в спалнята - не се гледа като основен, но от време на време се получават конфликти в семейството и затова решихме да пуснем там. Пък и става дума за три лева на месец. Иначе телевизорът е стар, но работи като пушка, лятото може да го пращам на вилата и тогава да купувам нов. Както и да е, просто питах за приемниците, защото бях абонат на булсатком и там имаше значение - единия грееше , другия дистанционното му прави проблем и т.н. 

Как  го  направи  този  номер?  Мен ме  таксуват  по 3,50 всеки  месец. 

Link to comment
Share on other sites

Когато ставах абонат на ентри имаше промоция в Грабо - пакет нитро за 27 лв със срок на договора 12 месеца. Тогава техниците ми казаха , че ако реша допълнителния приемник ще ми бъде три лева. Ако е 3,50 не мисля, че е голям проблем. И в крайна сметка, по въпросът с приемниците, може ли да ми помогнеш или няма никакво значение ? 

Link to comment
Share on other sites

Когато ставах абонат на ентри имаше промоция в Грабо - пакет нитро за 27 лв със срок на договора 12 месеца. Тогава техниците ми казаха , че ако реша допълнителния приемник ще ми бъде три лева. Ако е 3,50 не мисля, че е голям проблем. И в крайна сметка, по въпросът с приемниците, може ли да ми помогнеш или няма никакво значение ? 

Доколкото  съм  запознат Н3 работят  с приемници NETA (поне само  такива  съм виждал)  и  карти  Griffin(но имат  и Conax). Не знам  дали имат  HD приемници,  аз  ползвам  CAM модул, а  другия телевизор  е тръба  и  за  него  ми  дадоха обикновен  NETA приемник.   Досега  почти 2 години,  приемника  е  чук. Работи  безотказно.  

Edited by splendor
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...