Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Въпроса е, че той може да си ги е подредил и след добавянето на канал, подредбата да се променя....

Като видиш че има такова разместване просто сканирай отново каналите и ще се наредят както са били.

Link to comment
Share on other sites

В сайта на N3 не виждам HD канали в списъка, тук в темата се говори за такива. Искам да проверя за друг човек, който ще се включва - има ли HD канали, плаща ли се нещо допълнително, какви марки/модели HD приемници се предлагат от фирмата (от техните кой е най-добър) и дали по ваше мнение е по-добре за цифрова телевизия на N3 (и HD канали) да се кара с техните приемници или с модул?

 

Също някой знае ли какво точно представляват пакетите им „Нитро“ и „Нитро+“?

Edited by sheep
Link to comment
Share on other sites

Най-добре е с модул, ако телевизора позволява това. HD канали имат към 30-на..., но ги няма описани в сайта и съответно за да ги гледаш, трябва да си или с HD приемник, или с CI Module.

Нитро са пакетите обвързани с интернета им, иначе при плаюане на 21лв. за един телевизор, получаваш всички канали, включително и XXX. Нямат Discovery HD, като изключим това, програмната им схема е много добра.

В сайта на N3 не виждам HD канали в списъка, тук в темата се говори за такива. Искам да проверя за друг човек, който ще се включва - има ли HD канали, плаща ли се нещо допълнително, какви марки/модели HD приемници се предлагат от фирмата (от техните кой е най-добър) и дали по ваше мнение е по-добре за цифрова телевизия на N3 (и HD канали) да се кара с техните приемници или с модул?

 

Също някой знае ли какво точно представляват пакетите им „Нитро“ и „Нитро+“?

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

При мен също насича...

Кофти :С , значи не е при мен проблема , а при тях ? 

Не винаги засича де , но някой път дават там Испанската Примера дивисион и така не може да се гледам и съм принуден да ги гледам по беин спорт :С :Д

Link to comment
Share on other sites

Според общите условия и договора за телевизия след изтичането на срока при сключен срочен договор същият става безсрочен. Не можах да намеря нищо за това дали се запазват преференциите, които са ползвани до момента на изтичане на договора, или се преминава към стандартните цени. Някой може ли да хвърли малко светлина?

Link to comment
Share on other sites

Ами на мен ми прескочи към стандартните цени. Може би някъде пише, че е само за срока на договора нещо.

Link to comment
Share on other sites

Според общите условия и договора за телевизия след изтичането на срока при сключен срочен договор същият става безсрочен. Не можах да намеря нищо за това дали се запазват преференциите, които са ползвани до момента на изтичане на договора, или се преминава към стандартните цени. Някой може ли да хвърли малко светлина?

преминават на стандартните цени........за да останеш на същите условия те карат да преподпишеш 18м.

Link to comment
Share on other sites

Ясно. Все пак ми се щеше да го видя черно на бяло. Някой, ако знае къде го има, нека да каже или да пейстне конкретния текст. Ще съм благодарен, за което.

Link to comment
Share on other sites

Някой друг в каршака да има проблем с международния... Че при мен много жестоко се базика

 

И при мен е много зле, и международния и българския... дано се усетят по - бързо да го оправят, макар че неделя, велик ден...

Link to comment
Share on other sites

Няма ли да гледаме Парцалона тази вечер и великия извънземен симулантски футбол на Гмеси и компания :grin:

Дават го по SK3.

Link to comment
Share on other sites

Няма ли да гледаме Парцалона тази вечер и великия извънземен симулантски футбол на Гмеси и компания :grin:

Като гледам такива коментари и започвам да се убеждавам, че теорията на Дарвин е вярна... ти си живото доказателство :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

Като гледам такива коментари и започвам да се убеждавам, че теорията на Дарвин е вярна... ти си живото доказателство :thumbs-up:

well ami единствения начин да се убедиш в истинноста на теорията е като се погледнеш в огледалото...иначе от някакъв пост във форум едва ли ще добиеш представа дали е вярна ;)

Link to comment
Share on other sites

Да  попитам,  друг  има  ли  проблем  с  липсата на  звук  при   Беин  спорт 1?  

 

Аз даже и картина нямам,имат проблем явно,проблема не е в твоя ТВ

Link to comment
Share on other sites

Да  попитам,  друг  има  ли  проблем  с  липсата на  звук  при   Беин  спорт 1?  

И аз съм така. По празниците им звъннах, обещаха след Великден да поработят по въпроса колегите (каквото и да означава това) Досега са били точни, надявам се пак на това.

Edited by Namesake
Link to comment
Share on other sites

И аз съм така. По празниците им звъннах, обещаха след Великден да поработят по въпроса колегите (каквото и да означава това) Досега са били точни, надявам се пак на това.

Супер,  да  се  надяваме  скоро да  му  пуснат  звука  :)

Link to comment
Share on other sites

към  furioso: 

Благодаря  за  звука  на  Беин  спорт 1.

Смятате  ли  да  пуснете  пак SK1/2/3  и  ако може  да  не  гледаме  и  на  трите  канала  един  и  същи  каннал  ще  е  супер.  Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...