Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Въпросът ти е риторичен.

Джазирите не само, че нямат представители за България, но нямат и права за тук, така че пак няма кой да ги погне.

Трябва да се подаде сигнал, но като няма тук кой да следи нещата, ще си лъчат.

Вероятно от 1.01.2014г. Джазирите ще секнат, тоест ще вървят само с оригинална карта в техен приемник.

Link to comment
Share on other sites

Ще ме извините, че се намесвам, но какво значение има дали пиратят 1,2 или 5 канала? Не виждам потребителя да е ощетен, а точно обратното, само е облагодетелстван. Трябва някой да е супер стриктен и да има някакво прекалено вътрешно чувство за правда, за да си каже "Ааа щом пиратят се махам от тях". :)

Link to comment
Share on other sites

Lucky Luciano, ти би ли искал да пиратстват, или предпочиташ да излъчват законно?

Аз съм за второто.;-)

 

Не съм абонат и ми е все едно. Реално трябва да е второто, но на практика...

Каналите не са 1, 2 или 10, а мааалко повечко, поне на първо четене.

При всичко положения, обаче, ако се плаща за всичко, макар, че както казах не може да се излъчват всички канали, поради простата причина, че някои от тях изобщо нямат права за България, цените на услугата няма да са такива, а поне с 10лв. отгоре за телевизията. Друг е въпросът, че след като за една част от каналите не се плащат права, не е коректно да има отделни пакети "Наука", "Спорт" и т.н. Плащаш ли си таксата, гледаш абсолютно всичко.

Link to comment
Share on other sites

Ами това според Вас, лоялна конкуренция ли е? Така ли трябва да бъде?!

 

Вярно, че на никой не му се плаща много... но кулбох могат да плащат... Н3 не.

 

П.С. На булсат съм принципно, за да не ме обвините в пристрастия  :)

Link to comment
Share on other sites

Нещата се свеждат до два прости избора ( за операторите ). Или избира да не предлага канала защото няма законово право, или го предлага без никакви последствия защото сме бананова държава. Тоест опира до дилемата морал или пари. Времената са такива, че повечето избират второто.

Link to comment
Share on other sites

+1!

Нещата се свеждат до два прости избора ( за операторите ). Или избира да не предлага канала защото няма законово право, или го предлага без никакви последствия защото сме бананова държава. Тоест опира до дилемата морал или пари. Времената са такива, че повечето избират второто.

Link to comment
Share on other sites

Определено сме на този хал заради N3, така е. :grin:  То държавата е леш, вие сте тръгнали да се вживявате толкова за оператор. Като не искате да иамте пиратски канали се махате от N3 и проблемът е решен.

Link to comment
Share on other sites

Ами то, ако всеки мисли така и си казва, то ако заради това сме на този хал, заради отнова и т.н...Ами точно защото всички си правят каквото им е кеф...

Определено сме на този хал заради N3, така е. :grin:  То държавата е леш, вие сте тръгнали да се вживявате толкова за оператор. Като не искате да иамте пиратски канали се махате от N3 и проблемът е решен.

Link to comment
Share on other sites

Когато се оправи държавата ще се оправи и всичко останало, което е свързано с нея. Много се съмнявам оправянето на Н3 да оправи държавата.

От постовете ти излиза, че пиратенето на Н3 ти е голям проблем. Никой не те задължава да си им абонат, щом това е против разбиранията и принципите ти. Отиди, кажи им да не пиратят или се оплачи където трябва.

Link to comment
Share on other sites

На мен не ми пречи, защото въпросните канали не ги гледам, но защо типично с български манталитет, трябва да се разсъждава по този начин.... Държавата - това сме НИЕ!

Когато се оправи държавата ще се оправи и всичко останало, което е свързано с нея. Много се съмнявам оправянето на Н3 да оправи държавата.

От постовете ти излиза, че пиратенето на Н3 ти е голям проблем. Никой не те задължава да си им абонат, щом това е против разбиранията и принципите ти. Отиди, кажи им да не пиратят или се оплачи където трябва.

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Дали ние сме държавата е сложна работа. :) Но нито от мен, нито от теб зависи дали Н3 ще пиратят някакви канали или не. Не зависят и още 9999 неща, но да не се отклоняваме.

Н3 са си преценили силите и възможностите за това си действи и това си е тяхна работа. За тяхна сметка са положителните и отрицателните последствия. Ние като потребители се съобразяваме с предлаганите услуги. Ако ни устройва - оставаме техни абонати и аналогично ако не ни устройва - търсим друг доставчик.

Link to comment
Share on other sites

Щом конкурентите не са се погнали едни-други значи всички пиратстват повече или по-малко. Вкл. близу и виваком. Или това или шанса да се осъди някой оператор за това е малък, иначе досега да са го направили.

Link to comment
Share on other sites

off topic:

Конк℘рент и потре❦ител - чудесни дума за цензуриране.

 

on topic:

На мен, като потре❦ител на друг оператор ми пречи нелоялната конк℘ренция на пиратстващите.

Link to comment
Share on other sites

Обаче българите сме странно племе! Царе сме в това, да гледаме в паницата на другите! Ставаш абонат на някой оператор, искаш да имаш едни канали, ако ги имаш обаче, огромен дерт ти е, закони ли били, незакони ли, пиратят ли, не пиратят ли! На мен ми е през оная работа N3 дали плащат за джазирите, за ТВ+, за филм+ - в крайна сметка, аз когато искам да ги гледам, ги имам! Не знам и друг оператор в Пловдив, а като съм ходил по други места в България, има по-богат пакет от телевизии, на такава добра цена, с такова добро обслужване! Защо, мама му стара, трябва да им гледам в паницата, хората дали си били платили или не! Какво мен ме засяга това - има си прокуратура, която най-после взе да си върши работата в тази държава, ако има някакъв сигнал за нещо - ами да се задейства! И, извинявам се, ако обиждам някой, чета ви коментарите, такива хейтъри сте в повечето случаи, че думи нямам!

Link to comment
Share on other sites

Щом конкурентите не са се погнали едни-други значи всички пиратстват повече или по-малко. Вкл. близу и виваком. Или това или шанса да се осъди някой оператор за това е малък, иначе досега да са го направили.

 

Онея глупаци Близу пък какво пиратстват ? Те са най зле :)

Link to comment
Share on other sites

Furiozo, ако четеш форума, моля те оправете си буферирането, защото при потребителите с LG телевизори има НАСИЧАНЕ на звука... Това НЕ е проблем в телевизорите, а в подавания сигнал!

Link to comment
Share on other sites

Furiozo, ако четеш форума, моля те оправете си буферирането, защото при потребителите с LG телевизори има НАСИЧАНЕ на звука... Това НЕ е проблем в телевизорите, а в подавания сигнал!

Потвърждавам за насичането на звука.Забелязал съм го на btv HD(дразнещо е),  на други не съм забелязал, но може и да има. Телевизора ми е: lg-lm620s

Link to comment
Share on other sites

Да присъства при BTV HD, ORT, може да има и други, но аз предимно тях гледам... Трансподера, който прави проблем е 32700/256QAM/6875, 35100/256QAM/6875....

 

Не знам, как да процедирам, писах на LG, его го отговора, но днес им писах отново....

 

 

 
"
Уважаеми Господине,
благодарим Ви ,че се свързахте с LG Electronics.

Дали този проблем е от телевизора,това може да установи само оторизиран сервиз.В повечето случаи се оказва,че проблема е от некачествен CI модул.Доказателство за това е ,че при работа с приемник или при ефирна телевизия ,няма проблеми.
Това най-често се случва при абонатите на МСАТ. Ако и Вие сте към МСАТ ,тогава моля обърнете се към тях за сменяване на картата,да не е от китайските.

С уважение,
LGE Център за обслужване на клиенти
Телефон 070015454
"

 

Потвърждавам за насичането на звука.Забелязал съм го на btv HD(дразнещо е),  на други не съм забелязал, но може и да има. Телевизора ми е: lg-lm620s

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Да присъства при BTV HD, ORT, може да има и други, но аз предимно тях гледам... Трансподера, който прави проблем е 32700/256QAM/6875, 35100/256QAM/6875....

 

Не знам, как да процедирам, писах на LG, его го отговора, но днес им писах отново....

 

 

 

"

Уважаеми Господине,

благодарим Ви ,че се свързахте с LG Electronics.

 

Дали този проблем е от телевизора,това може да установи само оторизиран сервиз.В повечето случаи се оказва,че проблема е от некачествен CI модул.Доказателство за това е ,че при работа с приемник или при ефирна телевизия ,няма проблеми.

Това най-често се случва при абонатите на МСАТ. Ако и Вие сте към МСАТ ,тогава моля обърнете се към тях за сменяване на картата,да не е от китайските.

 

С уважение,

LGE Център за обслужване на клиенти

Телефон 070015454

"

В нашия случай не вярвам да е  в модула или картата, защото и двата канала(btv HD и ORT) са свободни.На мен ми накъсваше звука и преди да ми сложат модул с карта.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...