Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Изчезнаха ми субтитрите на телевизора с модула. На другия с приемника си ги има. на какво може да се дължи? В настройките всичко си е наред, освен това нищо не е пипано.

 

Оправих се. Лапето е натискало там където не трябва.

Edited by Muscarin
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

И "съпорта" не вдига?

Не съм им звънял, защото и аз мислех като теб, че съпорта го няма събота и неделя. Днес момчето, което ми смени приемника каза, че работят.

Link to comment
Share on other sites

Явно зависи на кой телефон звъни. Мисля, че 0885 999567 си е баш съпорта. Не ми се е налагало почивните дни, но са компетентни там.

Link to comment
Share on other sites

Ние като звъняхме беше нон стоп нещо от сорта - "в момента няма свободни оператори, моля изчакайте" и т.н автоматични отговори от система. Цялата събота.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Не знам за качеството на Диема, но тоя режисьор най-вероятно е много сериозно почерпен...

 

едит: сега на рекламите качеството е ок, така че май е от излъчванеот на мача :)

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Здравейте, другата седмица ще ставам абонат на N3. Имам едно питане - какво бихте ми препоръчали - HD приемник или карта модул. По-принцип знам, че с карта е много по-удобно, но доколкото изчетох темата разбрах, че прави проблеми на някои модели телевизори. Моят телевизор е марка Тошиба - http://www.toshiba.eu/discontinued-products/32lv933/ . Дистатнционното ми е ето такова - http://kupi-me.com/image/cache/data/Elektronika/Distancionni/LCD/Toshiba/1ToshibaCT-90326-700x700.jpg . Давам снимка за дистанционното, защото ме интересува, дали според вас, ще мога да си подреждам favourite канали и да си ги нареждам както на мен ми е удобно. Това също ми е важно и ако няма опция за подреждане на каналите май остава варианта с приемника. Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Най добре попитай поддръжката - те имат повече наблюдения от нас. Все пак по добре е карта и едно дистанционно. За нареждането на каналите всичко зависи от софта на приемника ти а не от това дали е външен или е вградения в телевизора. Ако в момента тошибата ти разрешава да си редиш листата, това ще се запази и след като включиш CA модула - той отговаря само за декодирането на заключените програми но не и за подреждането. Имай прдвид обаче че след ъпдейт на каналите може да се разбърка и твоята подредба както се случва и при мен. Като подредя програмите известно време всичко си е наред. Тоест заменените канали се появяват на местата на старите, а новите в края на листата, но след 2 до 6 месеца, без абсолютно никаква причина, всичко се обозва и трябва да пресканирам наново със загуба на подредбата.

Link to comment
Share on other sites

Ако държиш само на една фаворитна група, всеки телевизор я има.

 

Ако това е вярно, мен ме устройва. Просто се чудех на дистанционното ми, кой ли е бутона за тези фаворити. Другата седмица като дойдат техниците ще видим :)

Edited by viktor4o19
Link to comment
Share on other sites

Не, просто отбелязвам нещо, което се среща все по-рядко, при който и да е оператор. А и да напиша нещо наистина положително за N3, защото винаги бивам обвиняват за скрит представител на конкуренцията или не знам си какво още.

 

Няма да забравя, когато Булсат спряха каналите на БосфорТВ, как Виваком бяха забили по двама от магазин, да стоят пред него и като папагали да повтарят:"Имаме каналите на bTV и можем да ви включим днес", като последното беше откровена лъжа, първото не беше нещо, с което трябваше да се хвалят. Дори помня, как теглих майните на една, която ми подскачаше именно заради Босфор и като ѝ казах, че такива противни канали не гледам, тя направо се засегна и взе да ми обяснява за "съдържанието" на каналите на Босфор Медия Груп и как едва ли не съм супер дезинформиран за тези канали и те са най-интересните на света... Последно изгоних един тюфлек и една кифла от Близу, които неистово се опитваха да ми докажат и да ме убедят, че изобщо не съм в час и как коаксиалният кабел, всъщност е оптичен и тяхната услуга е оптична до девето коляно и как при тях никога няма прекъсване на сигнала и имат всичко, което има по спътниците /на което се смях доста, а те ме гледаха като изтървани/.

Ако може някой да ме опровергае, но всички представители на оператори - и в магазини и които обикалят, са супер досадни и супер дразнители - първо защото се опитват да те изиграят /помня как някой го бяха зашили с 24 месечен договор Близалките, като му бяха казали, че е безсрочен и се оплакваше в темата/ и второ, защото са абсолютно неграмотни на тема телевизия, интернет и преносна среда - нещо нормално, защото са отдел маркетинг, а те почти никога не знаят какво точно предлагат, а имат заучени реплики, които повтарят като надраскани плочи.

 

И аз имах подобно посещение преди време и ми направи приятно впечетление същото държане. Бяха момиче и момче.

 

 

Turn off this option! iPhone Turn off this option!

Link to comment
Share on other sites

Да ви запитам нещо, днес като ходих да си плащам интернета ми казаха, че другия месец трябва да си преподпиша договора. Какво стана с практиката просто да минава в безсрочен?

Link to comment
Share on other sites

Най добре попитай поддръжката - те имат повече наблюдения от нас. Все пак по добре е карта и едно дистанционно. За нареждането на каналите всичко зависи от софта на приемника ти а не от това дали е външен или е вградения в телевизора. Ако в момента тошибата ти разрешава да си редиш листата, това ще се запази и след като включиш CA модула - той отговаря само за декодирането на заключените програми но не и за подреждането. Имай прдвид обаче че след ъпдейт на каналите може да се разбърка и твоята подредба както се случва и при мен. Като подредя програмите известно време всичко си е наред. Тоест заменените канали се появяват на местата на старите, а новите в края на листата, но след 2 до 6 месеца, без абсолютно никаква причина, всичко се обозва и трябва да пресканирам наново със загуба на подредбата.

TOCHIBA.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ти пита ли какво ще стане ако не преподпишеш?

Според мен ще минеш на безсрочен, но ще загубиш някои екстри, които си имал докато си бил на договор.

 

Ами и тя спомена нещо, че няма да мога да ползвам някви промоции, ама какви точно, не стана ясно. Аз така или иначе нямам намерение да ги сменям, просто ми беше чудно какво стана с практиката договора да се превръща в безсрочен?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, другата седмица ще ставам абонат на N3. Имам едно питане - какво бихте ми препоръчали - HD приемник или карта модул. По-принцип знам, че с карта е много по-удобно, но доколкото изчетох темата разбрах, че прави проблеми на някои модели телевизори. Моят телевизор е марка Тошиба - http://www.toshiba.eu/discontinued-products/32lv933/ . Дистатнционното ми е ето такова - http://kupi-me.com/image/cache/data/Elektronika/Distancionni/LCD/Toshiba/1ToshibaCT-90326-700x700.jpg . Давам снимка за дистанционното, защото ме интересува, дали според вас, ще мога да си подреждам favourite канали и да си ги нареждам както на мен ми е удобно. Това също ми е важно и ако няма опция за подреждане на каналите май остава варианта с приемника. Благодаря предварително :)

 

Мисля, че повечето телевизори са само с една фаворит група. Вярно е ,че с приемника ще имаш повече възможности, но все пак ти препоръчвам модула. 

Link to comment
Share on other sites

Да ви запитам нещо, днес като ходих да си плащам интернета ми казаха, че другия месец трябва да си преподпиша договора. Какво стана с практиката просто да минава в безсрочен?

Все още минава в безсрочен.

Може би касиерката не се е изразила прецизно, "трябва" да се поднови ако искаш да запазиш бонусите и отстъпките които имат обвързващите договори.

Link to comment
Share on other sites

Вече съм абонат на Н3. Първите ми впечатления са много добри - картината и като качество и като количество не може да се сравнява с БСК, дори звука ми се струва доста по-добър (това може би най-вероятно, защото не съм с приемник). Единственото , което не ми хареса. Снощи си играх два часа да нареждам канали и буквално накрая нещо стана и ми се загубиха половината канали и се наложи отново сканиране. Може и в мен да е причината, че накрая вече доста взе да ми писва (все пак са над 180 канала). Имам питане - ако съм си изключил атоматичното сканиране на каналите, има ли смисъл да си играя да ги нареждам отново и има ли опасност пак да се загубят ?  

Edited by viktor4o19
Link to comment
Share on other sites

Ако си изключиш автоматичното ъпдейтване на каналите фаворитите няма да ти се изгубят. Поне при мен е така. С телевизор Панасоник съм. От време на време давам актуализация на каналите, не ново търсене и всичко си е ок. Ако има нови канали се добавят към новия списък като фаворита си остава непокътнат.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

В Кършиака да имате проблеми с нета? Едвам отворих форума, а други сайтове изобщо и не помирисва. Kато рестартирам PC-то се оправя за 10-15 мин и после пак така, някакви идеи?

Edited by BlackGuardian
Link to comment
Share on other sites

В Кършиака да имате проблеми с нета? Едвам отворих форума, а други сайтове изобщо и не помирисва. Kато рестартирам PC-то се оправя за 10-15 мин и после пак така, някакви идеи?

 

При мен този проблем почна след като инсталирах последната версия на Аваст. Така и не открих защо се получава и смених Аваста с Битдефендър.

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли не мога да вляза в сайта на Арсенал - arsenal.com

 

image.jpg

 

Успявам да вляза в официалния сайт на Манчестър Юнайтед, което е равносилно, но не успявам в този на Арсенал.

Пробвах от мобилния телефон пак с wi-fi от N3, пак не успявам.

С мобилния интернет влизам без проблеми.

На мен пък ми дава същото съобщение като на теб :D

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...