Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Значи не сте използвали услугите на AngelSoft - там нета също е бетон. Не искам да правя антиреклама, но понеже виждам, че споделяте мнение в тема, предимно за доставчика, би било по подходящо да бяхте постнали в раздела " Кой доставчик да избера".

 

Поздрави

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Типичните симптоми.

 

Аре по-полека с тия симптоми, че 5 години не съм ги забелязал. Нета ми прекъсва веднъж годишно, общо взето като изтряска нещо EVN-ско и изгори техника на доставчика. Едва ли има в Пловдив по-добра услуга, ВСЕ ОЩЕ. Очаквам да се появи нещо по-добро, но не се е случило това засега.

 

Куулбокс и N3 се доближават до тези висини, но не са ги стигнали още.

Link to comment
Share on other sites

Аре по-полека с тия симптоми, че 5 години не съм ги забелязал. Нета ми прекъсва веднъж годишно, общо взето като изтряска нещо EVN-ско и изгори техника на доставчика. Едва ли има в Пловдив по-добра услуга, ВСЕ ОЩЕ. Очаквам да се появи нещо по-добро, но не се е случило това засега.

 

Куулбокс и N3 се доближават до тези висини, но не са ги стигнали още.

 

Ако искаш мога те запозная с човек, който ще потвърди думите на колегата equalizator и как съпорта на великия доставчик в продължение на няколко дни го убеждаваха, че проблемът за това, че няма нет е в неговия телевизор, а то съвсем не беше такаbowdown.gif В този ред на мисли Cooolbox и N3 са на светлинни години от тъпотията на поддръжката на ЛанГейм или там както се нарича в момента доставчикbeer.gif

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Аре по-полека с тия симптоми, че 5 години не съм ги забелязал. Нета ми прекъсва веднъж годишно, общо взето като изтряска нещо EVN-ско и изгори техника на доставчика. Едва ли има в Пловдив по-добра услуга, ВСЕ ОЩЕ. Очаквам да се появи нещо по-добро, но не се е случило това засега.

 

Куулбокс и N3 се доближават до тези висини, но не са ги стигнали още.

 

+1

 

Абсолютно съгласен! В най-голямата буря, нета не ми е мръднал, какво остава за останалото време.;-)

 

Ако искаш мога те запозная с човек, който ще потвърди думите на колегата equalizator и как съпорта на великия доставчик в продължение на няколко дни го убеждаваха, че проблемът за това, че няма нет е в неговия телевизор, а то съвсем не беше такаbowdown.gif В този ред на мисли Cooolbox и N3 са на светлинни години от тъпотията на поддръжката на ЛанГейм или там както се нарича в момента доставчикbeer.gif

 

Всеки има право на мнение, но не мисля че точно Cooolbox е по-добре от AG.

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Може ли да кажете как ви е EPG то на fox life и btv Cinema? Има ли разминаване с програмата? Защото при мен има разлика, но понеже съм с директно бучнат кабел, не знам дали от софтуера на телевизора или така си идва от N3. На fox life е някъде към 40 минути разликата.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми изпрати на лично съобщение актуален списък с телевизиите, които предлагат в основния пакет на N3 + тези в пакет пакет "Спорт". Също така, искам да попитам кои са осемте спортни канала, упоменати в пакет "Екстра" и струват ли си.

 

А защо на ЛС? Нека и другите, които желаят да се включат тепърва, да ги знаят. Не знам каква тази практика, само в офисите да ги има, при това на принтиран A4 формат лист хартия... Поне да направят брошура с актуални канали, ако не могат да ги качат в сайта, иначе какъв е смисъла да има изобщо списък в сайта им, като не е актуален?

Link to comment
Share on other sites

Има брошура на каналите + групите и отборите и попълване на резултатите за Евро12. :)

Link to comment
Share on other sites

Има брошура на каналите + групите и отборите и попълване на резултатите за Евро12. :)

 

Е значи са ги напечатали, аз говоря за периода преди няколко месеца.;-)

 

Похвално е, че са ги изкарали.

Link to comment
Share on other sites

9248cbc023533d47a5705e8710022237_120x90.jpg

 

ей тая листовка, директно в "КРС"/комисия за регулиране на съобщенията/ ,като подвеждаща ,заради разминаванията в брошурата в каналите,на нищо не прилича това !(МАД и Бокс)

Edited by tmfmedia
Link to comment
Share on other sites

BNT 2

BNT World

Bulgaria On Air

Fiesta Tv

Evrocom NCRV

Kanal 3

BBT

VTV

EBF Buisiness TV

BTK

 

Това са каналите, които се дублират към момента. Вчера тръгнах да ги пренареждам и ги видях.

Link to comment
Share on other sites

когато тръгне ще е на мястото на някои от съществуващите хд канали, надяваме се да стане за откриването но има опасност и да се забави.

А след мачовете ще си остане ли БНТ1 HD, че като свикнах с него не ми се гледа замазаното 576i?

Link to comment
Share on other sites

А след мачовете ще си остане ли БНТ1 HD, че като свикнах с него не ми се гледа замазаното 576i?

 

От март 2012г. телевизията започва да излъчва във формат 16:9, а от юни 2012г. стартира и излъчването на временен спортен HD канал - BNT HD. Официалното пускане на канала се очаква през 2013г.
Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Имам проблем с Fiesta TV - картината насича, замръзва и прочие. Това става доста често, през различни интервали от време, не съм забелязал някакъв резон. Прегледах кабелите, свързах ги отново, рестартирах се 2-3 пъти. Софтуерът е актуален...

Някой друг с подобен проблем?

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем с Fiesta TV - картината насича, замръзва и прочие. Това става доста често, през различни интервали от време, не съм забелязал някакъв резон. Прегледах кабелите, свързах ги отново, рестартирах се 2-3 пъти. Софтуерът е актуален...

Някой друг с подобен проблем?

To да беше само Фиеста...Постоянно има някакъв проблем някъде.Свиквай с това приятелю.Поне докато ти изтече договора...

Link to comment
Share on other sites

To да беше само Фиеста...Постоянно има някакъв проблем някъде.Свиквай с това приятелю.Поне докато ти изтече договора...

 

Кви проблеми, бе брат. За 4 години съм се свързвал 2 пъти със съпорта, като единия път проблема беше в моя рутер и трябваше да се рестартираwacko.gif

Link to comment
Share on other sites

To да беше само Фиеста...Постоянно има някакъв проблем някъде.Свиквай с това приятелю.Поне докато ти изтече договора...

 

Искаш да рекламираш друг доставчик ли? Поне му кажи името !

Аз съм си доволен от Н3 - ползвам нет и тв + 2 пакета - кино и наука (за името на 2рия не съм сигурен) - плащам добра такса, абонат съм от почти 3 години. Други проблеми съм нямал. За 4те пъти, в които съм звънял на съпорта, съм получавал адекватен отговор и намеса от тяхна страна.

Така, че подкрепи се с факти, защо не си си потърсил правата и кой точно доставчик рекламираш....

Link to comment
Share on other sites

моя договор изтече и не смятам засега да го подновявам ,доволен съм от услуигите но частично , иначе проблеми с каналите има нонстоп наистина , я черен екран на някоя тв, я накъсва ....

Link to comment
Share on other sites

Искаш да рекламираш друг доставчик ли? Поне му кажи името !

Аз съм си доволен от Н3 - ползвам нет и тв + 2 пакета - кино и наука (за името на 2рия не съм сигурен) - плащам добра такса, абонат съм от почти 3 години. Други проблеми съм нямал. За 4те пъти, в които съм звънял на съпорта, съм получавал адекватен отговор и намеса от тяхна страна.

Така, че подкрепи се с факти, защо не си си потърсил правата и кой точно доставчик рекламираш....

Koй е казал че рекламирам друг доставчик бе?Ем питаш има ли някой друг проблеми.Що не им звъннеш за 5-ти път ами бърникаш кадет не ти е работата и търсиш помощ по форумите.Айде кефи им се на некачествената цифрова и се моли на господ да ти оправи фиестичката,че друг няма да ти помогне.

П.П. И каналите може да си подредиш,ама и за това трябва да се престрашиш да им звъннеш :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...