Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Звънкай на екипа.


защото не ми се даваха много пари , нито ми се изплащат супер скъпи неща, затова реших така за 550лв ...и не разбирам , много , но ако мина на coolbox някой ми каза че били върха!.. и понеже съм на безсрочен сега е момента да се почудя кой да е, искам да знам къде качеството на каналите е най - ок

 

Ами Кул-а вече имат IPTV. Не разбирам какво се чудиш :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

 

Защо, по дяволите, си си купил HD Ready :wtf:

 

Лъки, не знам какви са ти познанията за телевизори, но всичко под 40 инча няма визуална разлика между 1080p и 720p. Знам го от човек, който с това си вади хляба :). Весела Коледа!

Link to comment
Share on other sites

Значи толкова и разбира... Весела Коледа на всички! :santa:

Лъки, не знам какви са ти познанията за телевизори, но всичко под 40 инча няма визуална разлика между 1080p и 720p. Знам го от човек, който с това си вади хляба :). Весела Коледа!

Link to comment
Share on other sites

 Всеки да се чувства свободен в избора си. В интернет има достатъчно изписано по тоя въпрос.

Пич, не се обиждай, но с твоите скромни 595 поста във форума най-вероятно не знаеш какви суперчовеци (маскирани под формата на тролове) има тук! Могат да забележат разлика дори и при неща, където такава няма :D 

 

До хората от N3 -> скоро ще ми изтече договорът и очаквам да пуснете някоя хубава промоция, за да преподпиша :P

Link to comment
Share on other sites

Не случайно си има специализирани форуми за ТВ техника, където за разлика от някои тук, наистина разбират. Да кажеш, че на телевизор на 40+ инча не си личи, дали е hd ready или full hd е меко казано несериозно...

Пич, не се обиждай, но с твоите скромни 595 поста във форума най-вероятно не знаеш какви суперчовеци (маскирани под формата на тролове) има тук! Могат да забележат разлика дори и при неща, където такава няма :D

 

До хората от N3 -> скоро ще ми изтече договорът и очаквам да пуснете някоя хубава промоция, за да преподпиша :P

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Не случайно си има специализирани форуми за ТВ техника, където за разлика от някои тук, наистина разбират. Да кажеш, че на телевизор на 40+ инча не си личи, дали е hd ready или full hd е меко казано несериозно...

Е да де, ама той говореше за телевизори под 40", не над. Иначе все си мисля, че HD ready имаха само резолюцията, но не и декодера за ХД каналите. Поне при на брат ми телевизора с неговото HD Ready е така. Та разлика в картината не трябва да има на една и съща програма и на двата при равни други условия - все една и съща резолюция е. Не знам какво виждаш различно в 40+" HD Ready( не знам дали има нещо от 40" нагоре да не е с тунер вече) и нормален HD телевизор.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Който ми каже, че не може да направи разлика в изображението, ако щеш на два 32 инчови телевизора - единият HDReady, другият FullHD, има сериозни проблеми със зрението. Най-малко разликата в броя на пикселите се усеща, като на HDReady матрицата, всичко изглежда по-замазано. От 40 инча нагоре, разликата е плачевна!

Link to comment
Share on other sites

Почти всички - към 70-80% от ХД-тата липсват, History channel също, съпорта не вдига.... баш пред празниците. Дано да се оправят бързо,

Link to comment
Share on other sites

При мен от снощи бяха изчезнали поне половината канали.Дадох актуализация и въпросните канали се появиха,но яко се разбъркаха.Става въпрос за гледане с модула,а в другата стая където съм с HD приемника нищо не е изчезвало.Това ми се случва за втори път в рамките на 1г. Доста е неприятно после да си нареждаш каналите наново.Сега след нова година като изчезнат и джазирите да видим какво,ще пуснат на тяно място.

Link to comment
Share on other sites

При мен от снощи бяха изчезнали поне половината канали.Дадох актуализация и въпросните канали се появиха,но яко се разбъркаха.Става въпрос за гледане с модула,а в другата стая където съм с HD приемника нищо не е изчезвало.Това ми се случва за втори път в рамките на 1г. Доста е неприятно после да си нареждаш каналите наново.Сега след нова година като изчезнат и джазирите да видим какво,ще пуснат на тяно място.

Когато прочетох  поста  на  мирката,  пуснах  да  видя  как са  ХД-тата,  но  всичко  си  работеше  на  6.  Всичко  си  беше  по  местата.  

 

Сега хвърлих  един  поглед на  Джазирите и 3 от  тях  не  бачкат. 

Edited by splendor
Link to comment
Share on other sites

 

Сега хвърлих  един  поглед на  Джазирите и 3 от  тях  не  бачкат. 

 

Няма да ги има вече +6,+7,+8 , отидоха на лъч само за арабите, "очакванията" са и другите 1-5 да приключат и те за Европата.

Edited by k-otixxx
Link to comment
Share on other sites

Няма да ги има вече +6,+7,+8 , отидоха на лъч само за арабите, "очакванията" са и другите 1-5 да приключат и те за Европата.

От утре трябва да изчезнат и другите 5.

Link to comment
Share on other sites

За много години!!

 

Да  видим от  Н3  с  какви спортни канали  ще  ни  компенсират.  На  мен  ще  ми  липсва  английското  аудио  и  мачовете  от  шампионската  лига  и  лига европа  :)

Link to comment
Share on other sites

Хахаха не стига ,че пиратстват ами и да ви компенсират , ебати кабеларката Turn off this option! iPad Turn off this option! HD

Екстра е, нямам никакви оплаквания от вече 5 години сигурно :D

Link to comment
Share on other sites

Ч.Н.Г. За много години! Здраве, щастие и късмет навсички!

 

Няма и да имаш... Теб не те интересува, че пиратят на поразия, затова си ок.;-)

 

 

Екстра е, нямам никакви оплаквания от вече 5 години сигурно :D

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...