Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

• Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Има проблем със звука на БТВ на канала който е с 1 час назад. Засега съм го забелязъл само на този канал - през определен интервал от време звука почва да накъсва и почти напълно изчезва и след няколко минути започва да се появява и се нормализира.

Някой друг забелязал ли е такъв пробле с каналите които са на запис (с часове назад). Може ли да е нещо от моя приемник? Аз съм до Новотела...

Има проблем със звука на БТВ на канала който е с 1 час назад. Засега съм го забелязъл само на този канал - през определен интервал от време звука почва да накъсва и почти напълно изчезва и след няколко минути започва да се появява и се нормализира.

Някой друг забелязал ли е такъв пробле с каналите които са на запис (с часове назад). Може ли да е нещо от моя приемник? Аз съм до Новотела...-

Да. И мисля че беше точно на бтв-то. Преди няколко дни. Сега видях - още е така с накъаващ звук.

Аз в Тракия и съм с карта директно в ТВ-то, така, че не вярвам да е от нашата техника.

Edited by mIRCata

Имам една молба, обърнете внимание на аналогавата, защото на фиестата няма звук и от време на изчезва. Жената си я гледа на второто тв, ако можете да сложете и Fine Living дълго ще ви благославям.

Здравейте! Да Ви попитай, който ползва и аналогова - да е наблюдавал накъсване, както на картината, така и на звука - все едно правя скреч - един доста изнервящ и неприятен звук?

Ще го бъде ли Евро '12 в ЕйчДи или не - като пакет или ново сканиране ако вече го има, давайте своевременно инфо, че време не остана.

когато тръгне ще е на мястото на някои от съществуващите хд канали, надяваме се да стане за откриването но има опасност и да се забави.

когато тръгне ще е на мястото на някои от съществуващите хд канали, надяваме се да стане за откриването но има опасност и да се забави.

На 23,5 го пуснаха тест сигнала, така че няма страшно.

Браво за HD-то, много е яко. :)

Не мислих да гледам днескашните мачова , Ноооо като видях ,че са HD просто не ми оставиха избор . Много е якооооооо :)

Информативно ме интересува дали нет-а може да бъде временно спрян като услуга и съответно да не се заплаща месечна такса, понеже една голяма част от идните месеци няма да съм в Пловдив. Но пък след това ще продължава да съм клиент на N3. Ако да, има ли някакви условия и тнт.

Информативно ме интересува дали нет-а може да бъде временно спрян като услуга и съответно да не се заплаща месечна такса, понеже една голяма част от идните месеци няма да съм в Пловдив. Но пък след това ще продължава да съм клиент на N3. Ако да, има ли някакви условия и тнт.

Ако сте на срочен договор - не.

Всъщност има, наричаме го временно прекъсване, до 3 месеца, договора се удължава с времето на прекъсването, става със заявка на каса.