Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

до блок 106 в Тракия, кога ще достигнете? Питах в офиса и ми казаха тази година да не се надявам, а за догодина нищо не се знае. и как да разбера че сте стигнали до нас?

 

 

Има карта с покритие на сайта им.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Има карта с покритие на сайта им.
е да ама мен кога ще ме покрие? това ме интрересува. и дали има някакво разширение или си седи на едно място. не съм забелязал някой да копае канали или да прекарва кабели наоколо.
Link to comment
Share on other sites

Напоследък ,нещо ,се закучи при тях работата , преди 2 месеца още ми казаха че имат разрешително да прекарат оптиката до нас ,че с този модем не е много в час нета!!! Днес ходих да плащам и казаха ,че не знаят кога ще стане :unsure: ,надявам се да е скоро ,защото ме съмнява като дойде зимата да направят нещо ,още повече ако падне някой сняг ,но ще си чакам ,като нямам друга алтернатива.... :unhappy:

Link to comment
Share on other sites

Днес 45 минути без телевизия и инет...

Така,че времето си остава сериозен фактор и тук...

Oсобено ако спрат EVN захранването някъде по пътя ? :laughing: При мен не е спирала, но тока спря за около толкова време

Link to comment
Share on other sites

При мен имаше телевизия и нет. Само след 1 гръм btv ми изчезна за 5-10 минути на цифровата (на аналоговата си вървеше). По едно време наистина спира тока.

 

PS Иначе явно на места е имало проблеми :) Да се надяваме, че за вбъдеще това няма да се случва.

Edited by The AnGeL
Link to comment
Share on other sites

След съботната буря проблеми с нета не съм имал. даже един приятел, на който препоръчах да се включи към N3, отбеляза, че е изключително доволен :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък след бурята имах проблем , спря ( СПРЯ ) ми интернета, ок приемливо е за мен (помислих си, че нещо може да е станало) и така звъня на съпорта/техническия телефон и моб. телефон, НО уви никой НИКОЙ даже не вдигна едното от двете устройства та да се разберем (да поясня, че не съм звънял само веднъж, а няколко пъти).Та очаквам някакво обяснение, защото това като отношение изобщо не ми хареса.

Link to comment
Share on other sites

Не си споменал периода на прекъсването и кога си се обаждал, та не мога да кажа защо се е получило.

Иначе проблеми имаше доста, заради спирания на тока/токови удари, а също и заради някаква дефектна партида захранвания на медийни конвертори които създават доста проблеми последните седмици. С медийните проблема вярвам ще се отстрани скоро, а за тока плана е с развитието на мрежата все по-голяма част от нея да е подсигурена с UPS-и.

Ако трябва да пердполагам защо не ти е вдигано на телефоните - или е било късно през ноща или си улучвал моменти в които са звъняли много хора и е било невъзможно да се вдигне на всички.

Link to comment
Share on other sites

Ами за час да кажем да е било в границите "21:30-22:30ч." най-късно.... интересно беше, че по едно време даваше и заето, после пак като звънях никой Не вдигна.Няма прроблем, просто тогава цялата вина падна върху мен, затова че съм сменил интернет доставчика (визио) с вас (н3) дано за в бъдеще да няма повече подобни случки.Късмет :) .

Link to comment
Share on other sites

Това е периода на второто спиране на тока в Каршияка.

Останалото ... няма да го коментирам ... ако желаеш, специално за теб, ще ти съдействам да си прекратиш договора ако е обвързващ и да ти се върнат такси ако имаш предплащания.

Link to comment
Share on other sites

Е, айде ся, ще съдействаш.

Много са се разглезили хората напоследък. От едно 1-2-дневно спиране 1-2 пъти в годината и айде, ще сменят доставчик. А че в останалото време са предоволни от предоставяния нет, се забравя.

Да не забравяме че 1) Нетът в чужбина далеч не е толкова скоростен като у нас, 2) Не е и по-надежден/непрекъсваем. Да се наслаждаваме на това, което имаме, макар че повечето мрежи висят по блоковете, и неминуемо при бури ще има такива случки. На 99% от хората липсата на нет е като липса на наркотик, а не че работят толкова критично с него и губят по 50 лв на всеки час липса.

Link to comment
Share on other sites

Ами за час да кажем да е било в границите "21:30-22:30ч." най-късно.... интересно беше, че по едно време даваше и заето, после пак като звънях никой Не вдигна.Няма прроблем, просто тогава цялата вина падна върху мен, затова че съм сменил интернет доставчика (визио) с вас (н3) дано за в бъдеще да няма повече подобни случки.Късмет :) .

 

какво баща ти ли ти се караше ? :laughing:

 

плати си за MAN порт и тогава мрънкай че ти е спрял за 1час нет-а

за гарантирани услуги се плаща и то много скъпо ! затова ако не ти се плаща ползвай си домашната услуга и се забавлявай! ;)

 

като се имат предвид условията онази вечер от N3 са се справили повече от добре !

Link to comment
Share on other sites

...затова че съм сменил интернет доставчика (визио) с вас (н3) дано за в бъдеще да няма повече подобни случки.Късмет :) .

 

Визио не е спирало и е било бетон като стабилност на връзката и всичко??? Ако е така защо изобщо си ги сменил?

Link to comment
Share on other sites

Аве хора направихте от мухата слон ве....не съм споменавал, че ще се местя (благодаря все пак за разбирането furiozo )

paffz НЕ не ми се е карал баща ми, а хора (гости) от Испания ,които тогава бяха в нас се възмитуха от това, че дори нямаше кой да вдигне някой от телефоните и от там после и семейството върху мен, НО няма нищо всичко вече е ОК. Неможах да разбера защо бяхте толкова крайни.В някой квартали интернета може да е по-добър от други, едни да имат проблеми с него или телевизията други пък не.... така е , нали затова е този форум, всеки да сподели своите проблеми и ако може да му се помогне с нещо.

djadomraz За висио неискам да говоря , спирало е и още как.Става дума за друго, че там ако искаш да звъннеш (при авария) телефона или ти дава заето мнооого време или някой го вдига.Екипът на Н3 е много точен, имам предив , че досега колкото пъти им съм се обадил толкова пъти са дошли без и да закаснеят, напротив даже подраняват :D :) .

Хайде сега се успокойте и НЕналитайте така другия път.

Link to comment
Share on other sites

Е, айде ся, ще съдействаш.

............................

Да не забравяме че 1) Нетът в чужбина далеч не е толкова скоростен като у нас, 2) Не е и по-надежден/непрекъсваем. ........

 

аве пич не ме карай да се смея бе!Къде си живял в чужбина?!

иначе Он топик: и аз смятам да преминавам към N3 в края на месеца-просто EK lan тръгнаха мнооого надолу..

 

да видиш как е в чужбина тук

Edited by Alkaios
Link to comment
Share on other sites

аве пич не ме карай да се смея бе!Къде си живял в чужбина?!

....

да видиш как е в чужбина тук

А ти какво ми вадиш статистики на Япония, Швеция и Германия, а?! Топ страните..

 

Някъде да съм казал, че България е Номер 1 в света?

Несериозно се отнасяш.

 

България е ако не в топ10, то поне в топ20 в света по скорости. Корея е на първо място, ама дали беше Южна, забравих. Япония е някъде близо след нея, по последни данни.

Сега разгледай и USA примерно, на кое място е. И какви цени плащат за какъв нет. Бе.

Link to comment
Share on other sites

аве пич не ме карай да се смея бе!Къде си живял в чужбина?!

иначе Он топик: и аз смятам да преминавам към N3 в края на месеца-просто EK lan тръгнаха мнооого надолу..

 

да видиш как е в чужбина тук

 

abe q stiga gluposti ... sociologi4eski prou4vaniq ...

 

vish na http://velocity1.co.uk/bundles

tova e FTTH operator v London ...

 

vish i British Telecom , i zabeleji 4e imat ograni4enie po trafik !!!

Link to comment
Share on other sites

Алкаиос това просто е смешно . :D Тея проучвания са от 2007 а днес сме 2009 има голяма разлика, ако се поразровиш ще е видиш.

направи си сметка щом тогава е имало такива скорости, сега какви са!!Определено доста по-големи!

 

 

А ти какво ми вадиш статистики на Япония, Швеция и Германия, а?! Топ страните..

 

Някъде да съм казал, че България е Номер 1 в света?

Несериозно се отнасяш.

 

България е ако не в топ10, то поне в топ20 в света по скорости. Корея е на първо място, ама дали беше Южна, забравих. Япония е някъде близо след нея, по последни данни.

Сега разгледай и USA примерно, на кое място е. И какви цени плащат за какъв нет. Бе.

 

пич от поста, който ти коментирах по-горе ясно личи че не знаеш какви скорости има в чужбина, и да определно в БГ не е нито най надежният, нито най-скоростният нет-това е идеята!

 

http://www22.verizon.com/Residential/FiOSI...Plans/Plans.htm

 

сега ще млъкнеш ли ?

 

айде сравнявай http://pon.spnet.net/index.php?m=2

 

пич мен не ме интересуват скоростите на бг пееринга, и не няма да млъкна!

Edited by Alkaios
Link to comment
Share on other sites

А каква е идеята?

Важното е че е доста над средата. На фона на общото ни лошо положение във всички други сфери. Как искаш да го кажем?

Вместо да мериш *****, отиди на коя да е статистика да видиш на кое място сме точно.

На всеки е ясно, че не сме нито най-..., нито най-..., но твоята идея аз я декодирам че сме точно по средата. Така звучи, подкрепено от изказването ти. А определено това не е истина.

Под "чужбина" по-нагоре, съм имал предвид много ясно че повечето чужди страни, което не означава директно всички страни в света.

А и като вадиш разни топ-доставчици, къде останаха 90-те мегабита, които дават доста доставчици и в България? Отворил ли си даже спедтест наскоро...

Link to comment
Share on other sites

На всеки е ясно, че не сме нито най-..., нито най-...,

ето това беше добро уточнение, затова именно си направих труда да пиша,не меря нищо-просто изяснявам, че БГ не лидер в и-нет услугите,нито пък е по-горе от чуждестранните такива доставчици на услуги.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...