Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Именно!

Намали малко подписа, че ще те скастрят!!!

Те хубаво ще местят трасета, но не е ли по-логично /ако е изпълнимо де/, да се направят новите трасета и примерно 12 или 24 часа да няма сигнал, докато се направят превключванията?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Мисълта ми е, да не би изместването на трасета, да се окажа премахването им поради някаква причина - примерно липса на разрешение или нещо такова. Логиката е никаква да си гониш абонатите. Помня преди 15 години, когато Еуроком бяха със станция във всеки квартал и в един момент решиха да обединяват излъчването от дома на техниката, как 20 дни вървеше инфо, че в периода 20-25 някой си месец няма да има сигнал поради монтаж на станция и нещо такова. Сигналът спря и след 4 дни беше постепенно възстановен. Сега е толкова по-лесно, че няма накъде. Опорни оптики, трасета пълно, готови бригади, които за 10 дни окабеляват квартал. Да си пуснат на абонатите 2 месеца гратис или нещо такова. Интересно ми е просто.

Link to comment
Share on other sites

как ви е нета в момента? Ако някой цъка диабло 3 също да каже изпитва ли някъв лаг? Че нещо при мен сега е лагаво и се чудя от къде е - от тях, от нета или от рутера ми

Link to comment
Share on other sites

При мен ми изчезнаха каналите и трябваше пак да сканирам и слагам на фаворите,за първи път ми се случва,да не би като съм махнал кабела за няколко часа и  телевизора да не ги приема вече,пробвах с едн приемник и после съм забравил да сложа кабела за няколко часа,незнам ,тв е Панасоник 

Link to comment
Share on other sites

как ви е нета в момента? Ако някой цъка диабло 3 също да каже изпитва ли някъв лаг? Че нещо при мен сега е лагаво и се чудя от къде е - от тях, от нета или от рутера ми

Колко ти е латенси, при мен много играе, но в разумни граници 65-140мс

Link to comment
Share on other sites

При мен ми изчезнаха каналите и трябваше пак да сканирам и слагам на фаворите,за първи път ми се случва,да не би като съм махнал кабела за няколко часа и  телевизора да не ги приема вече,пробвах с едн приемник и после съм забравил да сложа кабела за няколко часа,незнам ,тв е Панасоник  иначе нета кърти няма проблем

Link to comment
Share on other sites

Колко ти е латенси, при мен много играе, но в разумни граници 65-140мс

То в Диабло има ли как да се види?

Ааа намерих го 120 в момента, но одеве преди да питам бая насичаше. Поне знам къде да гледам сега

Link to comment
Share on other sites

Най-вероятно не е от телевизора!

 

При мен ми изчезнаха каналите и трябваше пак да сканирам и слагам на фаворите,за първи път ми се случва,да не би като съм махнал кабела за няколко часа и  телевизора да не ги приема вече,пробвах с едн приемник и после съм забравил да сложа кабела за няколко часа,незнам ,тв е Панасоник  иначе нета кърти няма проблем

 

Link to comment
Share on other sites

Има значение - езикът,

Нещо сръбският не го разбирам, виж на арабски вече усещам отделните диалекти,

а каталунският ми е любим, особено след тая вечер

band.gif

И  аз  не  бих  отказал  да  е  на  английски, но  няма  пълно щастие.  Иначе  картината на  сърбите  е  за  предпочитане  пред  тази на  арабите :)

Link to comment
Share on other sites

Мога ли да помоля някой да ме подсети каква опция се избираше от менюто на телевизори LG за да не ми се разместват каналите автоматично някой път?

Link to comment
Share on other sites

Мога ли да помоля някой да ме подсети каква опция се избираше от менюто на телевизори LG за да не ми се разместват каналите автоматично някой път?

 

Може. Махаш автоматично обновяване.

Link to comment
Share on other sites

Когато им скимне, те така или иначе пиратят когато си поискат, но не очаквай да го има постоянно.

Това ми е ясно. Въпросът ми беше дали се обмисля скорошно пускане или не?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте 
Хора какво се оплаквате тука половината , Аз съм супер доволен от гледна точка на пари : качество и количество .
На пакет Нитро съм със Модул и за 30 лв имам супер много канали и нет който до сега не е спирал 
Къде другате за 30 лв ще имате толкова хубави канали ???
Аз лично съм заради мачовете на Н3 и ги гледам на HD ... Мерски и за СК2 
Притрябвал ми е някъв Ф+ , сряда за мача Реал - Барса , бях в един приятел да го гледаме и той е на БСК и пичовете от Ф+ бяха отркаднали сигнала от скай спортс , направо нелепо :Д
Колкото повече спортни и футболни канали  и ХД канали толкова по - добре .
Да попитам само някой има ли понякога проблем със СК 3 някой път насича програмата ... ?
Зимата и аз имах проблеми със местенето на каналите , хората дойдоха веднага оправиха го , казаха , че ще се постараят за в бъдеще да няма такива проблеми и от тогава съм нямал 
ПРеди месец си преподписах договора за още 18 месеца  . :shy:

Link to comment
Share on other sites

Да, а това, че твоите любимци от N3 крадат най-нахално, теб не те бърка, нали? Що N3 като са толкова велики, не направят канал и да плащат права, та да гледат абонатите канали с права? Щото е по-лесно да се краде, нали? И заради боклуци като N3, Булсатком крадат от тук и там. Няма как да плащаш за нещо, а после да не можеш да си избиеш инвестицията. Я питам Минчо с Бентлито, колко плаща за другите канали, които се излъчват?

Link to comment
Share on other sites

Да, а това, че твоите любимци от N3 крадат най-нахално, теб не те бърка, нали? Що N3 като са толкова велики, не направят канал и да плащат права, та да гледат абонатите канали с права? Щото е по-лесно да се краде, нали? И заради боклуци като N3, Булсатком крадат от тук и там. Няма как да плащаш за нещо, а после да не можеш да си избиеш инвестицията. Я питам Минчо с Бентлито, колко плаща за другите канали, които се излъчват?

Любимци ? Просто съм доволен от тях .Кво ми пука на мен кво крадат и кво не ,на  мен ми пука какво гледам , аз съм доволен от каналите за тези пари 

БСК са най - големите боклуци бях при тях 2 години ...

Link to comment
Share on other sites

Да бе, а дали ще ти пука, ако утре някой дойде и те обере и изкара пари от твоите вещи? После този, който си купил твоя откраднат ТВ да дойде да ти се похвали с него и да ти каже:"К'во ми пука, че е откраднат от теб, гледай каква яка картина вади"... Тогава пак няма да ти пука, нали?

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...