Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Искам да попитам: При положение, че си плащам за пълен пакет възможно ли е да нямам ТВ+ ? До скоро го имаше в списъка с канали, а тази сутрин съвсем "случайно" липсваше та се наложи да си припомням немския език по RTL ...

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам: При положение, че си плащам за пълен пакет възможно ли е да нямам ТВ+ ? До скоро го имаше в списъка с канали, а тази сутрин съвсем "случайно" липсваше та се наложи да си припомням немския език по RTL ...

 

Да, за съжаление TV+ спада към "бонус" каналите, за които споменахме 2-3 поста преди твоя :(

Link to comment
Share on other sites

Аз да попитам, как в възможно канала Explorer да присъства в списъка с аналоговите канали, а същевременно да е кодиран при цифровите?!?

да и аз това питах , но никой не отговори , защото аз си плащам за този пакет , а ето как един от каналите го пускат безплатно ....

Link to comment
Share on other sites

В неделя има ли съпорт? Звъня на мтелския номер, но никой не вдига, а от вчера вечерта няма нет :(

 

 

 

едит: сега се чух с момчето от съопрта, проблемът се оказа в моя рутер и след като го рестартирах се оправи :)

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Mного им е зле цифровата.Ужким заради ТВ+ и Филм+ се включих към тях и вървяха постоянно в началото,а сега пуснаха някви музикални канали на техно място.като им се обадя имали затруднения с излъчването и т.н. и след малко ги пускат.Не знам какъв е проблема с тези канали,дали не искат хората да си плащат по 3 лв. допълнително за Ал Джазира.Те и Ал Джазира Спорт някой път насичат или изчезват и не само те,турската ТРТ често има сривове в картината,РАИ каналите също преди време,до преди ден ДМ сат същия проблем и нищо не може да се гледа,ужас направо. На някой канали като е увеличен до край звука на приемника има страшно пращене,много неприятно.За тези които обичат да гледат много футбол арабските канали са голям плюс че ги имат,но качеството на услугата им не е никак добро.Интернета им като за 15 лв. го бива,важното е че го има,ама с тази цифрова много ме изнервят и ако не си я оправят ще се откажа от тях,Не ме интересуват договори-моговори,връщам им приемника и спирам да им плащам,ако трябва с КЗП и КРС ще се разправяме.И къде ги искарахте тези 179 канала,аз имам 162+16 радиа,това ли имате предвид?

Link to comment
Share on other sites

Какво искаш да кажеш - че като им се обадиш ги пускат ли?

Досега не съм го пробвал тоя номер.

 

То дори и да ги има, не стават за нормално гледане! Такова лошо качество на картина и звук, че... Особено който е с по-голям телевизор...

 

То едно 40% от каналите не стават за гледане, понеже качеството е...

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Специално за Джазирите, качеството е такова от сорса и нямам как да стане по-добро!

 

За тях не знам, понеже са кодирани, но за TV+ и Film+ определено са зле...

Link to comment
Share on other sites

ако не си я оправят ще се откажа от тях,Не ме интересуват договори-моговори,връщам им приемника и спирам да им плащам,ако трябва с КЗП и КРС ще се разправяме.

Викни и КГБ :)

Специално за Булсатските канали, проблема който ще имат от Н3, е че ги доставят, а не обратното..

Не виждам смисъл да се руптае, при положение, че никой не ги е обещал... По-скоро бих се радвал, ако мога да ги гледам без пари :)

Виж нямам никаква идея дали може да се съзират относно качеството на цифровите канали, трябва някой много вещ мисля... :rolleyes:

Edited by david_launcher
Link to comment
Share on other sites

До колкото знам при N3 цифровите канали се предават без загуба на качество, тъй като битрейтът на видеопотокът не е по-нисък от този на видеото от източника (при положение, че се гледат на телевизор с DBV-C тунер), тоест както са пристигнали от "горе" :D. Каналите, които споменавате правят изключение, тъй като така или иначе не влизат в официалния пакет от програми.

Edited by the_mouse
Link to comment
Share on other sites

Няма разлика дали ще го гледаш на телевизор с DVB-C или на техен приемник, относно компресията - ако е компресирано, няма как да се разграничи. В качеството ще има малка разлика, поради простата причина, че N3 дават приемници с аналогов изход и цифровият сигнал бива премодулиран в аналогов и така се подава на телевизора. По въпроса с компресията на канали - ако го компресират, вероятно не е сериозно.

Link to comment
Share on other sites

Някой друг освен мен има ли проблем с RTL-не стига че няма F1 по българските,ами и по чуждите не може да се гледа-сече като за световно...

Link to comment
Share on other sites

Преди минути RTL спря за малко и пак тръгна, сега изглежда е ок и не накъсва ;). Евала за бързата реакция ;).

 

Не съм сигурен, дали въобще е имало намеса...

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...