Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

То нормален няма, ти ХД искаш. Най-много да пуснат още 10-на спортни канала, че да се намалее мрънкането. Пък тия дето се интересуваме от нещо друго, сме малцинство и те така...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

хич не ме кефи качеството с HD приемник neta или може би е от hdmi камела им... до преди да го сложа бях с CAмодул , а сега забелязвам че с приeмник качеството е в посока надолу !! Чудя се кабела ли да сменя или е от приемника .... не е толкова crystal качетсвото и сякаш дори пикселизира в сравнение с модул , в кабела ли е , в NETAта ли е проблема ...? но определено не е като модул ??? идеи? все пак каналите така се сменят по-бързо , но иначе..?

 И все пак ако си купя ЛИНК: AB CryptoBox 500 HD Rev. 2.0 , по добре ли ще е отколкото НЕТАта на ентри?

Edited by tmfmedia
Link to comment
Share on other sites

 И все пак ако си купя ЛИНК: AB CryptoBox 500 HD Rev. 2.0 , по добре ли ще е отколкото НЕТАта на ентри?

Ако този приемник се предлага и с DVB-C тунер, със сигурност ще е по-добре от НЕТА-та. Иначе ще ти трябва сателитна антена и някакъв "шер"  ;)

Link to comment
Share on other sites

ХД приемника (xcom) нещо ме дразни. Тъй като Н3 нямат други модели, аз мога ли да си намеря от някъде приемник и трябва ли да се оглеждам за нещо специфично, за да е съвместим с картата и със сигнала на Н3?

Link to comment
Share on other sites

Това и да го видя, няма да го повярвам. Вероятно Coship е бил или с фирмуеър на Близу или с друг барлив. За мен по-барливи и проблемни приемници от Нета, сигурно няма. Българските SD кабелни приемници на Делтаком са по-добри от Нета. Лично мнение де...

Най-доброто, пак според мен, е Topfield TF7700.

Link to comment
Share on other sites

Искате да кажете, че Н3 освен хд приемник (xcom) имат и хд приемник (neta)? От скоро ли са тези хд neta и евентуално какъв е модела, за да му хвърля едно око в интернет?

Link to comment
Share on other sites

Някаква информация за BNT Sport HD? Пускат го специално за олимпиадата.

Има пуснат канал HD Олимпиада БНТ, предполагам за него става въпрос. :)

Link to comment
Share on other sites

Канала BNT SPORT HD е пуснат на мястото на WILD TV

И отново Сонитата с черен екран,само звук.

 

ps.Светкавична реакция. Всичко е Ок на Сонитата вече!

Edited by k-otixxx
Link to comment
Share on other sites

Film+ и TV+ продължават ли да ги пускат на мястото на някоя програма ? И може ли като картата ми е директно в ТV да пускам картина в картината както с приемник, а относно програмите сами ли се актуализират, когато добавят нова като съм без приемник директно в ТV-то.

Link to comment
Share on other sites

И при мен е "кенеф" в пълния смисъл на думата абв не ми отваря даже

Благодаря за бързия отговор, явно проблемът не е само при мен. Да се надяваме, че ще го отстранят бързо, защото LCS започна :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да имате проблеми с ЕПГ-то? Че при мен стана нещо странно, а от съпорта ми говрят глупости като на идиот, все едно сега пускам тв-ра за първи път.

Приемника успява да си извлече програмата, но на 2 други телевизора, които са с CI модули програмата изчезна. Единия я няма съвсем, другия на няколко канала има заредено нещо до някъде(може би нещо буферирано) и после изчезва, останалите канали съвсем ги няма и в момента.

Звънях на съпорта да питам - отоговора беше "ми толкова ви може телевизора, малко му е паметта", при положение, че от месеци програмата ми е заредена за 4 дни напред на почти всичко. Даже нагоре в темата тогава бях писал, че нещо е оправяно и сега е по-добре. Не вярвам да е съвпадение на два различни тв-ра изведнъж да изчезне в един ден програмата. Телевизрите са 2 различни модела Sony, ако има значение. Не вярвам да е от ъпдейт на софтуер, защото единия няма интернет и никога не е обновяван.

Link to comment
Share on other sites

Е, как, проблемът е в телевизорите ти, операторът е напълно безгрешен и перфектен. Дори да нямаш сигнал, проблемът пак е при теб, а не при този оператор!

Link to comment
Share on other sites

Да имате проблеми с ЕПГ-то? Че при мен стана нещо странно, а от съпорта ми говрят глупости като на идиот, все едно сега пускам тв-ра за първи път.

Приемника успява да си извлече програмата, но на 2 други телевизора, които са с CI модули програмата изчезна. Единия я няма съвсем, другия на няколко канала има заредено нещо до някъде(може би нещо буферирано) и после изчезва, останалите канали съвсем ги няма и в момента.

Звънях на съпорта да питам - отоговора беше "ми толкова ви може телевизора, малко му е паметта", при положение, че от месеци програмата ми е заредена за 4 дни напред на почти всичко. Даже нагоре в темата тогава бях писал, че нещо е оправяно и сега е по-добре. Не вярвам да е съвпадение на два различни тв-ра изведнъж да изчезне в един ден програмата. Телевизрите са 2 различни модела Sony, ако има значение. Не вярвам да е от ъпдейт на софтуер, защото единия няма интернет и никога не е обновяван.

Вкъщи всичко е наред, но сме с приемници и на двете тв-та...

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...