Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

С риск да си изпрося банан, на БЕ ще говориш на онзи, който те е направил. Аз попитах дали някой има същия проблем, а ти почваш да ми обясняваш да свиквам, докато ми свършил договора и че проблема не бил само в този канал. Когато не можеш да помогнеш, недей да хейтваш и си трай. Като не те кефи Н3 и не ти предлагат това, което искаш, не ги ползвай и няма смисъл да пишеш в темата.

И госсин отворко - на мен този канал ми прави проблем и това е. На теб като ти прави постоянно проблеми, си потърси правата чрез съответните органи.

На господ ако искаш се моли ти, аз много отдавна не съм му фен и не му се моля за нищо.

 

Типично за бг форум - питаш нещо и ти казват колко си тъп.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Имам проблем с Fiesta TV - картината насича, замръзва и прочие. Това става доста често, през различни интервали от време, не съм забелязал някакъв резон. Прегледах кабелите, свързах ги отново, рестартирах се 2-3 пъти. Софтуерът е актуален...

Някой друг с подобен проблем?

 

Цифровата телевизия излъчва по няколко програми на една честота(transponder) . Ако проблемът е в приемането, то същия проблем ще го има и в другите програми на тази честота. Сила на сигнал и качество (quality) също биха показвали твърде ниски стойности. Има ги в и на info-то като пуснеш канала.

 

Ако Fiesta е единствената програма която прави този проблем, то накъсването вероятно е централно. Обади се на съпорта и им кажи, или се свържи с furiozo в този форум на PM. Проблема обикновено се оправя до 5 мин.

Edited by iso14496
Link to comment
Share on other sites

Най ми е терсене, че не мога да си ги подредя както аз искам...

И на мен Фиеста ми замръзва понякога. Забелязал съм че когато се получи проблема е и в другите програми от транспондера независимо че качеството на сигнала е над 95% за всичките. За подреждането на каналие ако си с НЕТА-та трябва да го активираш от потребителските настройки. По подразбиране е изключено - тоест каналите се подреждат от оператора.

Link to comment
Share on other sites

господ оправи фиеста и каналите около него.

извиняваме се че му отне толква време, проблема беше нетипичен.

 

който е с вграден тунер ще трбва да сканира наново ако иска да гледа 5-те канала които са преместени.

Link to comment
Share on other sites

А кои канали са преместени? Да преценя дали си заслужава пресканирането, че на SONY-то е мъъъъкаааа да нареждаш каналите (много е дървено). А с тия 180+ канала си е зор.

Link to comment
Share on other sites

С риск да си изпрося банан, на БЕ ще говориш на онзи, който те е направил. Аз попитах дали някой има същия проблем, а ти почваш да ми обясняваш да свиквам, докато ми свършил договора и че проблема не бил само в този канал. Когато не можеш да помогнеш, недей да хейтваш и си трай. Като не те кефи Н3 и не ти предлагат това, което искаш, не ги ползвай и няма смисъл да пишеш в темата.

И госсин отворко - на мен този канал ми прави проблем и това е. На теб като ти прави постоянно проблеми, си потърси правата чрез съответните органи.

На господ ако искаш се моли ти, аз много отдавна не съм му фен и не му се моля за нищо.

 

Типично за бг форум - питаш нещо и ти казват колко си тъп.

Щом не можеш да се справиш с най-елементарни проблеми,не би следвало да даваш съвети на другите как да се справят с тяхните.Щом имаш проблем и не се свързваш първо с доставчика и за 3 години не си разбрал как да си подредиш каналите си ми ясен.Не знам банан или краставица си просиш,на гей парада може и кубинка от скинар да си изпросиш,все ще е на аванта.

Link to comment
Share on other sites

mIRCata, Канал 3, ВТК, Евроком НКТВ, Фиеста, VTV

 

Благодаря. Щом са тези канали, ще пропусна сканирано за момента.

Link to comment
Share on other sites

В мол Пловдив телефона ми хвана няколко wi-fi Free N3 ili Free Entry. Има ли нещо общо с вас? И ми направи впечатление, че уж е free, Пък с мрежите с парола :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Къде се затри фиеста на цифровата? Вече седмица я няма.

079 с приемника, с модула по-горе беше казано, че трябва ново сканиране.

Link to comment
Share on other sites

има общо с нас, да.

не би трябвало да има парола.

ако има проблеми може да ги споделите тук.

Ами поне на телефона ми показа мрежите с катинар и въобще не опитах да се свържа. Другия път ще пробвам и ще кажа дали може или не да се свърже свободно. :)

Link to comment
Share on other sites

Wi-Fi при манджите е без парола, одеве го пробвах. :)

Аз бях долу до едната банка и там показваше 2 мрежи но с катинар и не опитах да се вържа. Другия път като ида до банката, ще проведа тестове :)

Link to comment
Share on other sites

Няма да е лошо ако промените по програмите не ги правите в 23:00 в Неделя, а примерно в 13:00 по обяд в Понеделник. Така всички които знаят и могат да оправят възникналите проблеми ще са на работното си място и ще могат да реагират бързо.

Разбира се, ако промените ги правите вие :|

 

Конкретния повод, омазването на bTV. Първо имаше само звук от БНТ, после и картина (но май h264, защото само TV-то я показва, в момента няма нищо... явно някой ръчка настройките).

Не че ми трябва много bTV, но се очакваше да пуснат някакво anime.

Edited by iso14496
Link to comment
Share on other sites

Бтв, бтв синема, тв7, 24 кухня, бтв лейди, бтв комеди не работят от има няма 2 часа. "MPEG4 H.264 Video" или "Канала не е активен".

 

Докато гледах кои са каналите са ме изпреварили. :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Te и AJS не работят.Никога нищо не е било както трябва при тях.Все има някав проблем.Писнаха ми тия боклуци,не стига че излъчват нелегално канали,искат допълнително пари за тях и накрая не работят.кажете на кой съд и на коя комисия да ги дадем и да се отървем един път за винаги,тяхната **** ** *** :angry1

Link to comment
Share on other sites

Доставчици бол - кеф ти булсати, близута, мтели, вивакоми, дсста и какво ли още не. :)

 

Това, че 1 път нещо е станало, било то заради тях или не, не означава, че не сме доволни. (поне аз) :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

тези проблеми бяха при разпространителя на тези канали, случва се на 3 пъти за по-малко от седмица, и тъпото е че може и още да се случва.

знам че недоволните клиенти не ги интересува кой е виновен, казвам го за тези които им е любопитно обяснението.

Link to comment
Share on other sites

Добре аз съм бил на Евроком,Булсатком,ДСС и те нямат такива проблеми.Те от друг разпространител ли ги взимат?И те не са идеални,имало е проблеми но не и толкова постоянни и дълго продължаващи.булсатя като завали малко по-сериозен дъжд и спира,ама те са на антена,ДСС не помня да са имали такива проблеми,а каналите им са сходни.Тяхните проблеми са други :).Ами скарайте им се на тези разпространители,нали от това страдат потребителите които си плащат!

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...