Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Той ми дава ип ,той е длъжен и да ми го смени ако пожелая.

 

Само ако това условие го има в договора, иначе не е и от там нататък е само на добро желание от страна на доставчика. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Звънкайте директно на съпорта, да сигнализирате проблем да почнат да търсят.

 

Звънях и ми казаха, че са оправили главния проблем в Кършиака. Моят проблем се оказа, че след 1 гръм ми изгоря рутера :( Има ли шанс да мине гаранционно, ако не се споменава думата гръм и буря ?

Link to comment
Share on other sites

при dccorporation угаснаха в неделя  :online2long:  питам при entry как е? :online2long:

Същото...

 

Аз да попитам тоя ваучер, който купих от грабо, как се активира? На 0700 нещо си ли да звъня, или направо в офис на н3? И как стоят нещата с втори приемник, предполагам, че ще трябва да си доплатя по 3.50/месец?

Link to comment
Share on other sites

Същото...

 

Аз да попитам тоя ваучер, който купих от грабо, как се активира? На 0700 нещо си ли да звъня, или направо в офис на н3? И как стоят нещата с втори приемник, предполагам, че ще трябва да си доплатя по 3.50/месец?

Трябва в офис, защото се подписва договор за 12 месеца при специалните условия. Като ти го активират, ти дават касова бележка за 3-те предплатени месеца.

Link to comment
Share on other sites

Такааааа - виждам,че има доста нови канали към минусовите, и то такива, които основно гледаме в къщи. Това е супер. Обаче с -6 като име се повтарят х2, а -1 на новите няма. Поне като имена, защото само прегледах списъка, не съм пускал самите канали да видя дали само името е сбъркано или наистиан -6 часа са 2 пъти. Ако им праснете и едно EPG нещата заспиват на 6 :) :)

 

след бърз преглед - с -6 часа едните си вървят и са -6 часа, на другите -6 пише няма сигнал.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

По бърз спомен - 2-те hbo-ta, tlc, 2 axn, moviestar, foxlife, discovery, NG, cbs drama - нещо такова бяха. Казвм ги по спомен, понеже жена ми ги видя, а аз бях по-зает да цъкам Диабло. Има ги с 2,3,6 назад, и май има нещо объркано с 1, понеже как то казах, вчера се повтаряха като имена, а на вторите нямаше сигнал. Може би е тестово в момента. Понеже на мен тв-ра ми сканира периодично самичък и на празните места беше сложил тези. Защото съм си разхвърлял каналите по начин да ми е по-лесно набирането на дадена тематика с дистанционното и има празнини между програмите.

Сега ще трябва да видя как да подредя новите, че преди ми бяха 111 -1, 122 -2, 133 -3 и 144 -6, сега стават много :)

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

При мен тв-ра ги лови сам. Даже преди време май пак беше намерил канали, които furiozo каза, че по принцип не трябвало да виждам :) :)

 

Иначе наистина Евроспорт хд има българско аудио, но поне при мен трябва на ръка да избера потока, защото го дава като неизвестен и звука е с около 20 сек назад.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

На мястото на кой канал ще пуснете БНТ ХД за световното?


При мен тв-ра ги лови сам. Даже преди време май пак беше намерил канали, които furiozo каза, че по принцип не трябвало да виждам :) :)

Иначе наистина Евроспорт хд има българско аудио, но поне при мен трябва на ръка да избера потока, защото го дава като неизвестен и звука е с около 20 сек назад.

 

Ти трябва да си някакъв ВИП клиент. Няма такова нещо при мен.

Link to comment
Share on other sites

На мястото на кой канал ще пуснете БНТ ХД за световното?

 

Ти трябва да си някакъв ВИП клиент. Няма такова нещо при мен.

То при никой няма. Мирката е хакнал сървърите на N3 :lol:

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

......

Ти трябва да си някакъв ВИП клиент. Няма такова нещо при мен.

Зависи си от конкретния модел приемник. При мен с изненада установих че телевизора при пускане на нов канал в обхвата на честототите зададени за сканиране го намира и го поставя в края на списъка. По интересно става когато изтрият нещо по средата на подреждането - канала изчезва от списъка но поредния му номер си остава зает и докато не пресканирам там не мога да поставя нищо друго. Не намерих откъде да изключа тази функция. Вероятно е забита в сервизните режими или директно във фърмуера. За по бързо сканиране ползвам настройките дадени ми от техниците за начална/крайна честота, скорост и модулация, но ако пусна на AUTO всичко и изтрая поне час сканиране, вероятно приемника ще започне да вижда всичките им тестови излъчвания.....

Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

При Ентри, ако си на срочен договор, възможна ли е промяната на адрес (естествено на такъв с покритие на фирмата) и ако отговорът е ДА, колко струва.  :shy:

Link to comment
Share on other sites

Тестовите канали са на 215,223,439,447,455 Mhz, но могат да бъдат сканирани само ръчно, не са вкарани в мрежовото сканиране, по понятни причини.

 

Turn off this option! GT-I9070 Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...