Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

И с моя модул нямам ЕПГ на телевизора.Само сегашно и следващо предаване.В другата стая съм с приемник и няма никакви проблеми.

 

Каква марка е телевизора на който е сложен модула ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Оправи си настройките на EGP-то...

И с моя модул нямам ЕПГ на телевизора.Само сегашно и следващо предаване.В другата стая съм с приемник и няма никакви проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Оправи си настройките на EGP-то...

И как се оправят настройките на EPG-то като 2-3месеца има и после още толкова няма.Какво да се бъзика та да върви постоянно?Телевизора е филипс.

Link to comment
Share on other sites

На единия телевизор имах EGP само за предаването, което следва..., докато на другия телевизор имах EGP за 7 дни напред! Барнах настройките за изглед на EGP-то и се оправи.

И как се оправят настройките на EPG-то като 2-3месеца има и после още толкова няма.Какво да се бъзика та да върви постоянно?Телевизора е филипс.

Link to comment
Share on other sites

Е да, но в моя случай при не пипане на нищо - на два отделни телевизора да изчезне в един и същи момент - няма такива съвпадения. Не може месеци да имам за дни напред и изведнъж хоп - няма, и след малко да ми кажат за другия телевизор "ми изчезна програмата".  И да, в понеделни сутринтта се появи. Интеренсно дали съвпада с идването на работа на някой който знае какво е трябвало да се пипне, че да се оправи. А не съпорта да ми вика- ми толкова ти може телевизора/пресканирай програмите. Да дойде той да пренареди 200+ програми на SONY(толкова е дървено направено), че ще забрави повече да го предлага на хората.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Едно питане относно договор с Н3 - при изтичане на договор,той става безсрочен на същата сума...така де би трябвало да не се променя цената,която плащам всеки месец и да ми е безсрочен договора,че тука в офиса друго ми разправят и ще ме карат за 2лв разлика да се махна от тях :).

Link to comment
Share on other sites

Едно питане относно договор с Н3 - при изтичане на договор,той става безсрочен на същата сума...така де би трябвало да не се променя цената,която плащам всеки месец и да ми е безсрочен договора,че тука в офиса друго ми разправят и ще ме карат за 2лв разлика да се махна от тях :).

Последно и аз си преподписах договора поради същата причина. Когато си на срочен договор ползваш 2 отстъпки - едната е за пакетна услуга, а другата за това, че си сключил договор за Х време. Когато ти изтече договорът отстъпката за това, че си на договор отпада. От там идва и по-високата такса, но не знам точно колко по-висока става:)

Link to comment
Share on other sites

Последно и аз си преподписах договора поради същата причина. Когато си на срочен договор ползваш 2 отстъпки - едната е за пакетна услуга, а другата за това, че си сключил договор за Х време. Когато ти изтече договорът отстъпката за това, че си на договор отпада. От там идва и по-високата такса, но не знам точно колко по-висока става :)

абе то въпроса е принципен,нещо ми се върти в главата,че вкараха закон,който описваше ситуацията и май те са длъжни да е на същите условия....иначе то се губи смисъла назакона

Link to comment
Share on other sites

И аз се присъединявам. Ама защо спряха HD-то на БНТ? Доколкото разбрах Лудогорец-Лацио ще се излъчва по него.

Истинското HD ще го пускаме на мястото на флашивото HD за предаванията които са HD.

Link to comment
Share on other sites

Разликата между NITRO и безсрочен договор със същата услуга може да достигне до 8-10 лева за пакет от телевизия с всички допълнителни  канали и интернет. По спомен само за телевизия на срочен договор отстъпката беше 2 лева.

Link to comment
Share on other sites

Истинското HD ще го пускаме на мястото на флашивото HD за предаванията които са HD.

Това  добре,  но  защо два  пъти  се  излъчва  SK2?  Предполагам все  ще  се  намери  някой  друг  канал(ако  и  е  англоговорящ,  още  по-добре).  

Link to comment
Share on other sites

Няма ли да ви се напукат бузките от толкова спортни вече? Може за разнообразие и нещо различно от спортен да се пусне. Някой от инвестигейшъните фокс комеди централ дето се появи по едно време.

Link to comment
Share on other sites

Няма ли да ви се напукат бузките от толкова спортни вече? Може за разнообразие и нещо различно от спортен да се пусне. Някой от инвестигейшъните фокс комеди централ дето се появи по едно време.

Не знам  дали  ще  ни  се  напукат  бузките,  но  както е  казал  Мечо  Пух -  колкото повече, толкова  повече.  

Link to comment
Share on other sites

Няма ли да ви се напукат бузките от толкова спортни вече? Може за разнообразие и нещо различно от спортен да се пусне. Някой от инвестигейшъните фокс комеди централ дето се появи по едно време.

Moviestar, Nickelodeon, Al Jazeera International, ТВ Туризъм, Пловдивска Обществена ТВ, Magic TV, Kiss M+, Агро ТВ, MTV Hits, MTV Dance, Шансон ТВ, Россия 24, РТР Планета.

Тези сме пуснали последните 2-3 месеца.

Comedy Central го отказахме защото е безумно тъп.

 

За FOX ... ще ти го обрисувам чрез аналогия : представи си че ние, оператора, пуснем нов пакет с телевизионни канали. И малко по малко вземем да изместваме всички по-интересни канали в този нов пакет ... който нов пакет струва 3 пъти колкото всички останали пакети взети заедно ... колко щасливи биха били клиентите на този оператор ако това стане ?

Това прави Fox International Channels Bulgaria с операторите, със една съшествена разлика : вие като зрители можете да си сменяте оператора защото има богат избор, а операторите не могат да си сменят от кого да купуват определен канал, защото го продава само един представител.

И моля не тръгвайте с "ами другите как го пускат" ... пускат го и серат кръв , ей така.

Edited by furiozo
Link to comment
Share on other sites

Здарвейте, абонат съм на N3 цифрова с интернет,TV АНАЛОГОВ CRT ,ПРИЕМНИК ПРЕЗ SCART !Имам въпрос,когато искам да пусна картина в  картината в случая РИНГ бг и БТВ екшън това ми е невъзможно!?В листата с опциии  на двата канала няма възможност за избор на съответния канал!!!

Благодаря за отговорите!

 

Май обърках мястото/раздела за този въпрос!?Моля преместете го където е необходимо!Благодаря!

Edited by stayata
Link to comment
Share on other sites

SK2 е нов в схемата, или е на мястото на стар канал ?

SK2  първоначално  се  появи  на  мястото на  RT Doc,  но  след  като  беше  спрян олимпийския  канал  на  БНТ  сега  там  пак  върви  SK2.

Link to comment
Share on other sites

Здарвейте, абонат съм на N3 цифрова с интернет,TV АНАЛОГОВ CRT ,ПРИЕМНИК ПРЕЗ SCART !Имам въпрос,когато искам да пусна картина в картината в случая РИНГ бг и БТВ екшън това ми е невъзможно!?В листата с опциии на двата канала няма възможност за избор на съответния канал!!!

 

Предполагам става дума за Picture in Picture (PiP).

При цифровата телевизия, на един транспондер (един аналогов канал) могат да се излъчват няколко различни програми. Когато ползваш PiP можеш да комбинираш само програми от един транспондер.

Ако приемника има два тунера и демодулатора, тогава ще може да се настрои на две отделни честоти/транспондери. Има такива приемници, но струват няколко лева повече, а функцията се ползва твърде рядко. По принцип у-вата които се рекламират като DVR би трябвало да имат по два тунера, за да могат едновременно да записват една програма и да показват друга. (но това не е задължително :) )

Edited by iso14496
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...