Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Ч.Н.Г. За много години! Здраве, щастие и късмет навсички!

 

Няма и да имаш... Теб не те интересува, че пиратят на поразия, затова си ок.;-)

Ч.Н.Г и на теб!  :beer:

 

А трябва ли да ме интересува, че пиратят? Хората отдавна са го казали - "Не е виновен този, който яде баницата..."  :santa:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Здравейте. Бях се наканил да псувам, но сега разбирам че Джазирите са изчезнали не по тяхна вина. Но се е знаело че ще изчезнат от по-рано, а на касата на края на миналия месец чинно си ми прибраха 3 лв. за "Екстра" без да ме уведомят, е това на какво прилича. Други канали които забелязах че ги няма са NBT и ERT World. Сега сигурно ще ни лъжат, че ще има нови канали много скоро, ама тва "много скоро" дали ще е няколко дни или 1 година е друг въпрос. По същата схема като махнаха ESPN лъгаха че ще сложат нови канали на тяхно място и нищо не сложиха и сега заради един Евроспорт плащаме 1 лв., другите за нищо не стават. На касите изведнъж мацките станаха много неинформирани кои канали в кой пакет се намират, изчезнаха и шарените списъци с пакети и канали. Честно казано заради Джазирите се вързах към тях, ако не бяха те с нищо не превъзхождат останалите оператори. И това че са отключени всички пакети някаква коледна промоция ли е, или един вид компенсация за липсващите Джазири? Аз им плащам да гледам футбол(спорт), те ми пускат филми, наука и анимации. Аз им плащам да гледам футбол, те ми казват няма да гледаш футбол, ще гледаш каквото ти пуснем. Да живее комунизма!

Edited by prostaka
Link to comment
Share on other sites

Верно ли са отключени всички пакети?

Здравейте. Бях се наканил да псувам, но сега разбирам че Джазирите са изчезнали не по тяхна вина. Но се е знаело че ще изчезнат от по-рано, а на касата на края на миналия месец чинно си ми прибраха 3 лв. за "Екстра" без да ме уведомят, е това на какво прилича. Други канали които забелязах че ги няма са NBT и ERT World. Сега сигурно ще ни лъжат, че ще има нови канали много скоро, ама тва "много скоро" дали ще е няколко дни или 1 година е друг въпрос. По същата схема като махнаха ESPN лъгаха че ще сложат нови канали на тяхно място и нищо не сложиха и сега заради един Евроспорт плащаме 1 лв., другите за нищо не стават. На касите изведнъж мацките станаха много неинформирани кои канали в кой пакет се намират, изчезнаха и шарените списъци с пакети и канали. Честно казано заради Джазирите се вързах към тях, ако не бяха те с нищо не превъзхождат останалите оператори. И това че са отключени всички пакети някаква коледна промоция ли е, или един вид компенсация за липсващите Джазири? Аз им плащам да гледам футбол(спорт), те ми пускат филми, наука и анимации. Аз им плащам да гледам футбол, те ми казват няма да гледаш футбол, ще гледаш каквото ти пуснем. Да живее комунизма!

Link to comment
Share on other sites

Здравейте. Бях се наканил да псувам, но сега разбирам че Джазирите са изчезнали не по тяхна вина. Но се е знаело че ще изчезнат от по-рано, а на касата на края на миналия месец чинно си ми прибраха 3 лв. за "Екстра" без да ме уведомят, е това на какво прилича. Други канали които забелязах че ги няма са NBT и ERT World. Сега сигурно ще ни лъжат, че ще има нови канали много скоро, ама тва "много скоро" дали ще е няколко дни или 1 година е друг въпрос. По същата схема като махнаха ESPN лъгаха че ще сложат нови канали на тяхно място и нищо не сложиха и сега заради един Евроспорт плащаме 1 лв., другите за нищо не стават. На касите изведнъж мацките станаха много неинформирани кои канали в кой пакет се намират, изчезнаха и шарените списъци с пакети и канали. Честно казано заради Джазирите се вързах към тях, ако не бяха те с нищо не превъзхождат останалите оператори. И това че са отключени всички пакети някаква коледна промоция ли е, или един вид компенсация за липсващите Джазири? Аз им плащам да гледам футбол(спорт), те ми пускат филми, наука и анимации. Аз им плащам да гледам футбол, те ми казват няма да гледаш футбол, ще гледаш каквото ти пуснем. Да живее комунизма!

 

Ами не съм съгласен. След спирането на ESPN добавиха 4 нови канала. Nova Sport HD,Iconcerts, Movie Star, Comedy Central. NBT вече не съществува. Другаря Гергов успя да я фалира, както всичко до каквото се докосне. Аз също много съжалявам за Джазирите, но реално спирането им не е по-вина на оператора.

 

 

е че за какво ви е НВО като имате замунда  ;)

Аз не бих заменил спортния пакет...

 

То реално не ти е необходима телевизия, след като имаш нет.

Edited by Muscarin
Link to comment
Share on other sites

Ами не съм съгласен. След спирането на ESPN добавиха 4 нови канала. Nova Sport HD,Iconcerts, Movie Star, Comedy Central. NBT вече не съществува. Другаря Гергов успя да я фалира, както всичко до каквото се докосне. Аз също много съжалявам за Джазирите, но реално спирането им не е по-вина на оператора.

 

 

 

То реално не ти е необходима телевизия, след като имаш нет.

Принципно си  прав.  Имаш интернет,  не  ти  трябва телевизия,  но  има  няколко  'НО-та'  в  случая.  Интернета  на  Н3  като скорост  доста  изостава  от  други  доставчици(добре,  че  поне е  стабилен  и  няма спирания).  Има  доста  потребители(като  мен)  които  гледат много  футбол(да  не  кажа  прекалено) и  пускането  на  горните  канали  не  ги  топли.(единствено до  някъде  нова  спорт  ХД)   Качествен фуболен  стрийминг  не  се  намира ттолкова  лесно(освен  ако  не  е  някакво  мега  дерби)  Иначе  ако  цифровизацията  наистина се  развие  и  ако прогнозите,  че  до  края  на  2014  ще  има  над  40  програми,  бъдещето на  кабеларки  като Н3 изобщо  не  е  розово  :)

Link to comment
Share on other sites

И ти също си прав. Аз също се включих лятото най-вече заради спорта и джазирите. Но....какво да се прави, арабите се усетиха и авантата свърши. Предполага , че Ентри ще направят нещо по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

Ами не съм съгласен. След спирането на ESPN добавиха 4 нови канала. Nova Sport HD,Iconcerts, Movie Star, Comedy Central. NBT вече не съществува. Другаря Гергов успя да я фалира, както всичко до каквото се докосне. Аз също много съжалявам за Джазирите, но реално спирането им не е по-вина на оператора.

 

 

 

То реално не ти е необходима телевизия, след като имаш нет.

Да де, ама тва Nova Sport HD не ме топли,няма как да го гледам. Говоря за конкретни заместители на 2-та ЕСПН в пакет "Спорт". Иначе тръгнаха някакви Bein sports от 1 до 5, тва май е същото като Ал Джазира, пак бива де, ама разликата от 5 до 8 с какво ще се компенсира, както и липсващите 2 канала ЕСПН в SD пакета "Спорт"? Пак плащаме същите такси. Поне да вкарат Евроспорт 2 и другите бози които допълват "Спорт" в "Екстра" и така да отпадне 1 лв. такса. Все пак липсват 5 канала, а плащаме същите такси. Иначе реакцията им беше бърза, както ги плюя когато заслужават, така и ще ги поздравя сега. Само дано да са за постоянно.

Link to comment
Share on other sites

BeIN Sports = Al Jazeera

 

Launched 1 January 2014 Network Al Jazeera Owned by Al Jazeera Media Network Picture format 14 576i SD channels

7 1080i HD channels

 Headquarters Doha, Qatar Formerly called Al Jazeera Sports

 

Хайде сега, както си тръгнал да ровиш, изкарай спътника и картата му на покритие :grin:

Link to comment
Share on other sites

И при мен си е нормално само преди малко всичко замръзна таа трябваше да изключвам и включвам а да питам канала FOX, няма ли го или така ми се струва, защото дори на аналоговата на близу го имаше.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...